Wtorek 12.02.2019 16:30

Pudelek przeciwko nienawiści

Artyści przeciw nienawiści

Pudelek przeciwko nienawiścifot. Shutterstock

Oderwij się na chwilę od czytania tego tekstu i spójrz do góry i lekko w lewo. Tam jest pies, dokładnie pudel. Nasz logotyp to nie tylko zabawny (mamy nadzieję!) symbol graficzny. To także symbol, czym Pudelek jest na co dzień.

Tak, spotkanie z nami czasem boli. Pudelek szczypie, kąsa, gryzie. Piszemy to, czego nie piszą inni. I piszemy tak, jak nie piszą inni. Wielu chciało obciąć nam pazury i spiłować zęby.

Już od 13 lat piętnujemy hipokryzję gwiazd i polityków. Robicie to razem z nami. Komentarze na Pudelku są tak samo ważne i tak samo czytane, jak teksty dziennikarskie. Pamiętajcie jednak, że Pudelek to nie miejsce na wyzwiska, groźby, wzywanie do przemocy, fałszywe informacje czy spam. Takie treści będziemy kasować. Wskazujcie nam konkretne artykuły i komentarze. Uszczelnimy naszą moderację.

Myślimy więc, że nie będzie nadużyciem, jeśli teraz zaczniemy pisać "my". "My" to redakcja Pudelka i czytelnicy Pudelka.

W tym roku będziemy lepiej wyglądać. Trwają pracę nad naszą stroną główną. Strój to jednak nie wszystko. Musimy się lepiej zachowywać. Parę razy przecież przesadziliśmy. Być może nawet skrzywdziliśmy kilka osób, wypowiadając się w sposób niezgodny z prawem. Nie, nie oznacza to, że Pudelek stanie się bardziej pobłażliwy. Nie będziemy wyliniałym pudlem. Krytyka to nie nienawiść. Nienawiść to celowe niszczenie słowem innych osób. To wrogość dlatego, że ktoś jest kimś. Dla Pudelka każdy może być tym, kim chce.

Praca nad sobą oznacza, że każdego dnia próbujesz być lepszy. W tym, co robisz zawodowo, w tym, jak angażujesz się w życie społeczności oraz jaką masz postawę wobec ludzi. Pudelek też chce nad sobą pracować.

Dlatego popieramy projekt "Artyści przeciw nienawiści". Będziemy go wspierać pisząc o nim dużo, często i dobrze. Staramy się o oficjalny patronat nad tym wydarzeniem. Musimy głośno mówić i przypominać sobie o rzeczach, które nas łączą. Stop hejt.

Piszcie w komentarzach, co o tym myślicie.

EDIT: Czytamy wnikliwie Wasze głosy. My naprawdę nie manipulujemy komentarzami :)

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (346)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 346
Odpowiedz
3 13
zgłoś
Gość 12.02.2019 16:38
Super
Odpowiedz
22 12
zgłoś
Gość 12.02.2019 16:38
Nie chcesz szerzyć hejtu? To najpierw zaprzestan naśmiewania się perfidnego i specjalnie wrzucania tylko niekorzystnych zdjęć Pana Prezydenta A. Dudy!!!! Nie oszukas nas pudlu!!
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 12.02.2019 16:38
gość:
gość: tez sie chcecie z doda zalapac na darmowa promocje? ikony anty hejtu w polsce, pudel i doda. rece opadaja, co za hipokryzja.
rozenek ty juz idz spac, bo nudna sie stajesz
nikt mnie jeszcze w zyciu rozenkowa nie nazwal, ale to ci sie udalo, musze przyznac, ze sie usmialam :D ps: rozenkowej nie lubie tak jak i dody.
Odpowiedz
20 6
zgłoś
Gość 12.02.2019 16:39
Zadajcie sobie pyt, do kogo należy "pudelek"....i sami sobie odpowiedzcie! I tak będzie hejt i tak, bo oni mają to odgórnie zwłaszcza hejtowanie PIS
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 12.02.2019 16:39
Marta Linkiewicz bedzie sie bila w klatce w Fame MMA XD
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 346