Trwa ładowanie...

Montana całuje Felicjańską w zęby na randce (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Chociaż za drzwiami ich domu rozgrywają się dramaty, Paul i Ilona na zewnątrz starają się budować fasadę szczęśliwego związku.

1
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
0
0

W 2010 roku Ilona Felicjańska pod wpływem alkoholu staranowała w środku nocy trzy samochody. Po wszystkim przyznała się, że jest alkoholiczką i zaczęła zarabiać na swoim nałogu. Wydała poradniki dla osób z podobnym problemem i jeździła po Polsce, prowadząc "warsztaty z trzeźwienia". W jednej z książek Ilona zwierzyła się, że mąż kazał jej zaspokajać się oralnie. Małżeństwo generalnie było dla Ilony chyba dość traumatyczne. Po rozwodzie była modelka próbowała ułożyć sobie życie z innymi mężczyznami, a ostatecznie zatrzymała się na dłużej u boku niejakiego Paula Montany, przedstawianego jako "biznesmen". Ilona wymarzyła sobie, że zostanie jego żoną i wygląda na to, że nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Nawetdowody jego niewierności nie przekonały celebrytki, że Paul nie jest dobrym kandydatem na męża.

Nie tak dawno, między Iloną i Montaną doszło do kolejnej niepokojącej sytuacji. 45-latka w nocy zasugerowała w mediach społecznościowych, że Paul ją bije i więzi. Na drugi dzień skasowała post. Pomimo że za drzwiami ich domu rozgrywają się dramaty, Paul i Ilona na zewnątrz starają się budować fasadę szczęśliwego związku. Często np. pokazują się razem na knajpkach czy na spacerach. Ostatnio także byli widziani na randce. W trakcie rozmowy przytulali się i patrzyli sobie głęboko w oczy. Ilona była w doskonałym nastroju. Śmiała się tak szeroko, że gdy Paul chciał ją pocałować... trafił ustami w jej zęby.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 14
Kobieta "po przejściach"

W 2010 roku Ilona Felicjańska pod wpływem alkoholu staranowała w środku nocy trzy samochody. Po wszystkim przyznała się, że jest alkoholiczką i zaczęła zarabiać na swoim nałogu.

3
 / 14
Nieudane małżeństwo

Celebrytka wydała poradniki dla osób z podobnym problemem i jeździła po Polsce, prowadząc "warsztaty z trzeźwienia". W jednej z książek Ilona zwierzyła się, że mąż kazał jej zaspokajać się oralnie. Małżeństwo generalnie było dla Ilony chyba dość traumatyczne.

4
 / 14
Nowy związek

Po rozwodzie była modelka próbowała ułożyć sobie życie z innymi mężczyznami, a ostatecznie zatrzymała się na dłużej u boku niejakiego Paula Montany, przedstawianego jako "biznesmen".

5
 / 14
Zdrady i kłamstwa

Ilona wymarzyła sobie, że zostanie żoną Paula i wygląda na to, że nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Nawet dowody jego niewierności nie przekonały celebrytki, że Paul nie jest dobrym kandydatem na męża.

6
 / 14
"Wiem, że jest łobuzem, ale mnie kocha"

Nie tak dawno, między Iloną i Montaną doszło do kolejnej niepokojącej sytuacji. 45-latka w nocy zasugerowała w mediach społecznościowych, że Paul ją bije i więzi. Na drugi dzień skasowała post.

7
 / 14
Planują ślub

Pomimo że za drzwiami ich domu rozgrywają się dramaty, Paul i Ilona na zewnątrz starają się budować fasadę szczęśliwego związku. Często np. pokazują się razem na knajpkach czy na spacerach. Ostatnio także byli widziani na randce.

8
 / 14
Dobrana z nich para?

W trakcie rozmowy przytulali się i patrzyli sobie głęboko w oczy. Ilona była w doskonałym nastroju. Śmiała się tak szeroko, że gdy Paul chciał ją pocałować... trafił ustami w jej zęby.

