Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudelek przeciwko nienawiści

298
Podziel się
Pudelek przeciwko nienawiści
bDnBxFkR

Oderwij się na chwilę od czytania tego tekstu i spójrz do góry i lekko w lewo. Tam jest pies, dokładnie pudel. Nasz logotyp to nie tylko zabawny (mamy nadzieję!) symbol graficzny. To także symbol, czym Pudelek jest na co dzień.

Tak, spotkanie z nami czasem boli. Pudelek szczypie, kąsa, gryzie. Piszemy to, czego nie piszą inni. I piszemy tak, jak nie piszą inni. Wielu chciało obciąć nam pazury i spiłować zęby.

Już od 13 lat piętnujemy hipokryzję gwiazd i polityków. Robicie to razem z nami. Komentarze na Pudelku są tak samo ważne i tak samo czytane, jak teksty dziennikarskie. Pamiętajcie jednak, że Pudelek to nie miejsce na wyzwiska, groźby, wzywanie do przemocy, fałszywe informacje czy spam. Takie treści będziemy kasować. Wskazujcie nam konkretne artykuły i komentarze. Uszczelnimy naszą moderację.

bDnBxFkT

Myślimy więc, że nie będzie nadużyciem, jeśli teraz zaczniemy pisać "my". "My" to redakcja Pudelka i czytelnicy Pudelka.

W tym roku będziemy lepiej wyglądać. Trwają pracę nad naszą stroną główną. Strój to jednak nie wszystko. Musimy się lepiej zachowywać. Parę razy przecież przesadziliśmy. Być może nawet skrzywdziliśmy kilka osób, wypowiadając się w sposób niezgodny z prawem. Nie, nie oznacza to, że Pudelek stanie się bardziej pobłażliwy. Nie będziemy wyliniałym pudlem. Krytyka to nie nienawiść. Nienawiść to celowe niszczenie słowem innych osób. To wrogość dlatego, że ktoś jest kimś. Dla Pudelka każdy może być tym, kim chce.

Praca nad sobą oznacza, że każdego dnia próbujesz być lepszy. W tym, co robisz zawodowo, w tym, jak angażujesz się w życie społeczności oraz jaką masz postawę wobec ludzi. Pudelek też chce nad sobą pracować.

Dlatego popieramy projekt "Artyści przeciw nienawiści". Będziemy go wspierać pisząc o nim dużo, często i dobrze. Staramy się o oficjalny patronat nad tym wydarzeniem. Musimy głośno mówić i przypominać sobie o rzeczach, które nas łączą. Stop hejt.

bDnBxFkZ

Piszcie w komentarzach, co o tym myślicie.

EDIT: Czytamy wnikliwie Wasze głosy. My naprawdę nie manipulujemy komentarzami :)

bDnBxFlu
KOMENTARZE
(298)
Gość
2 lata temu
Pudelek to nie miejsce na fałszywe informacje. Hahaahaha leżę i kwicze 😂😂😂😂😂🐩
Robert Kozyra
2 lata temu
Himalaje Hipokryzji, parę wierszy niżej artykuł o tytule: Wymalowana Żyła w koronkowym staniku zapowiada "smakowitą sesję": "BĘDZIE HEJT" To tyle jeśli chodzi o waszą psią wiarygodność
Gość
2 lata temu
Nikt nie pisze tak z nienawiścią o kobietach, ich ciałach i wyborach jak wy .... Rozumiem prawa jakimi rządzą się szmatławce ale wy budujecie wokół siebie bardzo złe emocje. Powinna być akcja Polacy przeciw pudelkowi.
bDnBxFlv
Gość
2 lata temu
Hahahha😂 tatuaże mi odpadły . Pudel przeciw nienawiści a R****k stop oszustwom!!! Bravo😂😂😂😂
gość
2 lata temu
to jakis zart? przeciez pudel, ty jestes siewca hejtu
Najnowsze komentarze (298)
Gość
2 lata temu
Nie zapomnę, jak tutejsi redaktorzy śmiali się z nawrócenia Frytki. Nie, Pudelek nie wytyka hipokryzji, kąsa bez opamiętania i zaczyna ten artykuł manipulacją: wskazuje najpiew na winę komentarzy, potem łagodzi własne winy, że TROCHĘ czasem przesadził. Spodziewałam się czegoś fajnego po tej deklaracji, no ale nope.
olek
2 lata temu
Oj Pudelku, na pierwszym zdjęciu jest Maltańczyk:-p
gość
2 lata temu
Pudelek szczuje i podaje tyle nieprawdziwych informacji, że głowa boli. Co chwile przegrywa procesy i przeprasza
zalamana wasz...
2 lata temu
te durnowate teksty, podpisywania zdjec i zenujace zdjecia jakby bylo sie czym szczycic, szukanie jakichkolwiek sensacji zeby utrzymal sie portal... dramat! Tak hejtuje wasza strone i tak! nie bede juz tu zagladac. Szkoda mojego czasu i nerwow.
aisak
2 lata temu
Brawo Pudelku!
Gość
2 lata temu
To ja może w podobnej konwencji: szanuje decyzje, trzymam kciuki za zmiany i liczę na wywiazywanie się z tych słów. Ze swojej strony również dołączam się do akcji Stop hejt. Badzmy dla siebie mili. Pozdrowienia
Gość
2 lata temu
Rozp*****le wam ta redakcje szybciej niż myślisz !!!!!!!!!
Gość
2 lata temu
Twój Bóg to k***a pisze obsrancu zapierdzialy !!!!!!!!!
bDnBxFln
Gość
2 lata temu
J****e p*****luchy !!!!!!!!!
gość
2 lata temu
Pudelek przeciwko nienawiści, Biedronka przeciwko plastykowym opakowaniom, niemieckie elektrownie i całe zagłębie Ruhry przeciwko globalnemu ociepleniu. !!!!
Gość
2 lata temu
To jest dopiero hipokryzja
gość
2 lata temu
możecie popierać ten projekt ale bron Boże nie bądźcie jego patronatem bo to już gruba przesada. Ludziom przez to pomiesza się dobro ze złem!
gość
2 lata temu
Popracujcie trochę nad tytułami artykułów i już będzie mniej hejtu.
gość
2 lata temu
masakra, jak mogliscie napisac taki artykul...wy jako jedni z pierszych prowokujecie do hejtu. Dramat,zenujacy post. Nie wierze co przed chwila przeczytalam. Jechaliscie po Marinie, nasmiewacie sie w p***y sposób z wielu ludzi. Jaki patronat?! jestescie totalnym przeciwnieństwem idei koncertu :|
...
Następna strona
bDnBxFlP