Agnieszka Radwańska KOŃCZY KARIERĘ! "Ufam, że godnie reprezentowałam nasz kraj"
agnieszka radwańska
14.11.2018 16:30

Agnieszka Radwańska KOŃCZY KARIERĘ! "Ufam, że godnie reprezentowałam nasz kraj"

Tenisistka żegna się z rakietą po 13 latach. Teraz zdecyduje się na dziecko?

Podziel się
Dodaj komentarz

Nieco ponad rok temu Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za swojego sparingpartnera, Dawida Celta. Ślub zorganizowano w wersji na bogato, razem z paparazzi czekającymi pod kościołem. Na sali weselnej też niczego nie brakowało, bo panna młoda raczej nie musiała się ograniczać przy organizacji uroczystości: w samym tylko 2017 roku zarobiła prawie... 19 milionów złotych.

29-letnia Radwańska, młoda milionerka, niedawno zwolniła sportowe tempo, co stało się przyczyną plotek o zakończeniu kariery sportowej: Radwańska chce zrobić sobie przerwę w karierze!

Okazuje się, że było w tym wiele prawdy. Przed kilkunastoma minutami tenisistka poinformowała na Facebooku, że kończy karierę. Rezygnuje z takiety, ale nie z tenisa w ogóle, więc można przypuszczać, że zdecyduje się na założenie własnej szkoły.

Pragnę podzielić się z Wami jedną z moich najważniejszych życiowych decyzji. W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. (...) - pisze Agnieszka. Odkładam rakietę i żegnam się z tourem, ale nie z tenisem. Tenis jest i zawsze będzie pełnił w moim życiu wyjątkową rolę. Czas na nowe wyzwania, nowe pomysły, mam nadzieję równie ekscytujące jak te na korcie.

Tenisistka dodała, że w grę wchodzi jej zdrowie i organizm, który coraz częściej nie dawał rady z intensywnym wysiłkiem. Między słowami chyba można wyczytać, że Agnieszka faktycznie myśli w przyszłości o założeniu rodziny.

Ufam, że na przestrzeni tych wszystkich lat godnie reprezentowałam nasz kraj na całym świecie oraz dostarczałam Wam wszystkim wielu emocji, wrażeń i radości. Wasze wsparcie, miłe słowa oraz wiara w moje zwycięstwa były ze mną na każdym meczu i za to serdecznie i z głębi serca Wam dziękuję. Dziękuję za każdą nieprzespaną noc spędzoną przed telewizorem oraz za wszystkie tytuły Fan Favorite – to dla mnie zaszczyt i najlepsza nagroda za ciężką pracę.

Dwa lata temu Agnieszkę Radwańską umieszczono na piątym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających tenisistek w historii. 29-latka dużo zarabia, ale i sporo wydaje: między innymi na luksusowe i niebotycznie drogi torebki Hermes.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-11-2018

GośćBrawo Aga! Zdecydowanie nalezy Ci sie odpoczynek, czas dla siebie i rodziny. Dziekujemy!

14-11-2018

GośćPięknie reprezentowała nasz kraj.Dziekujmey Agnieszko 😘

14-11-2018

margośPani Radwańska już?! Ja jeszcze chętnie pokibicuję i pobędę dumna :)

25-01-2019

gośćokładka na retusz roku

16-11-2018

gośćAga bedzie nam smutno i pusto bez Ciebie, ale DUUUŻO zdowia ci zyczymy!

15-11-2018

gośćPokazuje pieroga

15-11-2018

ZazaSzkoda. Pięknie grała, żal. Lubiłam popatrzeć. Była zawsze miła, uśmiechnięta... Wszyscy ją lubili....

15-11-2018

gośćNo i trudno się mówi,czekamy na kolejny talent w tenisie.

15-11-2018

AgnieszkaPani Agnieszko! Dzięki Pani nasz kraj jest znany na całym świecie.Dziękujemy za piękne emocje jakie towarzyszyły nam przez te 13 lat Pani … Czytaj całość

15-11-2018

GośćNigdy nie reprezentowała Polski!!!to obrzydliwe i wstrętne.Jedną wielką hipokryzja z jej strony !!!