Poniedziałek 07.01.2019 09:15

Lara Gessler ROZSTAŁA SIĘ z mężem! "Woda sodowa uderzyła jej do głowy"

Lara Gessler mąż Lary Gessler Paweł Rucz córka Gessler rozstanie

Lara Gessler ROZSTAŁA SIĘ z mężem! "Woda sodowa uderzyła jej do głowy"

Lara Gessler i jej wybranek Paweł Rucz we wrześniu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wesele skrzętnie relacjonowała mama panny młodej, chwaląc się przeróżnymi zdjęciami eleganckiej córki i zięcia. Choć wesele na świeżym powietrzu było piękne i na pewno nie zabrakło smacznego jedzenia, to zaledwie po kilku miesiącach po uroczystości pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w związku pary młodej. Młode małżeństwo zaczęło się unikać do tego stopnia, że spędzili osobno nawet wejście w Nowy Rok. Gessler poleciała na słoneczną Sycylię, a Paweł wybrał się w Bieszczady...

Zobacz: Lara Gessler i jej mąż przechodzą kryzys? Sylwestra spędzili osobno...

Co ciekawe wyprawa Lary bez męża na Sycylię, na tyle ją wyzwoliła, że postanowiła zapozować nago, czym pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. 30-latka zaprezentowała na Instagramie... gołą pupę. Na zdjęciu pozuje zupełnie nago na dachu budynku na Sycylii. Pod zdjęciem pojawił się m.in. hasztag "nudeisgood", co w tłumaczeniu oznacza "nagość jest dobra". Fotografia spotkała się z naprawdę różnym odbiorem.

Zobacz: Lara Gessler chwali się... GOŁĄ PUPĄ. Internauci: "Może lepiej do "Playboya"? Tam przynajmniej nieźle zapłacą"

Okazuje się, że małżeństwo Lary i Pawła wisi na włosku. Jak informuje Fakt, córka Magdy Gessler już rozstała się z mężem.

W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać - mówi informator tabloidu. Paweł wyprowadził się i pomieszkuje teraz u znajomych. Święta i sylwestra małżonkowie spędzili osobno, a Lara obecnie wypoczywa z matką we Włoszech. To tam powstało kontrowersyjne rozebrane zdjęcie, które Lara wrzuciła do Internetu.

Zdaje się, że Paweł przestał po prostu pasować do celebryckiego życia Lary:

On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w "Ameryce Express" Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! - czytamy w Fakcie. W rezultacie zarówno Paweł, jak i Lara stwierdzili, że "różnice charakterów" są tak duże, że najlepszym wyjściem jest rozstanie.

Jesteście zaskoczeni?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1182)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1182
Odpowiedz
156 25
zgłoś
Gość 07.01.2019 09:22
Co za zaskoczenie?;)!?!
Odpowiedz
817 61
zgłoś
GośćKa 07.01.2019 09:22
Po to było brać ślub.... teraz tylko takie są....
Odpowiedz
154 25
zgłoś
Gość 07.01.2019 09:23
Smutna wiadomość z rana, a taka byla piękna miłość (w mediach).
Odpowiedz
695 59
zgłoś
Gość 07.01.2019 09:23
I tak długo z nią wytrzymal
Odpowiedz
70 20
zgłoś
gość 07.01.2019 09:23
Przestalo sie unikac??? serio???
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1182