Doda pojednała się z bratem. "Wszystko zmieniła śmierć ukochanej babci"

137
Podziel się

"Pani Wanda i pan Paweł zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest ulotne, a rodzina musi trzymać się razem" - ujawnia osoba z otoczenia rodziny Rabczewskich.

Doda pojednała się z bratem. "Wszystko zmieniła śmierć ukochanej babci"

Przez lata spędzone w show biznesie Doda zapracowała sobie na opinię osoby niełatwej we współpracy. Po burzliwym rozstaniu z pierwszą menedżerką, Mają Sablewską oraz jej następcą, Jakubem Majochem, którego na pożegnania piosenkarka pobiła torebką, jedynym stałym elementem jej zespołu był przyrodni brat, Rafał, syn Wandy Rabczewskiej z poprzedniego związku.

Rafał przez siedem lat był odpowiedzialny za organizację koncertów przyrodniej siostry. Podobno na ich współpracę nalegała mama Dody, która wolała, by wszystko zostało w rodzinie.

Niestety, pięć lat temu, w atmosferze wzajemnych żalów i pretensji ich drogi się rozeszły. Doda zarzucała bratu, że za mało przykłada się do pracy i nie załatwia jej tyle koncertów, ile powinien. On zaś miał do niej żal o niewywiązywanie się ze zobowiązań finansowych.

Oficjalnym powodem zakończenia współpracy były narodziny synka Rafała, dla którego dumny tata chciał mieć więcej czasu. Trudno w to jednak uwierzyć, bo zaraz po zakończeniu pracy u Dody, Rabczewski zajął się innym zespołem, a sławnej siostry nie zaprosił nawet na chrzest synka.

Od tamtej porypadło między nimi wiele gorzkich słów i chociaż po wszystkim, co się wydarzyło, trudno uwierzyć w jakiekolwiek szanse na pojednanie, osoby z otoczenia Rabczewskich twierdzą, że przyrodnie rodzeństwo jest tego bliższe niż kiedykolwiek.

Wszystko zmieniła śmierć ich ukochanej babci Pelagii, którą pożegnali w czerwcu tego roku - ujawnia informator Super Expressu. To był pierwszy taki pogrzeb w ich rodzinie. Doda była załamana, bo babcia była jej bardzo bliska. Pani Wanda i pan Paweł zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest ulotne, a rodzina musi trzymać się razem. Postanowili *zorganizować wielką wspólną rodzinną wigilię. *

Podobno pojednanie zostało przypieczętowane przy świątecznym stole. Wprawdzie mało prawdopodobne wydaje się, by jeszcze kiedykolwiek współpracowali ze sobą, zwłaszcza że Doda odgraża się, że lada chwila zakończy karierę muzyczną i zajmie się z mężem produkcją filmową, ale przynajmniej zaczęli się do siebie odzywać.

Nie warto się kłócić, w wigilię warto się pogodzić, zakopać topory wojenne - wymądrzyła się Doda na Instagramie. A kości niezgody co najwyżej schrupać.

KOMENTARZE
(137)
Gość
rok temu
To niech się jeszcze pojedna z siostrą
Gość
rok temu
A z siostra tez? Co z tego ze przyrodnia,ten sam ojciec(kvrwiasz)
Gość
rok temu
Ocieplenie wizerunku bo się pali koło d..y
Gość
rok temu
Ciekawe czy pójdzie siedzieć
gość
rok temu
Ale on obrzydliwy.
Najnowsze komentarze (137)
gość
rok temu
jakoś nie wierzę w to pojednanie
gość
rok temu
niezla rodzinka tego dodona, matka miala syna na boku a ojciec corke...
Gość
rok temu
Jakie bazyle , mamuśka urodą nie grzeszy , tatuś to samo ,doda kilo tapety na gębie, Boże jaki p***l
Gość
rok temu
Hans Klooops
Gość
rok temu
Jaki pasztet...doda jeszcze z siostrą się wypada pojednać.
gość
rok temu
A z siostrą , córką jej ojca też ?
gość
rok temu
Beznadziejna rodzinka. Doda zreszta tez ! Zrobiona kurica( metr 40 w kapeluszu),a wzrostu przeciez sobie nie dorobi zadna operacja. Zawsze bedzie zazdroscic innym celebrytkom dlugich,po sama szyje nog,no i oczywiscie wokalu,bo wokal Dody jest kiepski
Gość
rok temu
a kogo obchodzi ile oni maja dzieci na boku. nie oni pierwsi i ostatni . a w komentarzach to wszyscy tacy bez skazy he he
gość
rok temu
Boje sie kiedy joker sie usmiecha. To tak jakbym ogladala scene z horroru.
Gość
rok temu
Pytanie nasuwa sie samo: a co z siostra? Ona sie nie pchala na ten swiat. Można tu obwiniać tylko rabczewskiego i matke tej dziewczyny ale z dziewczyna mozna by sie pojednac. Bez kasy i fleszy, 'po ludzku'
gość
rok temu
Kto to jest ta Robaczewska?
Gość
rok temu
Uwaga, Majoch na zdjęciu.
Gość
rok temu
Nie wiedziałam że ma brata
gość
rok temu
Dobrze zrobila
ReyYki
rok temu
Doda, pozdrów siostrę.
gość
rok temu
Jakie ona ma śliczne włoski !!!!
gość
rok temu
spasiony, chyba się nudzi.to niech go wciągnie do szoł biznesu, to nie będzie się nudził.
gość
rok temu
Czyli oddała bratu kasę
gość
rok temu
Faceci, bierzecie dziewczyny z dzieciakiem po ciapatym ?
Gość
rok temu
Doda zostaw już babcię w spokoju
ale jaja
rok temu
ten brat to 50 latek?
gość
rok temu
okropny jakiś
Lol
rok temu
Matki syn z poprzedniego zwiazku to jest dla Rabczewskiej brat przyrodni, ale juz corka ojca to niby nie jest przyrodnia siostra? Jak to Dodon z twoimi pogladami? Jednym slowem patologiczna rodzinka. Sam Dodon tez juz w kolejnym zwiazku i po 2 slubie.
Gość
rok temu
Ciekawa rodzinka , a z siostrą przyrodnią też sie pojednała ?
...
Następna strona