Trwa ładowanie...

Pary polskiego show biznesu z imponującym stażem: Martyniukowie, Torbiccy, Stuhrowie, Królikowscy...

134
134
Podziel się

W dobie bardzo częstych rozwodów wśród celebrytów, można znaleźć i takich, którzy są razem od wielu lat. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko?

1
 / 14
Pary polskiego show biznesu z imponującym stażem: Martyniukowie, Torbiccy, Stuhrowie, czy Królikowscy
Pary polskiego show biznesu z imponującym stażem: Martyniukowie, Torbiccy, Stuhrowie, czy Królikowscy
0
0

Trwałe związki i sława są zazwyczaj ciężkie do pogodzenia, a w show biznesie wciąż łatwiej o rozwód niż długoletnią relację. Miłość w świecie gwiazd najczęściej kojarzy się ze skandalem, nagłym rozstaniem i publicznym obrzucaniem się błotem. Idealnymi przykładami tego typu medialnych i burzliwych małżeństw są relacje takich celebrytów jak m.in. Doda, Michał Wiśniewski, czy coraz popularniejsza ostatnio, Justyna Żyła.

Jednakże, na całe szczęście, istnieją i tacy, którym udało się żyć w uczciwości i wierności przez wiele lat. Idealnym przykładem są np. Zenon i Danuta Martyniukowie, którzy mimo problemów z synem wciąż darzą się głębokim uczuciem, małżeństwo Torbickich, Stuhrów czy Królikowskich. W poniedziałek małżeństwo Martyniuków będzie obchodzić... 30-lecie ślubu!

Zobaczcie, kto jeszcze w polskim show biznesie może poszczycić się wyjątkowo długim stażem:

2
 / 14
Zenek i Danuta Martyniukowie

Pomimo ostatnich problemów z synem, piosenkarz disco polo i jego żona tworzą naprawdę udane małżeństwo. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, o czym Martyniuk wspomina w prawie każdym wywiadzie. Zenon i Danuta 4 lutego będą obchodzić 30. rocznicę ślubu! Imponujący jubileusz spędzą we dwoje i, jak twierdzi artysta, "posiedzą w domu i będą patrzeć sobie w oczy". Słodcy?

3
 / 14
Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

Kolejną parą, która może pochwalić się imponującym wynikiem małżeńskim są Owsiakowie. Jurek i "Dzidzia", bo tak zwraca się do Lidii mąż, znają się jeszcze z liceum. Są małżeństwem od ponad czterdziestu lat i doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Ewy.

4
 / 14
Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Aktorka zaangażowana ostatnio w walkę ze smogiem również jest osobą stałą w uczuciach. Choć Grażyna i jej partner nie są małżeństwem, to od siedemnastu lat pozostają w związku nieformalnym.

5
 / 14
Grażyna i Adam Torbiccy

Grażyna Torbicka jest jedną z bardziej utalentowanych i docenionych polskich dziennikarek. W życiu prywatnym również wiedzie się jej bardzo dobrze, bowiem od 37 lat jest związana z lekarzem kardiologiem, Adamem Torbickim. Mimo długiego stażu, para wciąż wygląda na szczęśliwą i nieszczędzącą sobie czułości.

6
 / 14
Małgorzata i Paweł Królikowscy

Jedną z bardziej znanych aktorskich par są Państwo Królikowscy. Małgosia i Paweł poznali się na egzaminach do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Związek małżeński zawarli w 1988 roku i doczekali się piątki wspólnych dzieci, w tym, cieszącego się sporą popularnością Antka.

7
 / 14
Szymon i Magdalena Majewscy

Do grona par o długim stażu należą niewątpliwie Szymon i jego żona Magda. Majewscy są ze sobą od prawie 26 lat i doczekali się wspólnie dwójki dzieci. Dziennikarz w jednym z wywiadów twierdził, że kluczem udanego związku jest... poczucie humoru. Ma rację?

8
 / 14
Katarzyna i Cezary Żakowie

Aktorskie małżeństwo Żaków również zalicza się do tych bardzo udanych. Mimo że kilka lat temu pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w związku Kasi i Czarka, Ci szybko zdementowali tę informację. W rezultacie pozostają w związku od 1985 roku i mają dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę.

9
 / 14
Maria Winiarska i Wiktor Zborowski

Kolejnym przykładem wręcz idealnego związku są rodzice coraz popularniejszej Zofii Zborowskiej. Wiktor i Maria zakochali się w sobie jeszcze na studiach i są małżeństwem od ponad czterdziestu lat. Oprócz Zosi, mają jeszcze jedną córkę - Hannę.

