Poniedziałek 11.02.2019 09:00

Stęskniona Anna Lewandowska cieszy się ze spotkania z mężem. "Takie chwile jeszcze mocniej docenia się z wiekiem" (FOTO)

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Stęskniona Anna Lewandowska cieszy się ze spotkania z mężem. "Takie chwile jeszcze mocniej docenia się z wiekiem" (FOTO)Jeszcze kilka lat temu mało kto mógł podejrzewać, że pierwsze skrzypce w polskim show biznesie będą grać fit-influencerki inspirujące Polki do regularnych ćwiczeń i zdrowych diet własnego autorstwa. Trend został co prawda zapoczątkowany przez Ewę Chodakowską, jednak prędko podpięły się pod niego inne trenerki, mające nadzieję na szybkie zbudowanie własnego imperium.

ZOBACZ: Młoda mistrzyni świata w karate atakuje Lewandowską: "Ona nie jest prawdziwą mistrzynią!"

Bezdyskusyjnie najpopularniejszą z nich okazała się Anna Lewandowska, która czerpiąc z własnego bogatego doświadczenia oraz nazwiska sławnego męża zgromadziła na swoich profilach społecznościowych miliony obserwujących. Poza planami diety, rozpisywaniem ćwiczeń i zdrowymi przekąskami, Ania oferuje także obozy "by Ann", na które wyjeżdża cyklicznie, otoczona przeważnie wianuszkiem zapatrzonych w nią celebrytek.

Właśnie dobiegł końca jeden z turnusów Lewandowskiej, co trenerka upamiętniła wspólną fotografią z mężem, za którym, jak możemy wywnioskować z jej wpisu, niezwykle się stęskniła w ciągu ostatnich czterech dni…

Wiele mam mi mówi: jak wyjedziesz to odpoczniesz, wyśpisz się.... Przy tak intensywnym czasie, na obozach, ciężko o odpoczynek. Jednak był to dla mnie czas refleksji, podsumowań, czas wzięcia głębokiego oddechu. Mimo wielu nowych projektów jakie czekają nas w tym roku... Mamy też czasem ochotę uciec w naturę  z rodzinką, z najbliższymi. Takie chwile jeszcze mocniej docenia się z wiekiem - wyznała.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska odpowiada na krytykę swojej figury: "Dobrze, że MĘŻOWI SIĘ PODOBA"

Czy cztery dni to faktycznie aż tak długo?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rodzina ❤ Nareszcie razem 🙏 Doceniam każdą chwilę kiedy jest to możliwe. Często rozmawiamy o tym i zadajemy sobie pytanie z Robertem: "CO CIĘ DZISIAJ NAJBARDZIEJ UCIESZYŁO?" "CO FAJNEGO DZISIAJ CIĘ SPOTKAŁO?" Niby to były tylko 4 dni... a tęskniłam jakby to był cały miesiąc.l Wiele mam mi mówi: jak wyjedziesz to odpoczniesz, wyśpisz się....😌 Przy tak intensywnym czasie, na obozach, ciężko o odpoczynek. Jednak był to dla mnie czas refleksji, podsumowań, czas wzięcia głębokiego oddechu. Mimo wielu nowych projektów jakie czekają nas w tym roku...🙆‍♀ Mamy też czasem ochotę uciec w naturę... ... z rodzinką, z najbliższymi. Takie chwile jeszcze mocniej docenia się z wiekiem 👍 prawda? To będzie fajny rok❤✌ __________________________ Family ❤ we are Finally together 🙏 I appreciate every moment! We often talk about it and we are asking ourselves questions: "how was it?" "What made you happy?" It was only 4 days ...but felt like a month. A lot of mums are telling me: you will rest, you will sleep .... 😌 During such an intense time, at camps, it's hard to rest. However, it was a time for reflection, and a time to take a deep breath. Despite many new projects scheduled ... 🙆 I also sometimes want to escape into nature ... ... with a family, with loved ones. Such moments are even more appreciated with age 👍 right? It will be a good year. #familly #love #robertlewandowski #annalewandowska #LewandowscyTeam #powercouple

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Lut 10, 2019 o 10:45 PST

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram

 

fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (306)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 306
Odpowiedz
49 10
zgłoś
gość 11.02.2019 09:16
Cztery dni to nie dużo.
Odpowiedz
67 9
zgłoś
Gość 11.02.2019 09:17
A ch...j z tym!
Odpowiedz
46 36
zgłoś
44 11.02.2019 09:17
Teskni i kocha- zaraz powiedzą,ze źle. Jak nie kocha i nie czeka- też źle.
Odpowiedz
86 29
zgłoś
Gość 11.02.2019 09:18
Zazdroszczę takiego życia. Spełnia swoje marzenia, nawet jeśli denerwuje przy tym 70% Polaków
Odpowiedz
22 18
zgłoś
gosc44 11.02.2019 09:18
Taka miłość to jo! :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 306