Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bazyl porzucił Wendzikowską, bo przestraszył się odpowiedzialności? "Przerosło go ojcostwo"

455
Podziel się:

Trwają spekulacje na temat przyczyn rozstania dziennikarki z warszawskim biznesmenem.

Bazyl porzucił Wendzikowską, bo przestraszył się odpowiedzialności? "Przerosło go ojcostwo"

W ostatnich tygodniach głośno jest o rozstaniu Anny Wendzikowskiej z warszawskim biznesmenem, Janem Bazylem, z którym związała się kilka miesięcy po tym, jak rozeszła się z ojcem swojego pierwszego dziecka, Patrykiem Ignaczakiem.

Wydawało się, że zła passa w życiu osobistym dziennikarki zostanie przełamana. Początkowo zresztą wszystko na to wskazywało. Anna chętnie chwaliła się nowym związkiem w mediach społecznościowych i szybko zdecydowała się na wspólne zamieszkanie z Bazylem. Pod koniec października urodziła mu córkęAntosię. Sielankę przerwała niespodziewana informacja o tym, że biznesmen powielił schemat poprzednika i porzucił Wendzikowską z niemowlęciem.

Ponoć Jan wyszedł z domu tak jak stał, a następnego dnia wrócił po swoje rzeczy. Dziennikarka jest zdruzgotana sytuacją, którą przeżywa także jej córka, Kornelka, która zdążyła zżyć się z partnerem mamy.

Czarna seria rozstań tuż po urodzeniu dziecka w życiu Wendzikowskiej powoduje wiele domysłów i plotek. W Internecie kipi od spekulacji na temat przyczyn ostatniego rozstania. Show, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia celebrytki, donosi, że mężczyzna przestraszył się odpowiedzialności.

Jana Bazyla przerosło ojcostwo, choć wcześniej ponoć sprawdzał się jako "zastępczy tata" dla starszej córeczki celebrytki, Kornelki - pisze magazyn.

Myślicie, że Anna znajdzie jeszcze szczęście w miłości?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(455)
Gość
5 lata temu
Chciałabym zakochać sie z wzajemnością ! Tyle i aż tyle.
Gość
5 lata temu
Bo wiadomo że wy na pudełku wiecie najlepiej czemu ludzie się rozstali
Gość
5 lata temu
Seks tak, a wychowanie i odpodzielnoś za dziecko już nie, Zawsze k***sów przerast
Gość
5 lata temu
Ojca Kornelki to ona pogoniła, bo niezaradny i niemajętnych był..
Gość
5 lata temu
to krzyż na drogę,od razu się najleoiej takiego pozbyć.
Najnowsze komentarze (455)
Gość
5 lata temu
Kkkjgc
gość
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="v"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Pogonił histeryczkę woli w spokoju płacić alimenty Już sam jej głos doprowadza do szału i te gały wyłupiaste 🤪🤪[/cytat]To po co zrobił dziecko?[/cytat]Bylo ciemno
gość
5 lata temu
A ja jestem z Polakiem, pachnącym, wydepilowanym i odpowiedzialnym. Znałam różnych obcokrajowców i byłam nimi zafascynowana... do czasu. Dobrzy byli głównie w gadce i pozorach. Jak przychodził czas na konkretne decyzje, to nie umieli sobie poradzić. Polacy mają to, czego wielu obcokrajowców już nie ma - gotowość do brania odpowiedzialności za siebie i innych, szarmanckość, honor, kręgosłup moralny, zaradność w trudnych sytuacjach. Nigdy nie byłabym z Włochem, który matkę stawia na pierwszym miejscu. To nie jest męskie. Przykro mi, że wybierałyście sobie nieodpowiednich Polaków. Ale ten margines nie świadczy o ogóle.[/cytat]PS. Znam sporo takich Polaków jak wyżej. Wszystko zależy gdzie się szuka... ale to nie znaczy, że większość jest "be". Poza tym, związki z różnicami kulturowymi są częściej związkami zwiększonego ryzyka... Ale może akurat wybraliście sobie podobnych i macie podobne cele i wartości w życiu/ na przyszłość. Jeśli tak, to gratuluję i szczerze życzę szczęścia... ale też proszę o uszanowanie porządnych Polaków.
Pozory mylą.....
5 lata temu
A ja jestem z Polakiem, pachnącym, wydepilowanym i odpowiedzialnym. Znałam różnych obcokrajowców i byłam nimi zafascynowana... do czasu. Dobrzy byli głównie w gadce i pozorach. Jak przychodził czas na konkretne decyzje, to nie umieli sobie poradzić. Polacy mają to, czego wielu obcokrajowców już nie ma - gotowość do brania odpowiedzialności za siebie i innych, szarmanckość, honor, kręgosłup moralny, zaradność w trudnych sytuacjach. Nigdy nie byłabym z Włochem, który matkę stawia na pierwszym miejscu. To nie jest męskie. Przykro mi, że wybierałyście sobie nieodpowiednich Polaków. Ale ten margines nie świadczy o ogóle.
Gość
5 lata temu
Pi... da nie facet... Zero odpowiedzialności.... Nie chwalę za zdjęcia ale współczuję sytuacji życiowej....
Gość
5 lata temu
Pewnie się przestraszył bo ją bez makijażu zobaczył
gość
5 lata temu
straszne bzdury piszecie!!!! On z nia byl tylko dlatego,ze pragnal tego dziecka!!!baba jest p******a,apodyktyczna,bezczelna karierowiczka!!!! jaka matka rodzi w przerwie na prace,bierze zastrzyk na wstrzymanie laktacji i leci do usa zostawiajac tygodniowe dziecko z niania?!?!!? rodzine Bazyla traktowala bardzo chamsko,ma co chciala!!!
Gość
5 lata temu
Nie ocieplajcie jej wizerunku przez to że taka teraZ biedna niech myśli co robi może mieć nawet 10ciu ale niech nie ciąży z każdym
HENIO
5 lata temu
Tu nie chodzi o to, że facet się wystraszył..... Ta Pani jest nie do życia i zwyczajnie miał jej dość. Sąsiedzi też nie mogą wytrzymać z tą Panią !
Gość
5 lata temu
Masz racje Marta,polacy to ostatni chlam.Tez jestem z cudzoziemcem,pachnocym i wydepilowantm.Polacy,buracy.
Mleko rządzi
5 lata temu
Dokładnie, to prawda xmco piszesz, czytalam o tym artykuly naukowe. Kupa niemowlat po mleku modyfikowany smierdzi jak zgniła, kupa po mleku z piersi lekko pachnie serwatka, ( potwierdzam, sama karmilam piersią) do tego kupa po mleku z piersi ma inny kolor i konsystencje od kupy po mleku modyfikowany m
gość
5 lata temu
Może ona za szybko, od razu, zachodzi w ciążę z tymi facetami, zanim związek zdąży się na dobre rozwinąć i umocnić i faceci czują, że zostali osaczeni i przygnieceni tymi ciążami i zwiewają, gdzie pieprz rośnie? Czuć jakąś taką desperację... Faceci tego nie lubią.
gość
5 lata temu
Ją tylko lans za Jego pieniadze zachwycał....to że jest szczeniakiem i frajerem nie miało znaczenia ;-(
Mama
5 lata temu
Bardzo pani i corkom współczuję
...
Następna strona