Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokop chroni brata przed show biznesem. "Bardzo źle zniósł utratę prywatności"

107
Podziel się

Co ciekawe, Sebastian Prokop produkuje programy, w których występuje Marcin.

Prokop chroni brata przed show biznesem. "Bardzo źle zniósł utratę prywatności"
bCzNTXMB

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających prezenterów w Polsce. Prowadzący Dzień Dobry TVN ma również o dziesięć lat młodszego brata, z którym, jak sam przyznaje, jest mocno zżyty. Sebastian Prokop nie tylko produkuje programy swojego brata, ale jest również jego menedżerem. Sprawdza się na tyle dobrze, że swoje interesy zawierzyli mu także Dorota Wellman i Szymon Hołownia.

Marcin Prokop w rozmowie z Plejadą opowiedział o swoich relacjach z bratem oraz o tym, jak bardzo media próbowały ingerować w jego życie. Prezenter wyznał, że Sebastian bardzo przeżył nagłe zainteresowanie jego osobą. Od tej pory woli nie pokazywać się u boku brata publicznie.

Pod jego domem zaczęli pojawiać się paparazzi. Sebastian tę chwilową utratę prywatności zniósł bardzo źle. Wspólnie ustaliliśmy, że należy się z tego wycofać, zanim będzie za późno. Od tamtej pory podzieliliśmy się rolami - ja pracuję za ladą naszego sklepu, a on na zapleczu - opowiedział prezenter.

bCzNTXMD

W wywiadzie Prokop odniósł się również do sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych, do których tak chętnie podróżuje. W mocnych słowach ocenił świat polityki, którym, jak sam powiedział, gardzi. Nie mógł jednak się powstrzymać od dania pstryczka w nos Donaldowi Trumpowi.

Trump jest porażką amerykańskiej demokracji, skutkiem ubocznym niedoskonałości tego systemu. Uważam, że jest człowiekiem szkodliwym, nieobliczalnym i niedojrzałym emocjonalnie, by nie powiedzieć dosadniej. I nie jest to tylko moja opinia, ale także środowiska jego bezpośrednich współpracowników. Czytałem ostatnio książkę "Fire and Fury" napisaną przez Wolffa Michaela, człowieka z bliskiego otoczenia Trumpa. Wynika z niej, że prezydent Stanów Zjednoczonych jest klinicznym wariatem. Zresztą, kilku amerykańskich psychologów pochyliło się publicznie nad jego przypadkiem. Jestem przeciwnikiem Trumpa, ponieważ uważam, że jego rządy to legitymizacja prostactwa, zidiocenia, kultu prymitywnej siły, nietolerancji, mizoginizmu i wielu innych antywartości - powiedział wzburzony.

Prokop przyznał, że też przechodzi kryzys wieku średniego, ale nie w taki sposób jak większość jego znajomych. Między słowami można nawet domyślić się, że chodzi o Kubę Wojewódzkiego, którego opis jest aż za czytelny:

W moim rozumieniu, kryzys wieku średniego to nie jest moment, kiedy kupujesz sobie ferrari i zmieniasz kochankę na młodszą, tylko chwila, kiedy redefiniujesz siebie, trochę sobie odpuszczasz i zaczynasz bardziej siebie lubić. Mam wobec siebie teraz więcej serdeczności, zrozumienia i ciepła niż kiedykolwiek wcześniej - dodał prezenter.

bCzNTXMJ
bCzNTXMK
bCzNTXNe
KOMENTARZE
(107)
Gość
2 lata temu
Za miesiąc idę do szpitala z powodu boreliozy. Trzymajcie kciuki
Gość
2 lata temu
Razem z wellmann to najfajniejso lidzie w showbizie
Gość
2 lata temu
Prokop jest super
bCzNTXNf
gość
2 lata temu
z tym Kubą to tak na siłę to wplątaliście
Gość
2 lata temu
I dobrze! Rodzina najwazniejsza!
Najnowsze komentarze (107)
gość
2 lata temu
Nie wiem kto jest większym wariatem trump czy ten buc hahaha
gość
2 lata temu
Bardzo lubię Marcina Prokopa.
gość
2 lata temu
Jeden z nielicznych
Tt
2 lata temu
Facet od reklamy parowek
gość
2 lata temu
juz rodzinka nastepna sie kroi
gość
2 lata temu
A czy jego brat nie ma na imię Marian?
Amelka
2 lata temu
Lubie tego prezentera, jego dowcip, charyzmę i nietuzinkowość. Za to Wojewódzki gorzej niż dno. Facet jest tragiczny, duży chłopiec z niedorozwojem.
Gość
2 lata temu
Prokop spoko nie pcha się na ścianki
bCzNTXMX
Gość
2 lata temu
Prokop spoko nie pcha się na ścianki
o rety
2 lata temu
Niejaki Prokop ktory nieznosi polityki miażdży prezydenta USA
gość
2 lata temu
Prokop i Wellman - uwielbiam ich, są jedyni
Glus_eli
2 lata temu
A ja nie lubię Prokopa. Pamiętam jak kilkanaście lat temu wypowiedział sie na temat dziecka słowem "bachor". Ha ha, a po kilku latach jak mu sie jego urodziło to dostatał szajby na jego punkcie. Zbyt bystry to on nie jest, ale przyznaję - elokwentny. Poza tym jest mega zarozumiały.
TaplaryGość
2 lata temu
To my tu som chwalone czy ganione?
Gośćasd
2 lata temu
Tak Trump od lat podnosi usa gospodarczo - a nasz prokopek wie lepiej co jest dla usa lepsze.
...
Następna strona
bCzNTXNz