Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jerzy Owsiak zmienił zdanie! "TAK, BĘDĘ PREZESEM FUNDACJI"

1947
Podziel się:

"Paweł, ten świat się odrodził. Wracam do roboty, będę pracował cztery razy mocniej" - ogłosił na Facebooku po pogrzebie Pawła Adamowicza.

Jerzy Owsiak zmienił zdanie! "TAK, BĘDĘ PREZESEM FUNDACJI"
bEIHvyRN

Śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska zamordowanego podczas finału WOŚP, wywołała lawinę emocji w Polsce. Cały kraj jednoczył się w żałobie z miastem, którym przez ponad 20 lat przewodził Adamowicz.

Dodatkowym ciosem okazało się być odejście Jerzego Owsiaka ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP. Zwolennicy Orkiestry zachęcali Jurka, by zmienił zdanie i wrócił do kierowania fundacją.

Dziś po pogrzebie Owsiak nagrał wideo, na którym dziękuje Polakom i kieruje słowa do tragicznie zmarłego Adamowicza:

bEIHvyRP

Paweł, przywiozłem Twoje rozliczenie. Ogromna kwota, będziemy mogli za to dużo kupić. Zostawię to twoim ludziom, abyś to rozliczenie znalazł na swoim biurku. (...) Swiat się zawalił, Paweł. Nie przewidywlaiśmy, że może do czegoś takiego dojść. Dla wielu z nas świat runął, stanął w miejscu - zaczął.
Przez kilka dni wydarzyły się rzeczy niezwykłe, miliony serc się otworzyły (...) Kiedy dziś podczas mszy usłyszałem tyle ważnych słów, pomyślałem, że zycie odradza się na nowo. (...)

Na koniec Owsiak zdecydował się na wyznanie zapowiadające, że wraca na stanowisko szefa WOŚP:

Bierzemy się za robotę, wracam do roboty, powiem krótko: Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem fundacji. Dlatego, że zobaczyłem co się dzieje tuaj obok. Miliony Polaków weźmie sobie do serca to, żeby każdej nienawiści powiedzieć: nie. Wracamy do roboty. Dziękuję wszystkim tym, którzy puścili w naszą stronę ten nieprawodpodbny sygnał. Możemy sobie mierzyć popularnosć zbiórką, sondażami. Ale gdy znaleźliśmy się w momencie niezwykle tragicznym, chapeau bas drodzy państwo, bądźcie z nami. Do końca świata i jeden dzień dłużej. Dziękuję bardzo.

bEIHvyRV
bEIHvySq
KOMENTARZE
(1947)
Gość
3 lata temu
Super Jurek! Do końca świata i jeden dzień dłużej !!!!
Gość
3 lata temu
Dzięki Takim ludziom jak on coś dobrego dzieje się. A świecie
Gość
3 lata temu
Jurek jesteś WIELKI!!!!!!!!
bEIHvySr
gość
3 lata temu
Panie Owsiak jak ja sie ciesze! Pan jest nam potrzebny, tyle dobrego przez te 27 lat, dla niekorych to cale ich zycie! Mialam nadzieje, ze sie Pan nie podda bo Pan jest FIGHTER!!!!
Gość
3 lata temu
Brawo! Znalazł poparcie w Nas. Dobrze czynisz i znowu to wiesz.
Najnowsze komentarze (1947)
Gość
3 lata temu
Panie Owsiak inwestuj Pan w ochrone Pana imprez i nie bądź Pan polityczny i będzie dobrze .Mam nadzieje że wyciągnie Pan wnioski z błędów przeszłości zabezpieczania imprez .
555
3 lata temu
Niezla zadyma z tym twoim odejsciem potrafisz krecic ludzmi bardziej nisz TVNowcy i czerwoni niegdys razem wzieci
Wsiak ii
3 lata temu
Zmienić to On może majty. Nie złożył n i g d y rezygnacji Zarządowi Fundacji.Co może więc zmienić? Odwołać Go może tylko Zarząd.
gość
3 lata temu
srzelił focha ale szybko zmienił zdanie bo ktos zadzwonił i go podprostowal
gość
3 lata temu
srzelił focha ale szybko zmienił zdanie bo ktos zadzwonił i go podprostowal
gość
3 lata temu
Płacic p******i, płacic. Gładko was sie niszczy i w c***a robi. Ten kto do tej pory dał 10zł na wosp teraz niech da 100
alf
3 lata temu
szkoda kaski ,jak to celebryta zmienia zdanie co 5 minut . A ak to według prawa jak rada przyjęła rezygnację to musi go powołać . Chyba że rada to on
gość
3 lata temu
moim zdaniem niedobrze zrobił,Orkiestra nadal by grała, a ludzi niezastąpionych nie ma. Teraz niech unika przynajmniej wulgaryzmów i zaczepek słownych, i może troczhę ciszej. Ludzi starszych drażni ten hałas, zgiełk i zadyma.
bEIHvySj
ar
3 lata temu
A ktoś myślał, że będzie inaczej? He, he.
gość
3 lata temu
puszka go zainspirowała
Brandnew
3 lata temu
P***c POmyslał, doszedl do wniosku, ze zadne witraze nie dadza mu i jego rodzince tyle kasy co pucha WOSP i"łaskawie" wrócił. Klaun POsrany ...
gość
3 lata temu
Jak ja się cieszę, że jednak został z nami!! Uwielbiam tego człowieka i to co robi dla szpitali :D
gość
3 lata temu
Ach Ty "uczciwy człowieku"
gość
3 lata temu
To straszne pajacowanie na ekranie Ale może teraz już nie będzie tego szumu może już Jerzy O. dojrzał, spoważniał, może nie będzie popierał aborcji. Zobaczymy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHvyTc
bEIHvyTd
bEIHvyTe
bEIHvyTf
bEIHvyTg
bEIHvySL