Wyśmiano go na premierze filmu!

134
Podziel się

"Za każdym razem, gdy pojawiał się na ekranie, sala wybuchała śmiechem."

Wyśmiano go na premierze filmu!

Tom Cruise lata świetności ma już dawno za sobą. Niegdyś uwielbiany, dziś jest obiektem ataków ze strony przeciwników scjentologii. Malejąca popularność aktora wpływa także na sprzedaż biletów na jego ostatni film. Zdesperowany gwiazdor wpadł na pomysł, jak poprawić wyniki finansowe i kazał wszystkim członkom sekty udać się do kin.

Zdaniem krytyków, najnowsza produkcja Cruise’a to totalna klapa. Akcja filmu Valkyrie rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Mogłoby się wydawać, że temat jest poważny, jednak osoby, które film już widziały, twierdzą, że nie mogły powstrzymać śmiechu.

To najgłupszy film, jaki w życiu widziałem – powiedział dziennikarzom jeden z widzów. Tom jest beznadziejny! Za każdym razem, gdy pojawiał się na ekranie, cała sala wybuchała śmiechem.

Zapewne karnie wysyłane do kin grupy scjentologów będą musiały oglądać Toma w nabożnym skupieniu. To dopiero może być zabawne.

KOMENTARZE
(134)
gość
11 lat temu
Masakra! Jaka geba, jakie zęby i jakie uszy!!! Kto go nazwał przystojnym???
gość
11 lat temu
on oszalał to robi slawa i pieniadze z lidzmi lepiej niech cos odda na zwierzeta i inne cele charytatywne
gość
11 lat temu
o nie wiem. widziałam trailer i jest mocny.
gość
11 lat temu
ty durny pudlu, premiere filmu odbedzie sie w stanach dopiero 25. grudnia, to jak lusdzie juz smiechem wybuchaja???
gość
11 lat temu
scjentologia to nie jest religia!!! To organizacja założona przez pisarza i to pisarza science fiction :)
Najnowsze komentarze (134)
gość
11 lat temu
ej ale wsumie to tez trzeba miec talent zeby z wojny zrobic komedje i to niechcący :)
gość
11 lat temu
Na przykład w książce Hubbarda Have You Lived Before This Life (Czy żyłeś już przed tym życiem) z roku 1958 opisane są poprzednie życia jednego ze scjentologów, których wspomnienia odzyskał podczas sesji audytowania. Wśród nich był romans z robotem udającym piękną, rudowłosą dziewczynę, bycie przejechanym przez walec drogowy kierowany przez marsjańskiego biskupa, zmiana w międzygalaktycznego morsa, który zginął spadając z latającego talerza oraz życie jako "bardzo szczęśliwa istota, która mieszkała na planecie Nostra 23 064 000 000 lat temu
gość
11 lat temu
to jest scjentologia
gość
11 lat temu
historia Xenu, galaktycznego tyrana, który uwięził tych, których uznał za "nadmiarową populację", załadował na kosmiczne samoloty i przewiózł na miejsce zagłady, planetę Teegeeack (Ziemię). Te kosmiczne samoloty wyglądały ponoć zupełnie jak Douglas DC-8, tylko z silnikami rakietowymi. Wtedy, 75 milionów lat temu, umieścił setki miliardów tych zamrożonych ofiar wokół ziemskich wulkanów, po czym wysadził je bombami wodorowymi oraz indoktrynował ich thetany przy pomocy gigantycznego, trójwymiarowego filmu przez 36 dni, wmawiając im kłamstwa o tym, czym są i jaki powinien być wszechświat oraz mówiąc im że są trzema różnymi rzeczami: Jezusem, Bogiem i Diabłem. Poddane traumie thetany wniknęły później do ludzkich ciał, ponieważ widziały razem film, co uczyniło je jednym i tym samym, w efekcie zmieniając je w duchowe pasożyty zwane "thetanami cielesnymi" (ang. body thetans), których pozbyć się można jedynie przy pomocy zaawansowanych technik scjentologicznych. Xenu jest ponoć uwięziony wewnątrz góry przez pole siłowe zasilane przez wieczną baterię i żyje po dziś dzień.
gość
11 lat temu
'Zapewne karnie wysyłane do kin grupy scjentologów będą musiały oglądać Toma w nabożnym skupieniu' dobre!
gość
11 lat temu
Czy kiedyś ten p***c miał dobre lata?
Aua
11 lat temu
a kiedyś go lubiłam...
gość
11 lat temu
bo juz samym kretnizmem jest gloryfikowanie von Staufenberga, który wcale nie chciał zakończenia wojny a jedynie pokoju na zachodzie i kontynuacji walk na wschodzie
gość
11 lat temu
Aktor--> żadnych jeszcze filmow z nim nie widziałem.A że dziwny to widać... chociaż żadnej polty o nim nie slyszałam to to tępe.
gość
11 lat temu
cdn.nietolerancja ,brak szacunku i te ciagle narzekanie.Odczepcie sie od ludzi spojrzcie na siebie
gość
11 lat temu
polacy sa ...tylko plakac ,smiac sie juz nie da...
gość
11 lat temu
Koleś z sekty xD to robi za siebie ... trzba mu pomóc... ale i****a oczywiscie myslsi ze jest naj..
gość
11 lat temu
ten film, o niby poważnej fabule, dotyczy wydarzeń, które rozgrywały się m.in. na terenie Polski i zaangażowanie Toma do tego obrazu, było totalnie beznadziejnym pomysłem, wystarczyło wziąć kogoś innego, albo nawet mniej znanego, a tak to być może dobry film okaże się totalną porażką.
gość
11 lat temu
jeszcze zobaczycie ze Tom cruise sie spusci wam an gęby
...
Następna strona