Trwa ładowanie...

Gwiazdy bez makijażu przygotowują się do Sylwestra... Poznajecie wszystkie? (ZDJĘCIA)

298
Podziel się:
298
Podziel się:

Nie martwcie się, na kilka godzin przed wielką imprezą mało kto wygląda perfekcyjnie.

1
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
0
0

Już dziś wieczorem stacje telewizyjne uraczą nas imprezami sylwestrowymi transmitowanymi z trzech miast: Zakopanego (TVP), Chorzowa (Polsat) i Warszawy (TVN). Stołeczna impreza, tak jak rok temu, odbędzie się na placu Bankowym, a uświetnią ją występy między innymi Bajmu, Edyty Górniak i Agnieszki Chylińskiej.

Próby przed miejskim Sylwestrem rozpoczęły się już w poniedziałek przed południem. Na rozstawionej scenie pokazały się między innymi Agnieszka Chylińska, Beata Kozidrak i Edyta Górniak. Wypatrzyliśmy także Dominikę Gawędę, ale musimy przyznać, że rozpoznaliśmy ją tylko dzięki towarzyszącemu jej Pawłowi Rurakowi-Sokalowi, chociaż i on skrywał się pod czapką i kapturem...

Zobaczcie, jak wyglądają gwiazdy przed wieczornym wyjściem na scenę:

2
 / 14
Agnieszka Chylińska

Wokalistka na próbach postawiła na czerń. Trudno było ją rozpoznać w szerokim szalu (?) na głowie.

3
 / 14
Gdzie irokez?

Na głowie Agnieszki próżno było też szukać charakterystycznej, kolorowej fryzury.

4
 / 14
Dominika Gawęda

Tak, to wokalistka Blue Cafe. Poznaliście ją od razu?

5
 / 14
Paweł Rurak-Sokal

My rozpoznaliśmy Dominikę głównie dlatego, że obok na fortepianie muzykował Paweł Rurak-Sokal.

6
 / 14
Beata Kozidrak

Liderka Bajmu pojawiła się na próbach w wersji "cała na biało". Chyba jako jedyna zachowała klasę.

7
 / 14
Okulary i sweter

Trzeba przyznać, że Kozidrak wyglądała elegancko i z klasą: jak przystało na diwę. Ewentualny brak makijażu skryła za okularami.

8
 / 14
Edyta Górniak

Okulary wybrała też Edyta Górniak. Piosenkarka oszczędzała mimikę, pozując w posągowym stylu.

9
 / 14
Obejrzycie Sylwestra z TVN-em?
10
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
11
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
12
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
13
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
14
 / 14
Gwiazdy na próbach przed Sylwestrem
KOMENTARZE
(298)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
7 lat temu
czy można już głosować na najgłupszego redaktora Pudla AD 2018 ?
Gie
7 lat temu
Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich! Żyjmy swoim życiem :)
gość
7 lat temu
Błagam was kto chce do cholery słuchać Margaret ,jakiejś szrederowej ze wsi czy kurna disco polo.
Gość 24
7 lat temu
Chylińska ,Kozidrak ,Górniak wyglądają bardzo ładnie w wersji saute ...Gawęda kwestia dyskusyjna ...Szampańskiej zabawy Pudelkowicze :)
7 lat temu
A ty gdzie idziesz na sylwestra? nigdzie nie idę. W du-pie to mam i nie mam zamiaru poddawać się corocznemu terrorowi, że trzeba gdzieś iść i trzeba się bawić. Otóż nie trzeba. Nic nie muszę
NAJNOWSZE KOMENTARZE (298)
djma
7 lat temu
przecież to genetyczny wybryk
Koko
7 lat temu
Gawęda wygląda jak kobieta w ciąży i tyle w temacie.
Gość
7 lat temu
Zakopane hylo najlepsze nie ma co ukrywac. Powiedzcie to w koncu jasno. Nie bac sie..
gość
7 lat temu
a Kozidrak - stare b****o, czas na emeryturę
gość
7 lat temu
jaka ta Gwęda brzydka
DUCH HOPKIRKA
7 lat temu
STRASZNE!!!!!!!!!
LADNY
7 lat temu
a ta gaweda zdaje sie jest mezatka i co lazi z innym ?
Gość
7 lat temu
Beata wygląda tu ładniej i gustowniej niż na scenie, Agnieszka Chylińska - sympatyczna i naturalna, nie widzę różnicy - Edyta Górniak tragicznie tak samo źle przed jak i po
gość
7 lat temu
Górnik wygląda jak niewidoma
gość
7 lat temu
Gawęda ma nos spłaszczony jak bokser. Tragedia
Gość
7 lat temu
Sylwester w Zakopanym najlepszy 😊
Gość
7 lat temu
Gorniak przytyła na twarzy
Xx
7 lat temu
Tylko ze ona wszystkie maja makijaz
gość
7 lat temu
tak....bez makijażu..!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.