Trwa ładowanie...
Przejdź na

"ZOSTAŁEM POBITY przez DODĘ! Była POD WPŁYWEM ALKOHOLU!" (Mamy wideo!)

1763
Podziel się

Były menedżer Doroty ma krwiaka przymózgowego. "Przestrzegam wszystkich przed kontaktem z Panią Rabczewską. Dopuszcza się czynów kryminalnych." Zobaczcie dowody.

"ZOSTAŁEM POBITY przez DODĘ! Była POD WPŁYWEM ALKOHOLU!" (Mamy wideo!)
bCNWJAjp

Jak zapewne pamiętacie Doda jest w poważnym konflikcie ze swoim byłym menedżerem. Piosenkarka twierdzi, że Jakbu Majoch nie wywiązywał się ze swoich obowiązków, a na dodatek jest jej winien 160 tysięcy złotych, które ponoć przyjął na poczet wydania jej autobiografii i nie chce jej oddać. Menedżer, w odpowiedzi na te zarzuty, stwierdził m.in., że Dorota nie wypłacała mu pensji. W sumie jest mu winna 14 tysięcy złotych. Do kolejnego, tym razem naprawdę ostrego starcia między gwiazdą a Majochem doszło poza łamami gazet. Wczoraj, jak twierdzi, Rabczewska... napadła go i pobiła! Ma na to naprawdę mocne dowody.

W oficjalnym oświadczeniu Majoch poinformował nas, że wyniku ataku Dody, a może już niebawem "Doroty R.", doznał poważnych uszkodzeń głowy. Prócz dokumentu mamy także film nagrany kamerą monitoringu osiedla, na którym widać, jak wściekła piosenkarka szarpie się z byłym menedżerem i uderza go w głowę. Z dokumentów, które możecie zobaczyć na dole, wynika, że cios spowodował powstanie krwiaka przymózgowego. Trudno się dziwić, że Majoch postanowił pozwać swoją byłą podopieczną, którą oskarża także o nadużywanie alkoholu, środków odurzających oraz niepoczytalność. Twierdzi, że napadła go pijana...

Z ubolewaniem chciałbym poinformować, że w dniu 10.05.2012r na osiedlu, na którym zamieszkuję wspólnie z moją byłą podopieczną zostałem napadnięty i pobity przez będącą pod wpływem alkoholu Panią Dorotę Rabczewską. Rękoczynom ze strony chwytającej się każdejmożliwości zaistnienia artystki towarzyszyły liczne groźby karalne kierowane pod moim adresem. Zawiadomiona o sprawie Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu budynku przy którym miało miejsce zdarzenie. Odebrała także zeznania od licznych świadków.

bCNWJAjr

Z uwagi na poniesione obrażenia zostałem skierowany na ostry dyżur w szpitalach Praskim oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha. Lekarze: specjalista chorób wewnętrznych, chirurg, neurochirurg stwierdzili: "porażenie nerwu twarzowego”, "zwężenie szpary oka lewego","zasinienie i obrzęk w okolicy podoczodołowej lewej", "opadnięcie powieki górnej oraz zasinienie wokół gałki ocznej". Tomografia komputerowa głowy wykazała "krwiaka przymózgowego".

Obrażenia zakwalifikowano jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez Prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego. W tym miejscu pragnę wyrazić swój zdecydowany sprzeciw dla przemocy stosowanej przez
Panią Rabczewską nie tylko w moim kierunku. Nie mogę pozwolić, aby takie zachowanie pozostało bezkarne.

Mając powyższe na uwadze złożyłem stosowne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Panią Rabczewską wraz z wnioskiem o jej ściganie. Jestem przekonany, że dzięki skutecznemuwymiarowi sprawiedliwości sprawa szybko znajdzie swój szczęśliwy finał.

Dalej Majoch ostrzega wszystkich przed kontaktami z Rabczewską, która, jak twierdzi, "dopuszcza się czynów kryminalnych":

bCNWJAjx

Jednocześnie chciałbym przestrzec wszystkich Państwa przed kontaktem z Panią Rabczewską, która dopuszcza się czynów kryminalnych. Jestem przekonany, że takie postępowanie nie pomoże artystce w ratowaniu upadającej kariery. Nie potrafię znaleźć uzasadnienia dla zachowania gwiazdy. Nadużywanie alkoholu i środków odurzających nie tłumaczy bowiem takiego postępowania. Być może jest to efektem niepoczytalności tonącej artystki, co mam nadzieje wyjaśni śledztwo w sprawie karnej.

Jestem przekonany, że zdarzenie miało na celu sprowokowanie mojej osoby do wdania się w bójkę z artystką, do czego starałem się nie dopuścić.

Mając także na uwadze, iż nie jest to pierwsza taka sytuacja z udziałem Pani Rabczewskiej, a ofiarami przemocy z jej strony padało do tej pory wiele osób, dołożę wszelkich starań, aby poniosła ona stosowną karę zgodnie z przepisami kodeksu karnego.

Zobaczcie dowody w sprawie - nagranie wideo z monitoringu i dokumenty z obdukcji. Jak myślicie, czy tym razem ujdzie jej na sucho?

bCNWJAjy
bCNWJAjz
bCNWJAjS
KOMENTARZE
(1763)
wiewióra
8 lat temu
Komu nie chce się czytać wszystkiego łapka w górę :>
gość
8 lat temu
Kobieta Mnie bije!!! XD
gość
8 lat temu
Hahahahaha, tak to juz jest ze zniewiescialymi facetami z męskimi panienkami :-)
bCNWJAjT
gość
8 lat temu
Wydawało mi się że ona zawsze jest pijana
gość
8 lat temu
Haha wreszcie ktoś sponiewiera tą pseudoartystkę za swoje prymitywne zachowanie :)
Najnowsze komentarze (1763)
Dod
2 lata temu
Doda s**o :)
Luca
5 lata temu
A myślałam, że ona już gdzieś siedzi. Jakoś cicho się o niej zrobiło. Jej broń dać do ręki i będą powystrzelani wszyscy jej wrogowie. A trochę ich ma.
gość
5 lata temu
Jaki dom taka córka. Pewnie ojciec lał matkę i stąd tyle agresji w Dorocie
SAD
5 lata temu
Skrzyknijcie sie osoby pobite przez dode/Majoch;Jarosinska;Szulim-i zbiorowo załóżcie jej sprawę-to dla niej bedzie najlepsza kara....
gość
5 lata temu
Ja tam będę głosował na dude
anna
6 lat temu
kobieta wampir !
nuda
6 lat temu
gdyby mu jeszcze f**t...a odgryzła to rozumiem
gość
6 lat temu
i*****a pewnie z domu to wyniosła;/
bCNWJAjL
gość
7 lat temu
Dorota tak trzymaj oszustów trzeba psie nasienie tępić ta psia rasa płci męskiej to odpady społeczne ... Tylko aby dziura i temperatura ... Nic sobą nie prezentują Wal torbą w łep bo i tak oni rozum mają niżej ...
gość
7 lat temu
Wszyscy się psują . wszyscy .
gość
8 lat temu
bardzo dobrze niech zginie też bym chciał zginąć przez Dodę
laka62012
8 lat temu
nie dziwie się po jej idjotyzmie-czarownica,wiedżma
gość
8 lat temu
co za ciota z tego kubusia
gość
8 lat temu
ona je nie normalna
...
Następna strona
bCNWJAkn