Wtorek 03.10.2006

Pogodziły się!

Paris Hilton Nicole Richie

Pogodziły się!Nicole Richie i Paris Hilton - 2004 rok - EAST NEWS/BWP MEDIA

Gwiazdy reality show The Simple Life - Paris Hilton i Nicole Richie rozmawiały przez telefon. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna.

Już jakiś czas temu Paris przyznała w wywiadzie jakiego udzieliła Davidowi Lattermanowi, że chciałby się pogodzić z byłą przyjaciółką, ale że zarówno ona, jak i Nicole, przechodzą teraz przez trudny okres i muszą jeszcze trochę odczekać.

Widocznie odpowiedni moment już nadszedł, bo to podobno Paris zadzwoniła do Nicole, by złożyć jej życzenia z okazji 25. urodzin.

W momencie kiedy Hiltonówna zadzwoniła do solenizantki, ta akurat tankowała swój samochód na stacji benzynowej i była tak szczęśliwa i podekscytowana, że aż upuściła telefon. Richie przełączyła również Paris na głośnik, tak by zebrani fotoreporterzy mogli usłyszeć jej głos.

Paris i Nicole były kiedyś najlepszymi przyjaciółkami, podobno znają się od dzieciństwa, ale najwyraźniej coś musiało je poróżnić na początku zeszłego roku i od tamtego czasu nie szczędziły sobie ostrych słów (zobacz: Paris Hilton atakuje Nicole Richie). Mówi się, że powodem kłótni było to, że Nicole puściła na imprezie swoim gościom One Night in Paris (film porno z udziałem Paris Hilton), jednak obydwie panie temu zaprzeczają.

Inne plotki głoszą, że powodem kłótni było to, że Nicole zażądała więcej pieniędzy za wystąpienie w kolejnej serii The Simple Life. Cała sytuacja rozwścieczyła Paris, która uznała, że to ona jest gwiazdą tego programu, a sytuacja jeszcze się pogorszyła gdy producenci The Simple Life uświadomili jej, że ich pogram bije rekordy popularności tylko dlatego, że Nicole i Paris występują w nim razem.

Tak czy inaczej, Hilton i Richie podpisały kontrakt na nakręcenie piątego sezonu reality show i czy tego chcą czy nie, będą musiały w nim razem wystąpić. Przypomnijmy fragment jednego z prześmiesznych odcinków The Simple Life, kiedy to przyjaciółki były jeszcze nierozłączne:

Paris Hilton i Nicole Richie pracują w cukierni!

A dla panów coś ciekawszego - znalezione w sieci:

Tyłek Paris Hilton

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (114)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.10.2006 04:32
a ja lunie Nicol :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
iklee 03.10.2006 04:54
A co ona w tej siatce ma?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.10.2006 06:16
znowu paris :]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.10.2006 06:35
tu Nicole nie byla jeszcze tak przerazliwie chuda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.10.2006 06:38
Kurde cały czas tylko Paris!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114