Piątek 16.11.2018 19:45

Lewandowska... otworzyła własną "healthy" kawiarnię!

Anna Lewandowska Anna Stachurska Ania Lewandowska Robert Lewandowski zarobki Lewandowskiego ile zarabia Lewandowski kawiarnia Lewandowskiej

Lewandowska... otworzyła własną "healthy" kawiarnię!

Mimo że od mundialowej klęski niebawem minie pół roku, w małżeństwie Lewandowskich niewiele się zmieniło. Nadal cieszą się z kolejnych kontraktów reklamowych, licząc miliony złotych wpływające na konta. Ostatnio Ania została twarzą telefonów tej samej marki, które reklamuje jej mąż: Lewandowska wyznaje w nowej kampanii reklamowej: "Z Robertem lubimy się przytulać"

Cóż, pieniądze najlepiej pomnażać, inwestując je w kolejne projekty. Lewandowska poinformowała właśnie na Instagramie, że otworzyła... własną kawiarnię. A raczej "store", oczywiście "by Ann" - jak wszystko, co do tej pory wylansowała pod tą pretensjonalną nazwą.

Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi - pochwaliła się Ania. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann. Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej.

Wpadniecie na kawkę "by Ann"?

Mamy nadzieję, że Robert przed następnym meczem skusi się na jakiś smakołyk od żony, bo ostatnio kiepsko idzie mu na boisku: Wygwizdany Lewandowski tłumaczy się z fatalnego występu: "Chciałem uderzyć piłkę, a ona odbiła się od kreta"

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Spełniam kolejne swoje MARZENIE!!! 🎉➡️ realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla Foods by Ann 🙏 To właśnie dzisiaj w @royal_wilanow otwieramy pierwszy @healthy_store_by_ann Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi 🙂🙂 W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej. Dziś startujemy w Royal Wilanów, ale już wkrótce otwarcie kolejnych punktów. 😉 Kto chętny na rozgrzewający napój w te pochmurne dni, pożywną owsiankę albo muffinka? Zapraszam Was bardzo serdecznie, będzie pysznie i zdrowo 💪 #healthystorebyann #newproject #annalewandowska #planbyann #warsaw

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Lis 16, 2018 o 10:35 PST

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram

 

Pudelek.pl na Facebooku: