Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Zalewski wyznaje: "Nie bywam na mieście, nie chodzę na imprezy"

146
Podziel się

"Zaprzyjaźniłem się z Dawidem Podsiadłą przy okazji trasy koncertowej Męskie granie" - wyznaje muzyk. "Moi koledzy są miłymi chłopcami".

Krzysztof Zalewski wyznaje: "Nie bywam na mieście, nie chodzę na imprezy"
bCzRGwNx

Krzysztof Zalewski-Brejdygant, syn znanego aktora i scenarzysty, Stanisława Brejdyganta i brat Igora, scenarzysty i pisarza, autora między innymi Szadzi i Paradoksu, zdecydował się towarzyszyć tacie i bratu we wspólnym wywiadzie dla Gali. Jak ujawnia, od dzieciństwa cierpiał na poważne kompleksy, które stały się siłą napędową jego kariery.

Przede wszystkim chodzi o to, by przekroczyć kompleksy z dzieciństwa - zwierza się w wywiadzie. Nie wiem, skąd się u mnie ta ambicja bierze, ale wiem, że bez niej niewiele bym osiągnął. Zawsze miałem poczucie, że muszę być najlepszy. Nie tylko w muzyce. Nawet kiedy w szkole miałem 150 centymetrów wzrostu, chciałem grać w kosza, a nie miałem przecież szans na sukces. Taka potrzeba sprawdzenia się miewa negatywne konsekwencje. Bo gdy raz zagrasz gorszy koncert, to nie możesz otrząsnąć się z poczucia winy. Ambicja to wewnętrzna siła, która każe nam coś robić.

Stanisław Brejdygant przyznaje, że sam nie wie, skąd się to u Krzyśka wzięło, bo on osobiście był jak najdalszy od wpędzania synów w poczucie winy.

bCzRGwNz

Chwaliłem! - zapewnia. Obaj są utalentowani, więc dlaczego miałbym nie chwalić? Ale też motywowałem do tego, by starali się jeszcze bardziej. Przypomnę coś. Krzysio, wówczas małolat, stworzył amatorski zespół. On, jako gitarzysta, dostał nie dość dobrą recenzję w gazecie. Nie zapomnę, jak posadził mnie na krześle, stanął przede mną z gitarą i dał czadu. Oczywiście nie był z siebie zadowolony.

Aktorstwo, granie, pisanie, to wszystko trzeba wyćwiczyć - wyjaśnia Zalewski. Ale świadomość też nie jest do tworzenia sztuki niezbędna. Jimi Hendrix po kwasie nie miał raczej wielkiej świadomości tego, co gra. Jakaś inna siła nim targała.

Muzyk zapewnia jednak, że nim targa zupełnie co innego niż Hendrixem i nie tylko sam jest grzecznym chłopcem, lecz całe jego towarzystwo takie jest.

Na mieście nie bywam, na imprezy nie chodzę. Na bankietach, na których muszę się pojawić, patrzę na zegarek - ujawnia. Zaprzyjaźniłem się z Dawidem Podsiadłą przy okazji trasy koncertowej "Męskie Granie". Zasady kindersztuby wpoiła mi mama. I nauczyła mnie, że trzeba być zwyczajnie dobrym człowiekiem. Czy wyróżniam się wśród mojego pokolenia? Nie wiem. Moi koledzy też są miłymi chłopcami. Przytrzymują dziewczętom drzwi - zapewnił.

bCzRGwNF
bCzRGwOa
KOMENTARZE
(146)
Gość
2 lata temu
Malomiasteczkowi i tak trzymać!
gość
2 lata temu
Nie trzeba prowadzic zycia jak Mick Jagger zeby byc dobrym muzycznie!!!
Gość
2 lata temu
Świetny z niego gość, ma niesamowita charyzme
bCzRGwOb
gość
2 lata temu
Świetny chłopak!
Gośćpaulinak
2 lata temu
Top model to ustawione g***o i wygrała zwykła dziewczyna
Najnowsze komentarze (146)
Ewewelka
3 miesiące temu
Już w Idolu To polubiłam, fajny chłopak.
Gość
rok temu
Najfajniejszy Krzyś jakiego znam 😍😍😍
gość
2 lata temu
oblesny zakłamany udajacy wczesniej patriote szydek
Gość
2 lata temu
Uwielbiam Krzysia ☺Był w Radomiu na koncercie i ja też tam byłam -to był najlepszy koncert na jakim do tej pory byłam w życiu.Pozdrawiam
gość
2 lata temu
Myślałby kto że taki święty tylko aureoli brak !!!!!!!!!!!
Gość
2 lata temu
Uwielbiam go - i Dawida też. Najlepsi chłopcy na polskiej scenie obecnych czasów.
Gość
2 lata temu
Krzyś jest PRZEBOSKI 😍😍😍
Gość
2 lata temu
No ku***** PODSIADŁO a nie Podsiadlą. Co za k****n pisal ten tekst. Do podstawowki zapraszam. WSTYD
bCzRGwNT
mądrala777
2 lata temu
Na litość boską!! Panie Zalewski, proszę nie odmieniać w tak dziwaczny sposób nazwiska Podsiadło. Powinno być : ...z Dawidem Podsiadło.. a nie: ..z Dawidem Podsiadłą...(??) i koniec kropka.
gość
2 lata temu
Krzysiek... w Lublinie chodziłes na imprezy. We Wrocławiu przestałeś? :)
Gość
2 lata temu
Z***bisci są. Śmieszne papierosy tez palą.
gość
2 lata temu
Dawid Podsiadło, a za tym kto stoi, bo talentu nie widzę.
gość
2 lata temu
Oj Jimi Hendrix miał świadomość tego co gra.
Znajoma z krę...
2 lata temu
Pie*doli trzy po trzy. Taki grzeczni chłopczyk a kreska za kreską wciąga dlatego nie wychodzi z domu. Z tą ambicją ma też rację, tylko że aż przeszło mu to nad nadymaniem się własnego ego. Zachowuje się jak bóg wyżej sra niż d**ę ma.
...
Następna strona
bCzRGwOv