9
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
10
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
11
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
12
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
13
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
14
 / 14
Felicjańska z Montaną poszli na randkę
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

13-letnia Blue Ivy Carter wybrała się z Jayem-Z na mecz NBA. Wygląda na swój wiek? (ZDJĘCIA)

Blue Ivy towarzyszyła ostatnio znanemu tacie podczas starcia Los Angeles Lakers z San Antonio Spurs. Córka Beyonce zaprezentowała się w oryginalnej oversizowej stylizacji. Zobaczcie.
9.

Viki Gabor zaprosiła śniadaniówkę do swojego domu: przytulny salon z kominkiem, kolekcja winyli i bliskość natury (ZDJĘCIA)

Viki Gabor po 18. urodzinach zdecydowała się wyprowadzić od rodziców. Dziś wokalistka mieszka w eleganckim domu pod Warszawą. Ostatnio zaprosiła do nieruchomości kamery TVN. Jak się urządziła?
8.

TYLKO NA PUDELKU: Michał Czernecki uskutecznia shopping w towarzystwie TAJEMNICZEJ BLONDYNKI. Trzymali się za ręce (ZDJĘCIA)

Na początku lipca poinformowaliśmy jako pierwsi o tym, że Michał Czernecki rozwodzi się z żoną po 20 latach małżeństwa. Teraz paparazzi napotkali aktora u boku sporo młodszej blondynki. Nowa miłość?
7.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie wciąż pokazują córeczce świat. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie wybrali się wraz z córką na słoneczne wakacje. Rodzinka eksploruje Zjednoczone Emiraty Arabskie. W social mediach pojawiła się kolejna seria zdjęć z wczasów.
6.

Weronika Rosati publikuje archiwalne materiały i składa życzenia córce z okazji 8. URODZIN: "Mądra PONAD SWÓJ WIEK dziewczynka" (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati wrzuciła na Instagram zlepek nagrań z udziałem Elizabeth. Dołączyła do niego wpis, w którym ujawniła, jak dużo radości córka wniosła do jej życia. Zwróciła się do jubilatki.
5.

Dziś jest królową stylu i elegancji, a kiedyś..? Tak zmieniała się Joanna Przetakiewicz na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz świętuje dziś 58. urodziny. Ikona stylu i klasy, która zachwyca swoją elegancją i wyczuciem mody, nie zawsze wyglądała tak perfekcyjnie. Przez lata przeszła prawdziwą metamorfozę, udowadniając, że styl i wygląd zewnętrzny to efekt pracy nad sobą i odwagi w eksperymentowaniu.
4.

Małgorzata Rozenek relacjonuje kolejny dzień na Malediwach i komplementuje Radka: "MOJA PERŁA" (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają aktualnie na Malediwach. Celebrytka jest zachwycona miejscem, w którym się zatrzymali. Pokazała, jaki mają widok z tarasu.
3.

Samotna (?) Katarzyna Zillmann szwenda się po markecie wieczorową porą. Humor nie dopisywał? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zillmann stała się prawdziwą ulubienicą paparazzi. Ostatnio 30-letnia sportsmenka została sfotografowana podczas samotnych zakupów. Tego dnia odwiedziła dyskont spożywczy.
2.

Garstka celebrytów na premierze książki Anny Wendzikowskiej: dawno niewidziana Agnieszka Włodarczyk, mąż Katarzyny Niezgody i Piotr Zelt (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska wydała właśnie poradnik "Ku zmianie. 102 nawyki świadomego życia". Wesprzeć jej nowe przedsięwzięcie wpadło kilkoro celebrytów. Zobaczcie.
1.

Tak wyglądały Rozenek, Lewandowska czy Lipińska, zanim stały się sławne. Oto polskie gwiazdy na początku kariery (ZDJĘCIA)

Polski show-biznes był świadkiem wielu spektakularnych metamorfoz. Osoby, które kojarzymy z pierwszych stron gazet, niekiedy wyglądają już zupełnie inaczej. Jak na początku kariery wyglądali Paulina Smaszcz czy Krzysztof Ibisz?