Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jan z "Rolnika" spotkał się z Marysią! "Było całkiem przyjemnie"

121
Podziel się

Wcześniej kobieta opuściła jego gospodarstwo, po tym, jak klepał ją po pupie. Małgonia poszła w odstawkę.

Jan z "Rolnika" spotkał się z Marysią! "Było całkiem przyjemnie"
bDeOcdDp

Jedną z największych tajemnic piątego sezonu Rolnik szuka żony pozostaje relacja Jana Widulińskiego z Małgonią, wybraną przez niego kandydatką, która nawet przeprowadziła się na chwilę do gospodarstwa samotnego rolnika. Wydawało się więc, że wszystko zmierza w kierunku stabilizacji, ale podczas finałowego odcinka Jaś wyznał beztrosko, że wziął z Małgosią "rozwód", a tak w ogóle to wybrałby Marię, nieoficjalną sobowtórkę Majki Jeżowskiej, którą wcześniej klepał po pupie na sianie. Jak łatwo się domyślić, to wyznanie sprawiło, że Małgorzata siedziała na kanapie jak wryta, z ledwością powstrzymując łzy.

Jan wygląda na mężczyznę, którego interesują kobiety niezainteresowane jego bucowatym charakterem, a do takich z pewnością należy Maria. Przypomnijmy, że kobieta sama zrezygnowała z dalszych amorów w telewizji i opuściła gospodarstwo Jana. Ten trochę zreflektował się dopiero podczas odcinka finałowego i poprosił ją o numer telefonu. Chyba poskutkowało, bo Super Express donosi, że Jan i Maria... spotkali się po finale.

bDeOcdDr

Malowaliśmy bombki i było całkiem przyjemnie, Małgonia nie została zaproszona - wyznał Jan Widuliński osobie z otoczenia programu.

Jak wynika z relacji Jana, do spotkania doszło na nagraniu świątecznego odcinka Rolnika, ale produkcja nie zdecydowała się na opublikowanie zdjęć dokumentujących ten zwrot w relacjach.

Podobno rolnik chce zaprosić Marię na kulig. Myślicie, że coś jeszcze z tego będzie?

bDeOcdDx
bDeOcdDS
KOMENTARZE
(121)
Ona
2 lata temu
Facet któremu naprawdę zależy na kobiecie, będzie się starał. Kobietki nigdy się nie narzucajcie.
Gość
2 lata temu
Małgonia, nie przejmuj sie! On mial Tylko jedno w głowie... porażka
Gość
2 lata temu
Stary zboczeniec z niego od razu bylo widac...
bDeOcdDT
Gość
2 lata temu
Maria mu da popalić...
GośćMW
2 lata temu
Czy ten program musi ukazywać i promować takie prostactwo?
Najnowsze komentarze (121)
gość
2 lata temu
Małgorzata byla g****a i naiwna ,jej zachowanie było jak małolata ,...chwilo trwaj ..Ne dało się tego słuchać .
gość
2 lata temu
A ja myślę, że on pasuje do Marii
gość
2 lata temu
On wygląda na 70 lat.Ciekawe, czy ktoś weryfikuje wiek uczestników?
gość
2 lata temu
myślałam że ta Maria jest mądrzejsza
Farida2018
2 lata temu
Pani Maria winna zlekceważyć Jana amory i nie dawać mu nadziei na spotkanie. Jan zachował się bardzo bardzo nieodpowiedzialnie i oszukał Małgosię. Pani Małgorzato ten Jan nie jest wart Pani. Jeszcze Pani spotka osobą godną Pani. Jan to p*****k ,który nie umie szanować kobiet. Pani Małgosi życzę aby spotkała wspaniałą bratnią duszę i godną Pani uczuć.
gość
2 lata temu
Głupowate stare baby, pobawiło się dziadzisko Małgosią, wykorzystał ją i puścił tak samo jak wcześniej puścił Marysię. , teraz następną proszę . Marysię odstawił a ta głupawa daje sobą manipulować. Wsiok uważa się za eleganta bo lecą na niego jak muchy na wsi na kobyli ZAD! Kobieto nie masz ambicji, Ten star*****ie planuje wpuścić na swoją rolę nikogo. Przecież powiedział wam, że to jest jego i macie robić jak wam każe....On chce tylko bara bara z naiwnymi babami, bo one wierzą w to czego on nigdy nie zrobi.
gość
2 lata temu
to c**l i nic więcej stary zbok
gość
2 lata temu
to stary piernik haha a niech sie wydurniaja w tej tv przynajmniej my mamy beke na calego :D
bDeOcdDL
Ula
2 lata temu
Może po czasie spodobało się jej to klepanie po tyłku
gość
2 lata temu
on to ma o sobie wielkie mniemanie. Taki kasanowa
gość
2 lata temu
Typowa męska m***a.
Gość
2 lata temu
Malgonia latala za nim jak i*****a niedala zadnych szasy zeby pozmal inne kadydatki wogule do niego nie pasowala wstyt zeby baba za chlopem tak latala czula hajs na kilometr nic niewarta szanujcie sie kobiety .
gość
2 lata temu
GAWĘDZIARZ EROTOMAN. STARY PRAWICZEK
gość
2 lata temu
buc nadety i ograniczony ze wsi ..mysli ze ma mająt to kazda jego ...chyba tylko na te morgi lecą ,widac z ryja ze chytry ..gonia przeciez ty jestes piekna mloda kobieta lepiej z daleka od takich dziadów
...
Następna strona
bDeOcdEn