Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Zenka Martyniuka wspomina początki znajomości z żoną. "Ewelina się tego wstydziła"

736
Podziel się

Daniel M. chwali się, że Ewelina "zaobserwowała go" na Instagramie. "Nasze pierwsze spotkanie było w hotelu w Koninie".

Syn Zenka Martyniuka wspomina początki znajomości z żoną. "Ewelina się tego wstydziła"
bCNBFoGJ

O Danielu M. cała Polska dowiedziała się, gdy latem zeszłego roku okazało się, że "jego tata lubi oczy zielone, a on marihuanę". 28-latek został zatrzymany po tym, jak awanturował się w domu maturzustki Eweliny. Mimo trudnych początków, parze udało się zawędrować przed ołtarz, a nawet spłodzić dziecko. Niestety już w cztery miesiące po ślubie okazało się, że sytucja rodzinna Martyniuków jest daleka od sielanki.

Tuż po świętach Daniel miał nie wpuścić swojej ciężarnej żony do domu, a wezwana przez jego matkę policja, znów znalazła marihuanę w mieszkaniu mężczyzny. "Drama" na dobre rozkręciła się jednak, gdy Daniel po opuszczeniu aresztu zalogował się na swoje konta w mediach społecznościowych. Profil na Facebooku skasował po tym, jak ogłosił, że Ewelina złapała go na dziecko oraz jest nimfomanką. Do tego, do ślubu doszło tylko dlatego, że nalegała na to jej matka. Która już na weselu zapowiedziała mu, że go zniszczy: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

"Na szczęście" Daniel nadal jest aktywny na Instagramie, gdzie wciaż opowiada o "Ewelince". Zdążył już zapewnić, że nigdy nie dopuścił się wobec niej przemocy fizycznej,tym razem jednak chyba znów chciał ją skompromitować. Martyniuk junior wrzucił na "story" artykuł, z którego wynika, że z przyszłą żoną poznał sie na imprezie. Zdementował tę informację:

bCNBFoGL

Poznaliśmy się przez Internet, Ewelina zaobserwowała mnie na Instagramie. Nasze pierwsze spotkanie było w hotelu w Koninie. Dodam tyle, że Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić, jak się poznaliśmy. Hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem ją razem z siostrą. Padam ze śmiechu - napisał.

Też padacie?

bCNBFoGR
bCNBFoHm
KOMENTARZE
(736)
Gość
2 lata temu
Chłopie ty za grosz nie masz honoru.
Gość
2 lata temu
Dziecka zal
Gość
2 lata temu
Znowu się zjarał
bCNBFoHn
gość
2 lata temu
Nie trzeba tak mówić głośno o swojej żonie i matce dziecka. To brak szacunku dla najbliższej osoby. Przykre to czytać. Rozumiem ,że złość, gniew może przesłaniać rozum. Ale jest dziecko w drodze i warto o matce swojego dziecka mówić z szacunkiem.
Gość
2 lata temu
Wiedziała kogo bierze i z kim do lozka idzie
Najnowsze komentarze (736)
123
2 lata temu
na głowę chłopakowi cos upadło. Kogo to obchodzi tempy dziadu. Jak sie nie podobało trzebabyło uciekać a nie teraz cyrk robić.
123
2 lata temu
na głowę chłopakowi cos upadło. Kogo to obchodzi tempy dziadu. Jak sie nie podobało trzebabyło uciekać a nie teraz cyrk robić.
GOŚĆ
2 lata temu
nie czytamy tych bzdur martyniuk powinien się wstydzić za syna pustaka niech ten syn zacznie się leczyć psychicznie bo coś w głowie ten chłopak ma a czym prędzej to lepiej dla tego pustaka tym gadaniem nie zazna sławy a ojcu psuje opuinie
gość
2 lata temu
przecież te posty są pomiędzy kokainą a maryhą
Gość
2 lata temu
Dorodna cycolina
Gość
2 lata temu
Co ona w nim widziała? Ani to ładne do tego upośledzone. Oj głupie te dziewczyny.
Gość
2 lata temu
Beznadziejny, napćpany i nieodpowiedzialny nie powiem mężczyzna /wiek/zamknąć go niech się leczy g******z ,szkoda tylko rodziców miał za dobrze trzeba było go palą k****n jeden
mesio
2 lata temu
Daniel jestem z Warszawy mieszkam na Ursynowie w kameralnej części zapraszam Cię do siebie na zwykła pogawędkę idzie weekend nie jestem kimś kto szuka rozgłosu ani promowania na czyimś nazwisku jestem zwykłam facetem 40 lat z piątką dzieci wiem że myłbym Ci wiele opowiedzieć na swoim przykładzie było by Ci łatwiej zrozumieć to wszystko, życie nie raz mnie dokształcało w wielu sprawach które Ciebie otaczają jestem szczerym człowiekiem, wiem że było by Ci łatwiej zrozumieć ten czasem chory świat ilość agresji presji powoduje że czasem ciężko być sobą rozumiem to wszystko i wiem że szczerze znalazł byś we mnie oparcie mentalne, w razie czego możesz napisać do mnie na mail allegroebay@wp.pl to taki mój mail do aukcji chciałbym Ci tak po ludzku pomóc nic w zamian dosłownie nic nie oczekuje to w dzisiejszych czasach może i dziwne ale wież mi są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie chcą Ci pomóc. Po prostu żal mi patrzeć jak jest Wam ciężko. Pozdrawiam D.
bCNBFoHf
Facet
2 lata temu
A czy to ważne gdzie ludzie się poznają? Ja swoją partnerkę poznałem również przez Internet i jest okey. Jak ma byç dobrze, to będzie i nieważne gdzie ludzie się spotkali pierwszy raz.
gość
2 lata temu
wstyd dla ojca odciąc mu kasę i do roboty to sie zmieni.
FG
2 lata temu
MASAKRA pokory chłopie pokory i szacunku sam do siebie wydoroślej
Gość
2 lata temu
On to by pasował do Justyny żyły. Ten sam poziom patologii
Gość
2 lata temu
Tak wszystko Daniela wina. A ona biedna nie winna dziewczynka kto się pcha do małżeństwa w wieku 19 tu lat, życie szybko przerasta nawet gdy jest kasa. Wina zawsze leży po środku. W tym wieku kobiety chciały by prowadząc faceta na smyczy ale nie tedy droga☹️
gość
2 lata temu
Jaka tam z niej pięknośc,długi nos,cycki na wierzchu,nie ma w tym związku miłości i tyle
...
Następna strona
bCNBFoHH