Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda pojednała się z bratem. "Wszystko zmieniła śmierć ukochanej babci"

137
Podziel się

"Pani Wanda i pan Paweł zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest ulotne, a rodzina musi trzymać się razem" - ujawnia osoba z otoczenia rodziny Rabczewskich.

Doda pojednała się z bratem. "Wszystko zmieniła śmierć ukochanej babci"
bDmKWDCd

Przez lata spędzone w show biznesie Doda zapracowała sobie na opinię osoby niełatwej we współpracy. Po burzliwym rozstaniu z pierwszą menedżerką, Mają Sablewską oraz jej następcą, Jakubem Majochem, którego na pożegnania piosenkarka pobiła torebką, jedynym stałym elementem jej zespołu był przyrodni brat, Rafał, syn Wandy Rabczewskiej z poprzedniego związku.

Rafał przez siedem lat był odpowiedzialny za organizację koncertów przyrodniej siostry. Podobno na ich współpracę nalegała mama Dody, która wolała, by wszystko zostało w rodzinie.

Niestety, pięć lat temu, w atmosferze wzajemnych żalów i pretensji ich drogi się rozeszły. Doda zarzucała bratu, że za mało przykłada się do pracy i nie załatwia jej tyle koncertów, ile powinien. On zaś miał do niej żal o niewywiązywanie się ze zobowiązań finansowych.

bDmKWDCf

Oficjalnym powodem zakończenia współpracy były narodziny synka Rafała, dla którego dumny tata chciał mieć więcej czasu. Trudno w to jednak uwierzyć, bo zaraz po zakończeniu pracy u Dody, Rabczewski zajął się innym zespołem, a sławnej siostry nie zaprosił nawet na chrzest synka.

Od tamtej porypadło między nimi wiele gorzkich słów i chociaż po wszystkim, co się wydarzyło, trudno uwierzyć w jakiekolwiek szanse na pojednanie, osoby z otoczenia Rabczewskich twierdzą, że przyrodnie rodzeństwo jest tego bliższe niż kiedykolwiek.

Wszystko zmieniła śmierć ich ukochanej babci Pelagii, którą pożegnali w czerwcu tego roku - ujawnia informator Super Expressu. To był pierwszy taki pogrzeb w ich rodzinie. Doda była załamana, bo babcia była jej bardzo bliska. Pani Wanda i pan Paweł zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest ulotne, a rodzina musi trzymać się razem. Postanowili *zorganizować wielką wspólną rodzinną wigilię. *

bDmKWDCl

Podobno pojednanie zostało przypieczętowane przy świątecznym stole. Wprawdzie mało prawdopodobne wydaje się, by jeszcze kiedykolwiek współpracowali ze sobą, zwłaszcza że Doda odgraża się, że lada chwila zakończy karierę muzyczną i zajmie się z mężem produkcją filmową, ale przynajmniej zaczęli się do siebie odzywać.

Nie warto się kłócić, w wigilię warto się pogodzić, zakopać topory wojenne - wymądrzyła się Doda na Instagramie. A kości niezgody co najwyżej schrupać.

bDmKWDCm
bDmKWDCG
KOMENTARZE
(137)
Gość
2 lata temu
To niech się jeszcze pojedna z siostrą
Gość
2 lata temu
A z siostra tez? Co z tego ze przyrodnia,ten sam ojciec(kvrwiasz)
Gość
2 lata temu
Ocieplenie wizerunku bo się pali koło d..y
bDmKWDCH
Gość
2 lata temu
Ciekawe czy pójdzie siedzieć
gość
2 lata temu
Ale on obrzydliwy.
Najnowsze komentarze (137)
gość
2 lata temu
jakoś nie wierzę w to pojednanie
gość
2 lata temu
niezla rodzinka tego dodona, matka miala syna na boku a ojciec corke...
Gość
2 lata temu
Jakie bazyle , mamuśka urodą nie grzeszy , tatuś to samo ,doda kilo tapety na gębie, Boże jaki p***l
Gość
2 lata temu
Hans Klooops
Gość
2 lata temu
Jaki pasztet...doda jeszcze z siostrą się wypada pojednać.
gość
2 lata temu
A z siostrą , córką jej ojca też ?
gość
2 lata temu
Beznadziejna rodzinka. Doda zreszta tez ! Zrobiona kurica( metr 40 w kapeluszu),a wzrostu przeciez sobie nie dorobi zadna operacja. Zawsze bedzie zazdroscic innym celebrytkom dlugich,po sama szyje nog,no i oczywiscie wokalu,bo wokal Dody jest kiepski
Gość
2 lata temu
a kogo obchodzi ile oni maja dzieci na boku. nie oni pierwsi i ostatni . a w komentarzach to wszyscy tacy bez skazy he he
bDmKWDCz
gość
2 lata temu
Boje sie kiedy joker sie usmiecha. To tak jakbym ogladala scene z horroru.
Gość
2 lata temu
Pytanie nasuwa sie samo: a co z siostra? Ona sie nie pchala na ten swiat. Można tu obwiniać tylko rabczewskiego i matke tej dziewczyny ale z dziewczyna mozna by sie pojednac. Bez kasy i fleszy, 'po ludzku'
gość
2 lata temu
Kto to jest ta Robaczewska?
Gość
2 lata temu
Uwaga, Majoch na zdjęciu.
Gość
2 lata temu
Nie wiedziałam że ma brata
gość
2 lata temu
Dobrze zrobila
...
Następna strona
bDmKWDDb