Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przyjęto nominację Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla!

735
Podziel się

Być może w tym roku Polska będzie mogła szczycić się nowym noblistą?

Przyjęto nominację Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla!
bCHdHGwR

Rezygnacja Jerzego Owsiaka z funkcji szefa WOŚP spotkała się nie tylko z zaskoczeniem, ale też sprzeciwiem milionów Polaków, którzy niezwykle szanują aktywistę za dzieło jego życia, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziennikarze, politycy, gwiazdy i cała reszta masowo zaczęli udostępniać w swoich kanałach społecznościowych wpisy wyrażające wielką sympatię i zachęcające Jurka do odwołania tej decyzji.

O tym, by Owsiak miał zmienić zdanie, na razie nic nie wiadomo, ale być może informacja z wtorkowego popołudnia sprawi, że znów zacznie wierzyć w ludzi. Rafał Collins, dziennikarz TVN Turbo, udostępnił na swoim profilu na Facebooku informację, że Komitet Norweski pozytywnie zaakceptował nominację twórcy WOŚP do Pokojowej Nagrody Nobla. Tę oficjalnie złożył poseł Kukiz'15, Andrzej Kobylarz.

bCHdHGwT

Jurek dwukrotnie w minionych latach był już zgłaszany do nagrody - przez posłankę Joannę Schmidt oraz przez prof. Adama Grzegorczyka. Oba wnioski również spotkały się z akceptacją, lecz - jak wiemy - nie przyniosły nagrody.

Być może w świetle ostatnich wydarzeń i ponad miliardzie złotych zebranych przez wszystkie lata istnienia Orkiestry ta decyzja będzie inna? Trzymamy kciuki. Nowego laureata nagrody poznamy 10 grudnia.

bCHdHGwZ
bCHdHGxu
KOMENTARZE
(735)
Gość
rok temu
Już od dawna mu się to należało! Jurek jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy! ❤
Gość
rok temu
Brawo!!! Zasłużył sobie.
Anna z Legion...
rok temu
Rewelacja,bo to wielki człowiek o wielkim sercu
bCHdHGxv
Gość
rok temu
Tak tak tak💕 nie widzę innej opcji! Brawo Jutek i słuchaj ty mnie! Nie poddawaj się nie dajmy im wygrać! Jesteśmy z Tobą!
gość
rok temu
Jurek jest jak wigilia w Polsce nie wyobrazam sobie inaczej
Najnowsze komentarze (735)
gość
rok temu
jesteśmy z tobą, kochamy cię cały czas Q liczba mnoga jak w jakimś sowieckim kołchozie
gość
rok temu
Dajesz owsiakowi pieniadze a nie dzieciom! Zapamietaj sobie naiwny p******u ze twoja złotówka nie trafi do dzieci a pojdzie na benzyne! Masz na to 65% szans!
gość
rok temu
W tej sytuacji w jakiej jest Jurek Owsiak nagroda Nobla była by wspaniałą rekompensatą ,za wszystko co go spotkało.Jest wielkim człowiekiem służy dobrem całemu narodowi ,jest dumą naszego kraju jakim jest Polska. Przyznanie Nobla Owsiakowi może by wpłynął na cały naród i zapanowała by jedność w naszym kraju i w Europie.
NIE LUBIE CZE...
rok temu
to sie nalezy milionom ludzi co daja co zbieraja !!!! nie tylko on zbiera laury.pomyslodawca ok.... ale organizuja to tez inni ludzie . nie lubie czegos takiego. robi 500000 osob a jeden śmietanke pije
PaniX
rok temu
Raz w roku tylko tylu ludzi jest UŚMIECHNIĘTYCH od 1-mc do 100lat ,gdy gra WOŚP. To jest wielkie wydarzenie,a stworzył to JUREK brawo
hahaha
rok temu
Kontynuacja CYRKU w polndii....
gość
rok temu
a ja myślałam, że do pokojowej nagrody to tylko kaczyńscy pawłowicz macierewicz suski sasin i ziobro....a tu taki numer :)
nobel
rok temu
CO ZA KOMPLETNE BZDURY!!! nominacja nie została "zaakceptowana przez komitet noblowski"- jak twierdzi uzurpujący sobie moc sprawczą karierowicz z fejsbunia. to co pokazuje w screenie to jest odpowiedź automatu z serwera komitetu, potwierdzająca przyjęcie zgłoszenia- ale nie jego akceptację. jak widać wyraźnie- pod spodem jest link do złożenia kolejnego zgłoszenia. to jest nic więcej niż kwestia wypełnienia formularza, a takich mogą być tysiące. nie jest to równoznaczne z akceptacją przez kmitet noblowski. wobec tego- kolego uzurpatorze karierowiczu- nie bij piany!!!
bCHdHGxn
gość
rok temu
Straszne, jak ten komitet nisko upadł !
gość
rok temu
Fuj p****************u
gość
rok temu
Fuj p****************u
Gość
rok temu
Co to k***a za cyrk
Gość
rok temu
Niestety, ale nikt pełnosprawny umysłowo nie zatrudnia się u nikogo innego na etacie jego podwładnego. Każdy normalny zawiera tylko umowy o dzieło i są to na ogół umowy dżentelmeńskie, czyli ustne.
Gość
rok temu
Operacja u Gojdzia i niech robi za Matkę Teresę z Kalkuty, albo ciągnie kolegom druty
...
Następna strona
bCHdHGxP