10
 / 14
Radosław Pazura i Dorota Chotecka

Mimo zawodu aktorów, Dorocie i Radkowie udało się stworzyć udaną relację. Choć związek małżeński zawarli w 2003 roku, są w związku już od 1993 roku. Dwanaście lat temu doczekali się córki, dziewczynce dali na imię Klara.

11
 / 14
Barbara i Jerzy Stuhrowie

Państwo Stuhrowie również należą do grona tych najbardziej stałych w uczuciach. Związek małżeński zawarli w 1971 roku, czyli prawie pięćdziesiąt lat temu! Od tamtej pory są niemal nierozłączni.

12
 / 14
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy

Najpopularniejsza polska para prezydencka również ma na swoim koncie wiele wspólnie spędzonych lat. Choć w jednym z wywiadów Jola narzekała na brak męża w domu, w czasach, gdy był znacznie bardziej aktywnym politykiem, parze najwidoczniej udało się porozumieć. W rezultacie pozostają w związku małżeńskim nieprzerwanie od 1979 roku.

13
 / 14
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski

Najsłynniejsza polska prezenterka TVP w październiku ubiegłego roku skończyła 75 lat. Od 2005 roku pozostaje w związku małżeńskim z żeglarzem - Krzysztofem. Choć para zna się od 1979 roku, musiało minąć wiele lat zanim zdecydowali się być razem, bowiem w momencie spotkania oboje mieli już ułożone życia. Dziś uchodzą za jedną ze szczęśliwszych par.

14
 / 14
Dorota i Krzysztof Wellmanowie

Małżeństwo Doroty Wellman i jej męża również może uchodzić za wzór. Choć dziennikarka nie kryje, że związek, to nie tylko sielanka, a po ciąży znacznie przybrała na wadze, wciąż umie podchodzić do tego typu spraw z dystansem. W rezultacie, Dorota i Krzysiek przeszło rok temu świętowali 30-lecie małżeństwa.

KOMENTARZE
(134)
Lucy
4 lata temu
Ciepło się robi na sercu, gdy się na nich patrzy! Mam nadzieję, że każdy z nas spotka tę właściwą osobę :)
Gość
4 lata temu
Życzę wszystkim długich staży lub normalnych rozstań bez dram
gość
4 lata temu
A ja jestem 12 lat po slubie I coz... raz slonce, raz deszcz.... ale wciaz razed 😉
gość
4 lata temu
Szczęścia życzę🍀
gość
4 lata temu
Najwazniejsze, to potrafic sie porozumiec, ja z moim mezem juz 18 rok razem i nie zamienilabym go na nikogo innego
Najnowsze komentarze (134)
gość
4 lata temu
podziwiam, brawo, Moi rodzice 45 a ja juz 15
Gość
4 lata temu
Celebryta to i****a, który polezie i pojedzie wszędzie, gdzie może spotkać się i konkurować z innymi celebrytami.
Gość
4 lata temu
Nie ma żadnej telewizji polskiej. Każda nadawana jest na cały Świat i z dowolnego miejsca W tym Świecie.
Gość
4 lata temu
Znowu podają informację o "niebywałych atakach" na dziennikarzy, dokonywanych przez ludzi, którzy dziennikarzami nie są, albo SĄ i z nimi konkurują. Każdy dziennikarz to pamiętnikarz, który jak każdy człowiek (i każde dziecko) ma prawo pisać swoje pamiętniki wyłącznie o sobie i zostawiać je w spadku własnym potomnym.
gość
4 lata temu
Bardzo mało takich wieloletnich par w tak dużym środowisku,wierność się zdewaulowała?
Gość
4 lata temu
Wander i Baranowski się nie powinni być między pozostałymi parami, bo on był żonaty, ona mężatka, rozbili swoje związki.
Gość
4 lata temu
Całe życie z nie robienia niczego nawet dla siebie, nie mówiąc o ludziach mniej sprawnych od nich (chociażby takich, jak oni dzisiaj)
gość
4 lata temu
jak patrzę na pustaka narcyza torbicką, to mnie na mdłości bierze. Samolub , kariea ważniejsza niż posiadanie dzieci. Zdechnie i wszystko zostawi rodzinie, dalszej TFU
gość
4 lata temu
Super mieli szczescie
Lbn
4 lata temu
Hmm Królikowski święty nie jest. Nie raz umawia się z moją koleżanką w hotelu w Lublinie na Al raclawickich. Zamawiał dla nie poznaki dwa osobne pokoju a i tak lądował w jednym. Było to w 2006 lub 2007roku. Nie znała go jako aktora ale gdy któregoś razu zobaczyła go w jakimś filmie od razu zerwała kontakt. Oczywiście nie mówił że ma żonę i rodzinę.
Gośćtujko
4 lata temu
Rozumiem, że chodzi tylko , czy można korzystać. Powodzenia życzę !!!
gość
4 lata temu
Aleksander Kwaśniewski i Shazza.
gość
4 lata temu
Aleksander Kwaśniewski i Shazza.
Gość
4 lata temu
Dałam Szymsielowi plusa, w*****a mnie ale ja z Majewskich pochodzę więc nie będę robić obory.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak polskie WAGs świętują AWANS reprezentacji: Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Los uśmiechnął się do polskiej reprezentacji i mimo porażki w meczu z Argentyną udało im się zakwalifikować do fazy pucharowej. Tak WAGs celebrowały sukces Biało-Czerwonych.
9.

Piotr Stramowski RANDKUJE z nową ukochaną, nie szczędząc jej czułości: obiad w burgerowni, romantyczny spacer i kawka na wynos (ZDJĘCIA)

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke kilka tygodni temu ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Niedługo później aktora "przyłapano" w towarzystwie tajemniczej blondynki, gdy zajadał się kebabem. Wygląda na to, że para staje się sobie coraz bliższa, bo tym razem zakochani postanowili udać się na wspólny lunch.
8.

"Zmęczony" Marek Włodarczyk opiera się o MŁODSZĄ O 38 LAT ukochaną przed klubem, czekając o 2 w nocy na taksówkę (ZDJĘCIA)

Mocno osłabiony po upojnej nocy w klubie Marek Włodarczyk na szczęście mógł liczyć na silne ramię młodszej o 38 lat partnerki, Sandry Kościelniak. Taka miłość się nie zdarza?
7.

Tak mieszka Marzena Rogalska. Roślinne motywy, słoneczny taras oraz pastelowe dodatki... (ZDJĘCIA)

Marzena Rogalska chętnie pokazuje swoje mieszkanie w social mediach. Pastelowy pokój służy dziennikarce nie tylko do pracy, znalazło się w nim również miejsce na relaks - na przykład z ulubioną książką.
6.

Rozbawiona Wiktoria Gąsiewska opuszcza knajpę z nowym ukochanym i... kolorowym trunkiem (ZDJĘCIA)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że uczucie Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza kwitnie. Okazuje się, że 23-latka przygruchała sobie prawdziwego dżentelmena.
5.

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2022: zmysłowa Natasza Urbańska, elegancka Patricia Kazadi, odchudzona Katarzyna Niezgoda z partnerem... (ZDJĘCIA)

Na evencie fotograficznym pojawili się też Robert Janowski z żoną Moniką czy Grażyna Szapołowska. Zobaczcie, kto jeszcze rozpoczął swój tydzień na ściance.
4.

Wojciech Modest Amaro z żoną i synami dają świadectwo gorliwej wiary w "Pytaniu na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Krucjata Wojciecha Modesta Amaro tym razem zaprowadziła go do studia TVP, gdzie w towarzystwie żony Agnieszki i dwóch synów opowiadał, jak to życie bez Boga jest wybrakowane. "Człowiek czuje jakiś ogromny deficyt, zastanawia się co dalej".
3.

Tak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy za 2 MILIONY ZŁOTYCH: złote krany, marmury, ogromna garderoba i dużo ZIELENI (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa jakiś czas temu przeprowadziła się do swojego wymarzonego gniazdka za 2 miliony złotych. 23-latka zadbała, by aranżacja mieszkanka była wyjątkowa i spektakularna. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią wrażenie.
2.

Agnieszka Woźniak-Starak w wełnianej czapce spaceruje w centrum Warszawy z ukochanym u boku (ZDJĘCIA)

Po załatwieniu sprawunków w okolicach Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie Agnieszka Woźniak-Starak i jej druga połówka czym prędzej zapakowali się do samochodu i odjechali w siną dal. W samą porę na mecz?
1.

Allan Krupa zaopatrzony w broń na "ODPĘDZANIE KOBIET" przemierza warszawskie ulice, puszczając DYMKA (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu w mediach zrobiło się głośno o metamorfozie Allana Krupy, bowiem syn Edyty Górniak miał schudnąć 15 kilogramów. Niedawno paparazzi sfotografowali go jednak, jak... zjadał się pszenną bagietką czosnkową. Ciekawskiemu tabloidowi wyjaśnił, dlaczego...