Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska znów pije? "Całkowita, absolutna nieodpowiedzialność"

144
Podziel się

Ilona zapewnia, że nie pije, tylko "testuje". Niestety, specjalista od uzależnień wyśmiał jej argument. " Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek próby usprawiedliwiania się i tłumaczenia".

Felicjańska znów pije? "Całkowita, absolutna nieodpowiedzialność"
bCMYZboB

**

Ilona Felicjańska** dziewięć lat temu została zatrzymana przez policję, gdy pijana wsiadła do samochodu i staranowała dwa inne auta. Modelka postanowiła wtedy zmienić swoje życie, zapisała się na odwyk, który w jej przypadku okazał się skuteczny i uporządkowała swoje sprawy prywatne. Rozwiodła się z mężem, Andrzejem Rybkowskim, którego poślubiła przed laty, gdy był bardzo bogatym biznesmenem. Kiedy zbiedniał, zaczęła narzekać, że "każe jej robić sobie laskę".

bCMYZboD

Niestety, wyrok za jazdę po pijaku i odwyk nie okazały się mocną kartą przetargową w trakcie rozwodu. Felicjańska straciła opiekę nad synami i została zobowiązana do płacenia comiesięcznych alimentów. Na dodatek wyszły na jaw długi Ilony i prowadzonej przez nią Fundacji Niezapominajka.

Długo trwało zanim Felicjańska w końcu wyszła na prostą. Po drodze, niestety, podjęła kilka decyzji, o których ciężko będzie zapomnieć, jak na przykład pisanie książek erotycznych czy występ w programie Celebryty Splash.

bCMYZboJ

Na szczęście, z czasem jakoś się ogarnęła. Znalazła nawet nową miłość i planuje ślub. Wybrankiem Ilony jest były mąż Karoliny Wajdy, Paul Montana. Oczywiście jest on biznesmenem, tak jak poprzedni mąż Ilony. Wystarczająco zamożnym, by jej zaimponować do tego stopnia, by nawet jego problemy z wiernością zeszły na dalszy plan.

Niestety, nowy związek chyba nie służy Ilonie, albo ma poza tym jakieś inne kłopoty, bo *zaczęła znów zaglądać do kieliszka. *

Nie wiadomo, dlaczego nagle postanowiła zmarnować wszystko to, co ogromną siłą woli i wysiłkiem udało jej się osiągnąć przez minione lata, ale rzeczywiście fotoreporterzy coraz częściej widują ją pijącą wino, a obok siedzi narzeczony, który nie wygląda na choćby odrobinę zaniepokojonego.
Ilona, jak się okazuje, też nie widzi problemu. W rozmowie z Faktem zapewnia, że nie pije, tylko "testuje".

Zdarzyło mi się kilka razy napić alkoholu, ale nie nazywajmy tego problemem - oburza się w tabloidzie. Może to był test, po którym kolejny raz jeszcze bardziej wybieram świadome życie.

bCMYZboK

Niestety, specjalista od uzależnień nie podziela jej optymizmu.

Jeśli osoba ze zdiagnozowaną chorobą alkoholową chce robić jakieś "testy", to mogę powiedzieć jedno: jest to całkowita, absolutna nieodpowiedzialność - wyjaśnia w tabloidzie dr Robert Rutkowski. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek próby usprawiedliwiania się i tłumaczenia. W przypadku pierwszych prób picia podczas abstynencji trzeba natychmiast podjąć na nowo terapię.

bCMYZboL
bCMYZbpe
KOMENTARZE
(144)
Gość
2 lata temu
Toksyczny gość ten jej narzeczony🤮
Gość
2 lata temu
Widać ze tkwi w toksycznym związku z masa swoich kompleksów życiowych na karku. Szkoda mi jej. To ze wyszła na prosta to tylko maska
Gość
2 lata temu
Kosztować to mogą nieuzależnieni - niestety
bCMYZbpf
Gość
2 lata temu
Ciężko wyjść z nałogu 😑
gość
2 lata temu
nie pijcie i nie palcie bo to trucizna.
Najnowsze komentarze (144)
Iza
rok temu
Jak narzeczony pije to ona też, taka prawda. Pomoże jej tylko wspólnota Anonimowych Alkoholików i program 12 kroków. Jest alkoholiczką, to nie piętno, to choroba psychiczna, którą ma wiele osób. Znajduje się w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób ICD-10. To jest wyleczalne!
gość
rok temu
Skąd wiadomo, że to wino? Może kieliszek był dla żartu, żeby coś o niej napisali? To byłoby nawet w jej stylu 😊
Gość
rok temu
Za ile ona robi l***e
Gość
rok temu
Upija cie robisz posmiewisko z siebie i jeszcze calemu swiatu pokazujesz puknij sie
Gość
rok temu
Za co tyle glugu
Gość
rok temu
Ja sie ludzi i dzieci nie wstydzisz to chociasz Boga sie buj ale jest co i z kim sie pokazywac
Gość
rok temu
Majac tyle dlugu tylko sie napic z czego ty kobieto zyjesz nic nie robisz tylko sie lansujesz z jakims gogusiem do czego on ci potrzebny matka jestes a dzirci z kim nie szkoda ci zycia z takim nic sie prowadzac chociasz dlugi by ci splacil
gość
rok temu
ach te jej złote myśli , mądrości plecione, żałosna.
bCMYZboX
Gość
rok temu
on chleje z nią i co dziwne
pijak
rok temu
napił bym się z Nią :)
gość
rok temu
zrzuciła obowiązek matki na innych i dalej brnie w głupotę
Gość
rok temu
1 alkoholik na 10 nie wraca do nałogu. Lepiej założyć, że pije się całe życie ale z przerwami...
gość
rok temu
Żałosna postać. Naczelną cechą każdego alkoholika/alkoholiczki jest notoryczne kłamanie i oszukiwanie siebie i innych. Ogarnij się , kobieto. Jesteś alkoholiczką i nie powinnaś już NIGDY pić alkoholu, jeśli chcesz pozostać trzeźwa. Ale widać nie chcesz. I dobrze, twoja sprawa. Po co my w ogóle zajmujemy się ta osobą ?
gość
rok temu
Jak patrzę na mojego męża spasloka i mende to też mam ochotę wypić i to od razu całą butelkę
...
Następna strona
bCMYZbpz