Ben Affleck wyłania się z kościoła w stroju ponętnego drwala

59
Podziel się

Gwiazdor w trakcie walki z alkoholizmem i seksoholizmem znalazł swoje oparcie w wierze. Widać, że radzi już sobie lepiej?

Ben Affleck wyłania się z kościoła w stroju ponętnego drwala

Przez wiele lat Ben Affleck i Jennifer Garner uchodzili za modelową hollywoodzką parę. Poznali się na planie filmowym, on zdobywał kolejne Oscary, ona zajmowała się trójką uroczych dzieci. Niestety, jak to często bywa w świecie gwiazd, kulisy ich relacji były dużo bardziej mroczne.

Affleck zmaga się bowiem od lat z alkoholizmem, seksoholizmem, a także uzależnieniem od hazardu. Liczne problemy artysty okazały się być dewastujące w skutkach i ostatecznie przyczyniły się do rozpadu niegdyś zgranego małżeństwa. Mimo wszystko, Garner nadal wspiera ojca swoich dzieci niemal na każdym kroku, solidarnie pomagając mu w trudnej walce z nałogiem.

Trudnej sytuacji aktora zdecydowanie nie pomogła jego przygoda z Batmanem. Affleck miał nadzieję, że rzucenie się w wir pracy i potrzeba zapanowania nad sylwetką dodadzą mu wiatru w skrzydła. Nie spodziewał się jednak, że filmy z jego udziałem będą tak negatywnie odbierane. Co prawda za komercyjną porażkę należy głównie obwiniać reżysera obrazów, Zacka Snydera, to niestety Benowi również oberwało się od fanów komiksowych bohaterów. Zarówno Batman v Superman, jak i Liga Sprawiedliwości zostały przyjęte z tak małym entuzjazmem, że studio Warner Brothers próbuje podobno zastąpić aktorów, grających zarówno "Człowieka ze stali" jak i "Mrocznego Rycerza".

Najnowsze zdjęcia Afflecka dają jednak nadzieję na poprawę jego zdrowia psychicznego. Aktor nadal poddaje się leczeniu, a wielkim wsparciem okazała się być dla niego… wiara. Zapisując się na odwyk, wziął ze sobą Biblię, a także zaczął regularnie uczęszczać do kościoła w Pacific Palisades, gdzie można spotkać go co niedzielę w towarzystwie rodziny. Podczas ostatniego weekendu aktor pojawił się w świątyni ze swoją mamą Christine, córkami Seraphiną i Violet oraz synem Samuelem. Affleck prezentował się już dużo bardziej rześko, niż przed kilkoma miesiącami, dumnie prężąc przed aparatami klatę, którą spowijał jego ulubiony element garderoby, czyli klasyczna koszula w kratę.

KOMENTARZE
(59)
Gość
rok temu
To skarb mieć taką rodzinę. Oby wytrwał.
Gość
rok temu
Taka kobieta przy boku to więcej niż mieć milion dolarów. To skarb.
Andzia
rok temu
Kawał chłopa
Gość
rok temu
Wiara naprawdę może pomóc. Śmieją się ci co nie doświadczyli przemiany. Oby i jemu się udało. Dobry aktor i jeszcze lepszy reżyser
gość
rok temu
W Stanach ludzie ubieraja sie raczej zwyczajnie, bez stylizacji i ostentacji
Najnowsze komentarze (59)
Gość
rok temu
Chciała bym mieć tak wyglądającego męża, mój ideał chociaż mam 26 lat :)
Gość24
rok temu
God bless you Ben ❣
Gość
rok temu
Byl swietny w roli batmana i film tez byl fajny
Gość
rok temu
Byl swietny w roli batmana i film tez byl fajny
gość
rok temu
brzydkie bachory jednak ma
gość
rok temu
dlaczego mężczyxni w Polsce nie potrafią się tak ubrać ? tylko dresy i białe skarpetki...
gość
rok temu
jak byl szczuply , byl bardzo atrakcyjny aktor
Gość
rok temu
Dobrze jest wiedzieć jak być ubranym na ponętnego drwala hehe
gość
rok temu
D O R O D N Y
Chudy
rok temu
Kawał byka, Madziuś takich lubi
gość
rok temu
alkohol tuczy
Gość
rok temu
Międzynarodowa Konkurencja zarobkowa w międxynarodowym show biznesie
gość
rok temu
jak taki człowiek ma wrócić do równowagi psychicznej, jak na okragło jest pod obstrzałem paparazzi
Gość
rok temu
Facet bez jaj! Powinien być wzorem dla dzieci a tymczasem to one wspierają tego ćpuna,pijaka i łajdaka. Szkoda Jennifer , nie dość , że nie ma od niego żadnej pomocy w opiece nad dziećmi to jeszcze traci swój czas na tego spasionego b**a!
...
Następna strona