Niedziela 06.01.2019 20:30

Wieniawa dogryza Królikowskiemu po rozstaniu: "Nie udawaj, że twoje życie jest piękne"

Julia Wieniawa Antoni Królikowski

Wieniawa dogryza Królikowskiemu po rozstaniu: "Nie udawaj, że twoje życie jest piękne"Sygnałów nadejścia rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego w ostatnich tygodniach było sporo. Poza sporą różnicą wieku, aktorów miały również poróżnić odmienne plany na życie i kompletnie nie zgrywające się ze sobą grafiki zajęć. Wydawać by się jednak mogło, że celebrytom udało się rozejść we względnej zgodzie, obyło się bez okładek w Vivie i oczerniania nawzajem w kolorowych pismach. Antek zmontował nawet dla swojej eks specjalny filmik, którym upamiętnił dwa lata spędzone u boku najpopularniejszej gwiazdy młodego pokolenia.

Nie trzeba było jednak długo czekać, aby na powierzchnię zaczęły wypływać pierwsze brudy. Jako pierwsi pozornie przyjazną atmosferę zaczęli mącić fani pary, którzy za punkt honoru postawili sobie znalezienie winnego rozpadu tego popularnego związku. Julia mogła więc w komentarzach do swoich zdjęć przeczytać, że użyła Antka tylko po to, żeby się wybić, natomiast po zamieszczeniu zdjęcia z przyjaciółką Królikowski dowiedział się, że okazuje swojej partnerce całkowity brak szacunku.

Najwyraźniej dbając o to, aby spragnieni medialnego konfliktu obserwatorzy nie uschli z pragnienia, Julka również postanowiła zamieszać nieco na kontach swej niegdysiejszej sympatii. Pod fotografią z Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, sfrustrowana celebrytka zażądała od Antoniego, aby ten zaczął odpisywać na jej wiadomości. Aby przyspieszyć nawiązanie konwersacji, Wieniawa dopiekła Antkowi, insynuując w nader sugestywny sposób, że przedstawiane przez niego na Instagramie życie, jest dalece różne od tego, jak wiedzie mu się na co dzień.

Odpisuj na moje wiadomości, a nie udawaj, że twoje życie jest piękne – mogliśmy przeczytać w sekcji komentarzy.

Złośliwości Julii rzecz jasna momentalnie wzbudziły zainteresowanie fanów, którzy dokładnie udokumentowali jej internetowe docinki. Nie pomogło nawet późniejsze usunięcie mało życzliwego komentarza. Sprawa została następnie nagłośniona przez redaktorów Vogule Poland, którzy zamieścili dowody popełnionej "zbrodni" na swoim instagramowym story.

Co ciekawe, na fotografii skomentowanej przez Wieniawę, uwieczniona została także inna słynna komentatorka celebryckiej rzeczywistości ostatnich kilku tygodni, Krystyna Demska-Olbrychska, która zabłysnęła ostrą krytyką publicznego prania brudów przez Weronikę Rosati.

Zobacz: Żona Olbrychskiego w otwartym liście do Rosati: "Lisku drogi, chcesz być kimś PODŁYM I PRYMITYWNYM. Będziesz unurzana w tyglu BRUDNEJ AFERY"

Sądzicie, że do Julki również wystosuje podobnie uprzejmy list otwarty?

fot. Vogule Polandfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

 

fot. ONS

fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (479)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 479
Odpowiedz
341 32
zgłoś
gość 06.01.2019 20:35
Swięta, święta i po świętach! :) Wszystkiego dobrego w nowym roku!!!
Odpowiedz
712 32
zgłoś
gość 06.01.2019 20:35
xD ona musi byc niezla jedza
Odpowiedz
441 28
zgłoś
Gość 06.01.2019 20:37
Jeśli coś Jej powiedział na temat swojego życia, bo Jej zaufał a Ona to zacznie używać przeciwko Niemu to straszna z niej małpa..
Odpowiedz
483 32
zgłoś
Gość 06.01.2019 20:37
Co za głupia pinda, żal jej dupę ściska.
Odpowiedz
91 2
zgłoś
Gość 06.01.2019 20:37
Julka, zainwestuj w słownik.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 479