Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestniczka "Top Model" chciała pomóc kobietom po chemioterapii. Została wykorzystana...

127
Podziel się

"Piszą bezczelne dziewczyny" - skarży się Paulina Pszech, kóra w swoim salonie chciała wykonać za darmo zabiegi kobietom po leczeniu...

Uczestniczka "Top Model" chciała pomóc kobietom po chemioterapii. Została wykorzystana...
bCHpzjaZ

Dzień po 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obudziliśmy się ze świadomością, że nawet najbardziej szlachetną inicjatywę potrafią zniszczyć złe intencje. Niestety dotyczy to również akcji o mniejszej skali i zasięgu i dzieje się właściwie na porządku dziennym.

Paulina Pszech, uczestniczka Top Model, po udziale w show dała się zapamiętać jako bohaterka konfliktu z jedną z klientek swojego gabinetu kosmetycznego: Paulina Pszech z "Top Model" chciała sfinansować OPERACJĘ PLASTYCZNĄ swojej "upiększonej" ofierze? (TYLKO U NAS)

Pół roku później Pszech postanowiła zatrzeć złe wrażenie i zorganizowała godną pochwały akcję, w ramach której kobietom po chemioterapii miała wykonywać za darmo makijaż brwi. Z "okazji" nieodpłatnego zabiegu postanowiły jednak skorzystać... nieuczciwe osoby:

bCHpzjbb

Ludzie …. Ręce mi opadają. Zrobiłam akcję dla Kobiet po ukończonej chemioterapii. Dla kobiet, które straciły brwi i włosy. Ponieważ jest to ciężka choroba do tego kobiety nie mogą pogodzić się ze swoim wyglądem. Wiem, że takie brwi dla takiej osoby znaczą wiele... - pisze Pszech (zachowujemy oryginalną pisownię).

(...) Ale LUDZIE!! Piszą bezczelne dziewczyny, które naturalnie nie mają brwi albo mają mało i czy też zrobię im za darmo ? Serio ???????? Piszą panie, które miały raka ale nie miały chemii, które maja brwi i włosy czy tez zrobię im za darmo brwi ….?? - oburzyła się Paulina.

Cel jest dla Pań po chemioterapii, takim chce pomóc - dodała.

Co kieruje osobami, które żerują na pomocy dla osób naprawdę jej potrzebujących?

bCHpzjbh
bCHpzjbi
bCHpzjbC
KOMENTARZE
(127)
Gość
rok temu
Jak widać w pomaganiu trzeba mieć stalowe nerwy. Przekonał się o tym Owsiak.
Gość
rok temu
Paulina, wow - zaskoczyłaś mnie ;) super cel! A babki oszustki co tylko czają się na okazję darmoszki są wstrętne
Gość 25
rok temu
Szczytny cel...Poprawa wyglądu po chemioterapii ma pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości.
bCHpzjbD
Gość
rok temu
Nie wiem kto to jest, ale fajnie ,że wyszła z taką inicjatywą, a te baby, które piszą , że chcą zabieg za free ,choć nie są po chemii są bezczelne.
Ala
rok temu
Co za kraj..serce się łamie...wciaz ta sama patologia tylko na rożne sposoby 😢
Najnowsze komentarze (127)
gość
rok temu
w ogóle nie rozumiem dlaczego osoba która ma kiepskie naturalne brwi miałaby być mniej pokrzywdzona przez los niż ta która straciła bwi po chemioterapii. Jedna i druga ma kompleksy z powodu wyglądu. Ta pierwsza gorsza bo z powodu genów a nie choroby... dziwne. Obie nie mają a chciałycy mieć. Jedna miała i straciła, druga nigdy nie miała. to może ta ktora nigdy nie miała ma gorzej? oco kłótnia?
gość
rok temu
Lk Bu buxd by by By by cu by bu by Bu
gość
rok temu
niektóre to pewnie sobie głowę ogolą byle by miały za darmochę
gość
rok temu
jeśli miałaby mi zrobić takie brwi jakie ma ona sama to sorry ale dzięki, wolałabym nie mieć brwi w ogóle, co ta dziewczyna z siebie zrobiła, kolejna sztuczna, plastikowa barbie a w top model była taką naturalną piękną dziewczyną, drogie barbie jesteście w wielkim błędzie sądząc że to się podoba innym, osobom postronnym z zewnątrz a chyba po to przerabiacie się na plastik żeby się podobać, więc uwierzcie to nie działa
gość
rok temu
niestety jak chce się pomóc to trzeba mieć twardą D. Kiedyś wystawiłam paczki z używanymi ubraniami na gumtree i już po kilku minutach zaczęła się lawina telefonów i maili z pytaniami jakiej marki są ciuszki... jakby to było najważniejsze dla osoby potrzebującej odzieży na zimę... niestety kłamczuchów i cwaniaczek było multum. Przychodziły na przymiarki odpierniczone w niezłe ciuchy, wcale nie biedne i wybierały jak w lumpie. Ostatni raz wystawiłam cokolwiek, teraz oddaję wyłącznie do rąk własnych - do domów dziecka lub samotnej matki.
gość
rok temu
Skoro miały rzekomo raka a nie chciały chemii to znaczy ze nigdy nie były chore...dziewczyno daj sobie spokój dasz palec to odgryza ci reje te oszustki...rob tylko tym które potrzebują pomocy
gość
rok temu
jezu jaka żaklina z top model jest irytująca!! ludzie, co wy w niej widzicie?? :o
Gość
rok temu
Jedna kobieta po chemioterapii mająca 30 lat 35 40 aby żyć normalnie w społeczeństwie nosi perukę
bCHpzjbv
Gość
rok temu
Jedna kobieta po chemioterapii mająca 30 lat 35 40 aby żyć normalnie w społeczeństwie nosi perukę
Gość
rok temu
Wyobraźcie sobie 30-35 letnią kobietę po chemioterapii której wyszły wszystkie włosy Patrzy w lustro i czuję się beznadziejnie czuję się nieatrakcyjna czuję że życie z niej uszło że życie nie ma sensu że jest karykatura człowieka chcę jej się płakać czuję że dostanie depresji Nie wyjdzie tak na ulicę nie zdejmie czapki Żeby ludzie mogli widzieć że jest łysa każdy to pomoże takiej kobiecie dobrać perukę dobrać makijaż wlewa w nie w nią nowe nadzieję na życie przywraca chęć do życia
Gość
rok temu
atakuje cię Paulinę bo jesteście bez serca
Gość
rok temu
Ludzie są okrutni Wyobraźcie sobie kobietę po chemioterapii której wyszły wszystkie włosy ma 30 lat 35 jest młoda a świat się dla niej kończy patrzy w lustrze na swoją Łysą głowę i dostaję depresji czuję że życie nie ma sensu jest beznadziejne że jest oszpecona każdy kto okaże współczucie pomoże dobrać perukę zrobi makijaż pomaga tej kobiecie zobaczyć że życie nie kończy się na Łysej głowie w wieku 35 lat
Gość
rok temu
Paulina Jesteś bardzo dobrą osobą Zapamiętaj sobie niech moc i Magia będzie z tobą
Gość
rok temu
Patrząc na "brwi" tej dziewczyny, która potencjalnie miałaby zrobić mi takie same to ja dziękuję. Już lepiej samemu odrysować od szklanki. Efekt ten sam, więc po co przepłacać.
...
Następna strona
bCHpzjbX