Najpiękniejsza para?

Doda z Radkiem powinni ich unikać...

Obraz

Bieniuk i Przybylska nie poświęcili życia prywatnego dla kariery. Mają więc lepszy czy gorszy bilans niż Doda i Majdan? Kasy mniej, ale kasa to (niby) nie wszystko w życiu (choć zacznie się liczyć jak piersi zwiędną a Jarek Bieniuk nie będzie już mógł ganiać za piłką). Z pewnością lepiej się prezentują (i dłużej będą ładni). Są bliżej "polskich Beckhamów" niż ci, których tak kiedyś nazywano.

Jak już się ponownie zejdą, Doda z Radkiem powinni więc jak ognia unikać pozowania do zdjęć obok Ani z Jarkiem (a nawet przechodzenia obok nich w obecności fotografów). Daliby nam zbyt oczywisty pretekst do wrzucenia bolesnej dla nich galerii.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
© JK/FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą