Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda pokazała kulisy pracy nad koncertem przeciw nienawiści (FOTO)

310
Podziel się:

Na spotkaniu pojawili się m.in. Katarzyna Nosowska oraz Grzegorz Hyży z małżonką. Wybieracie się na koncert?

Doda pokazała kulisy pracy nad koncertem przeciw nienawiści (FOTO)

Po tragicznych wydarzeniach podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku cała Polska wstrzymała oddech. Wielu żywiło nadzieje, że śmierć prezydenta Gdańska będzie początkiem pojednania pomiędzy zwaśnionymi frakcjami, jednak sądząc po zachowaniu klasy politycznej z ostatniego tygodnia, raczej nie ma na co liczyć.

Na wysokości zadania stanęli natomiast polscy artyści, którzy za namową Dody zaczęli masowo dołączać do inicjatywy Artyści przeciw nienawiści, stawiając sobie za cel zorganizowanie koncertu pro bono, który miałby pokrzepić Polaków. Rzecz jasna, kiedy w interakcje zaczyna wchodzić tak wiele sław, nie może się też obyć bez małych zgrzytów. Zaproszenie Doroty odrzuciły bowiem Agnieszka Chyliśnka czy Edyta Górniak, co nie spotkało się ze szczególnym entuzjazmem fanów.

Do inicjatywy Rabczewskiej dołączyła już bardzo zróżnicowana plejada polskich gwiazd, od Maryli Rodowicz i Beaty Kozidrak, po Quebonafide i Magdę Gessler, która oznajmiła, że wesprze koncertujących pod kątem kulinarnym.

Z tego co widać, organizacja niecodziennego przedsięwzięcia już ruszyła z kopyta. Na oficjalnym profilu instagramowym Artystów przeciw nienawiści zamieszczono we wtorek wieczorem zdjęcia ze spotkania organizacyjnego, na którym pojawiła się pomysłodawczyni, Doda, a także Kasia Nosowska i Grzegorz Hyży z żoną Agnieszką, która odpowiedzialna będzie za kontakt z mediami.

Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów - możemy przeczytać pod postem.

Chcielibyście wybrać się na ich wspólny koncert?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(310)
Gość
4 lata temu
Idealne. Kogo ona chce oszukać.
gość
4 lata temu
Niestety dorocie nie wierze w dobre intencje. Wszystko dla poklasku
Gość
4 lata temu
W takim razie Doda powinna przeprosić na tym koncercie dość liczne grono osób, którym naubliżała.
Gość
4 lata temu
Hipokrytka bez grama samokrytyki
Gość
4 lata temu
Lans na pełnych obrotach się zaczyna
Najnowsze komentarze (310)
Gość
4 lata temu
Ale w was jadu. Przykre to. Sami się unicestwiacie😢
Gość
4 lata temu
Ale w was jadu. Przykre to. Sami się unicestwiacie😢
mammamija
4 lata temu
Dlaczego Doda nie jedna sie z siostrą, którą zhejtowała
Gość
4 lata temu
Doda nienawiścią przepełniona..
Paweł S
4 lata temu
Zapamiętajcie Królowa jest tylko jedna ... Doda powinniście się od niej uczyć Show Bizu
oNa
4 lata temu
A może warto wychylić nos poza słabą prasówkę, kilka wzmianek jej wrogów i posłuchać nowych wywiadów - choćby na YT. Doda nie odcina się od tego jaka była, ale też dojrzała i wiele w niej się zmieniło. Twierdzicie, że się lansuje... Bez niej większość Polaków poza gronem fanów, nie usłyszała by o Nergalu, Majdanie i szacownej reszcie. Rabczewska ma tyle pieniędzy i męża ze sporym portfelem, że mogłaby mieć taki koncert w wielkim "D'. Ona lansowała się na skandalach, a nie dobrym sercu. I może właśnie to zestawienie jest najlepszą oprawą tego muzycznego wydarzenia. Ludzie mają prawo się zmienić i wyciągać wnioski. Dla mnie Doda ma kiczowate teksty piosenek, ale ma talent i inteligencję, której nie można jej odmówić. Ja chętnie koncert w tv obejrzę i sprawdzę które gwiazdy krzyczące "stop nienawiści" olały sprawę, bo mają focha na Dodę:-D
gość
4 lata temu
Hyżo się pańswo wybijają na śmierci człowieka z którym nie macie nawet nic wspólnego.Głupio to zabrzmi ale ta śmierć byla wam na rękę lanserzy
gośćxd
4 lata temu
Dodek raczej nie jest dobra i wiarygodna. Niech zaśpiewa z Mandaryną są na jednym poziomie.
Gość
4 lata temu
Doda moje oczy krwawią jak Ciebie widzę 🙈Za dużo sylikonu, botoksu, kwasu skutki są opłakane.
Gość
4 lata temu
Bardzo dobry pomysł jestem za! Pozdrawiam 😊
gość
4 lata temu
Doda jaki niziołek hehehhe
gość
4 lata temu
Prawda jest taka, że póki ona się nie pojawiła w showbiznesie, to nie było tam jawnego chamstwa, ani szeroko nie były komentowane waśnie i bójki między artystami, nie mówiąc już o obrazaniu się na wizji. Kogo ona chce oszukać? W sumie...jeśli uwierzyła, że ma swoje zęby, to uwierzy też, że to ona była krzywdzona przez lata.
gość
4 lata temu
Ale co ten pseudo koncert zmieni? Po co to w ogóle, każdy i tak ma to gdzieś..... Ja mam gdziescjakies ich koncerty na sile.
gość
4 lata temu
A żona hyzego po co tam? Adwokatka jego? Pilnuje go? Żałosne, ze lazi za nim
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie