Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lara Gessler zabrała NOWEGO CHŁOPAKA... do pracy

282
Podziel się

Myślicie, że już przedstawiła go mamie?

Lara Gessler zabrała NOWEGO CHŁOPAKA... do pracy
bCXCyKcB

Ostatnie tygodnie to niewątpliwie "czas Lary Gessler". Odkąd do wiadomości publicznej dotarła informacja o planowanym rozwodzie córki najpopularniejszej polskiej restauratorki, niemal codziennie pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące jej życia prywatnego. W mgnieniu oka z nieszukającej rozgłosu cukierniczki Lara stała się pełnoprawną celebrytką.

bCXCyKcD

Małżeństwo Lary i Pawła Rucza przetrwało zaledwie półtora roku. Brat 30-latki - Tadeusz w udzielonym niedawno wywiadzie stwierdził, że mąż siostry mógł być dla niej za mało "energiczny". W rezultacie (jeszcze) małżonkowie nie mieszkają już razem, bowiem barman szukał w Internecie kawalerki do wynajęcia, a Lara widywana jest w towarzystwie innego mężczyzny. Choć wokół osoby Gesslerówny jest obecnie niemałe zamieszanie, sama zainteresowana zdaje się nic sobie z tego nie robić. Lara znalazła ukojenie w ramionach warszawskiego prawnika, który ma na swoim koncie związek z inną celebrytką. Nowa para zadebiutowała na hucznych urodzinach znanego z radia Eska Jankesa. Tam czule się obściskiwali; zaliczyli zresztą już niejedno wspólne wyjście.

Ostatnio paparazzi kolejny raz przyłapali Gessler z tajemniczym "znajomym". Tym razem celebrytka postanowiła zabrać go do pracy i pokazać, czym się zajmuje. Na miejsce przybyli razem białym BMW, prowadzonym przez Larę. Oboje wyglądali na zadowolonych.

bCXCyKcJ

Myślicie, że Gessler była już u chłopaka w kancelarii?

bCXCyKcK
bCXCyKde
KOMENTARZE
(282)
gość
2 lata temu
czy to ten mąż Jabłczyńskiej?
Gość
2 lata temu
Czemu ten pssztet jest promowany
Gość
2 lata temu
Było by mi mega przykro, jak by mój "jeszcze mąż" pokazywał się na mieście z nową laską będąc jeszcze w formalnym związku. Trochę brak kultury, taktu i szacunku :(
bCXCyKdf
Gość
2 lata temu
Już Magda jest od niej ładniejsza
Gość
2 lata temu
Zanim wybuchła afera wszyscy pisali: fajna dziewczyna, bo naturalna a to rzadkość. Teraz wszyscy piszą: szpetna, brzydula, dramatyczna.
Najnowsze komentarze (282)
gość
2 lata temu
Pasz tetowa
Gość
2 lata temu
Kolejny facet ?
Alicja
2 lata temu
Szkoda joasi
gość
2 lata temu
Ciekawe, czy gdyby nie kasa, ktokolwiek zwrócił by na nią uwagę???
Fanka
2 lata temu
Dla mnie to są zdjęcia tygodnia
Gość
2 lata temu
rozwód z orzeczenia o winie p.Lady i alimenty dla byłego męża ,skoro już obnosi się ze swoją "nową miloscia". Jestem kobietą ,ale takie miłości na chwile mnie irytują. Zero poszanowania do przysięgi małżeńskiej, wypowiadany bezmyślnie jej tekst zarówno przed Bogiem w obecności księdza jak i chociażby przed osoba uprawniona do udzielania ślubu cywilnego.
Były Kucharz
2 lata temu
Jakiej pracy ? Przestańcie popularyzować bzdury o tej rodzine . Tak samo jak Magda nigdzie nie przygotowuje menu , nie gotuje - tylko kucharze których ciąga za sobą tak i Lara tam nie pracuje . Wystarczy posprawdzać wpisy w spółkach kto jest kim . U Fukiera straciła restauracje przez długi już wiele lat temu . W innych miejscach daje nazwisko i pobiera 7% od obrotu ze swoim trzecim mężem Jackiem L ( obok nielegalnego męża Waldemara i ciagle oficjalnego bez rozwodu Piotra G ) . Wzięlibyście się pudełkowy z innymi portalami i raz a dobrze sprawdzili w czym rzecz . To Tytanic , jadą już tylko na swojej opinii łupiąc naiwniaków i podpisujac umowy które kneblują ludziom usta .
Gość
2 lata temu
Do wszystkich twierdzacych ze przed rozwodem nie mozna sie spotykac. Otoz chyba nie wiecie ze na termin pierwszej rozprawy czeka sie nierzadko rok. Rostali sie, moga robic co chca.
bCXCyKcX
Gość
2 lata temu
Dno.Obydwoje.Meza potraktowala jak smiecia.Nie chcialabym byc na jego miejscu.Mogla poczekac chociaz do rozwodu.To wszystko takie plytkie.
Janusz
2 lata temu
Ona pasztet a on Lotnisko na głowie...siebe warci.
Gość
2 lata temu
Bardzo ja lubie
Franz Maurer
2 lata temu
Córka pięknej i miłej bufetowj he!he!
Grama.ZG
2 lata temu
Mój koleś jak ma bombe,to przypomina Larę z profilu.
Gość
2 lata temu
Jako kobieta uważam że Lara jest piękna
...
Następna strona
bCXCyKdz