Przybylska wyjeżdża z kraju

Obraz

Fakt donosi, że Ania Przybylska - popularna aktorka znana z telenoweli Złotopolscy opuszcza kraj. Dlaczego? Jej ukochany, piłkarz Jarek Bieniuk, ma podpisany trzyletni kontrakt w Turcji, więc Ani nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do niego wraz z córeczką Oliwką oraz synkiem Szymonem. Jak pisze Fakt:

Ania to idealna żona i matka. Dlatego bez wahania podjęła decyzję o wyjeździe na Turecką Riwierę. - Rodzina jest dla mnie najważniejsza - mówi Faktowi aktorka. - A żeby była szczęśliwa, powinna trzymać się razem - dodaje.

Ania Przybylska przyznała również, że jej nieobecność w kraju może potrwać bardzo długo:

Jarek ma kontrakt na trzy lata, ale w międzyczasie coś się może zmienić.

Ciekawe, co w takim razie stanie się z Marylką ze Złotopolskich.

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą