Środa 14.11.2018 16:30

Agnieszka Radwańska KOŃCZY KARIERĘ! "Ufam, że godnie reprezentowałam nasz kraj"

Agnieszka Radwańska Radwańska zarobki Radwańska kończy karierę

Agnieszka Radwańska KOŃCZY KARIERĘ! "Ufam, że godnie reprezentowałam nasz kraj"

Nieco ponad rok temu Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za swojego sparingpartnera, Dawida Celta. Ślub zorganizowano w wersji na bogato, razem z paparazzi czekającymi pod kościołem. Na sali weselnej też niczego nie brakowało, bo panna młoda raczej nie musiała się ograniczać przy organizacji uroczystości: w samym tylko 2017 roku zarobiła prawie... 19 milionów złotych.

29-letnia Radwańska, młoda milionerka, niedawno zwolniła sportowe tempo, co stało się przyczyną plotek o zakończeniu kariery sportowej: Radwańska chce zrobić sobie przerwę w karierze!

Okazuje się, że było w tym wiele prawdy. Przed kilkunastoma minutami tenisistka poinformowała na Facebooku, że kończy karierę. Rezygnuje z takiety, ale nie z tenisa w ogóle, więc można przypuszczać, że zdecyduje się na założenie własnej szkoły.

Pragnę podzielić się z Wami jedną z moich najważniejszych życiowych decyzji. W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. (...) - pisze Agnieszka. Odkładam rakietę i żegnam się z tourem, ale nie z tenisem. Tenis jest i zawsze będzie pełnił w moim życiu wyjątkową rolę. Czas na nowe wyzwania, nowe pomysły, mam nadzieję równie ekscytujące jak te na korcie.

Tenisistka dodała, że w grę wchodzi jej zdrowie i organizm, który coraz częściej nie dawał rady z intensywnym wysiłkiem. Między słowami chyba można wyczytać, że Agnieszka faktycznie myśli w przyszłości o założeniu rodziny.

Ufam, że na przestrzeni tych wszystkich lat godnie reprezentowałam nasz kraj na całym świecie oraz dostarczałam Wam wszystkim wielu emocji, wrażeń i radości. Wasze wsparcie, miłe słowa oraz wiara w moje zwycięstwa były ze mną na każdym meczu i za to serdecznie i z głębi serca Wam dziękuję. Dziękuję za każdą nieprzespaną noc spędzoną przed telewizorem oraz za wszystkie tytuły Fan Favorite – to dla mnie zaszczyt i najlepsza nagroda za ciężką pracę.

Dwa lata temu Agnieszkę Radwańską umieszczono na piątym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających tenisistek w historii. 29-latka dużo zarabia, ale i sporo wydaje: między innymi na luksusowe i niebotycznie drogi torebki Hermes.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (219)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 219
Odpowiedz
312 33
zgłoś
Bulka 14.11.2018 16:40
Szkoda
Odpowiedz
51 12
zgłoś
Gość 14.11.2018 16:40
udana sciezka kariery. ale bez wsparcia finansowego nic by jej sie nie udalo pomimo talentu i zapalu.
Odpowiedz
377 29
zgłoś
margoś 14.11.2018 16:40
Pani Radwańska już?! Ja jeszcze chętnie pokibicuję i pobędę dumna :)
Odpowiedz
670 29
zgłoś
Gość 14.11.2018 16:40
Brawo Aga! Zdecydowanie nalezy Ci sie odpoczynek, czas dla siebie i rodziny. Dziekujemy!
Odpowiedz
297 31
zgłoś
Gość 14.11.2018 16:40
Już jest w ciąży
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 219