Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miller wspomina współpracę z Ogórek: "Trzepotanie rzęsami, poprawianie włosów, a wszystko JAKBY WYREŻYSEROWANE..."

201
Podziel się

Podobno Leszek chciał nawet wycofać Magdę z kampanii prezydenckiej. Kiedy przejrzał na oczy?

Miller wspomina współpracę z Ogórek: "Trzepotanie rzęsami, poprawianie włosów, a wszystko JAKBY WYREŻYSEROWANE..."
bCMVJEzp

Cztery lata temu, akurat w Walentynki (!), Sojusz Lewicy Demokratycznej na specjalnie zwołanej konwencji przedstawił swoją kandydatkę w zbliżających się wówczas wyborach prezydenckich. Szok był niemały, bo lewica wystawiła do wyborów Magdalenę Ogórek, bliżej nieznaną blond historyk specjalizującą się w dziełach sztuki, która miała na koncie epizody w Lokatorach czy Na dobre i na złe. Magdalena zawojowała scenę polityczną błyskawicznie i odniosła nawet pewien sukces za granicą:

bCMVJEzr

Niestety, kandydatura Ogórek okazała się gwoździem do trumny lewicy, która od tamtej pory musi zadowolić się marginalnym poparciem. Miller z kolei długo nie chciał komentować całej sprawy i chyba nie ma się czemu dziwić. Wkrótce po przegranych sromotnie wyborach Magda poczuła nagły przypływ sympatii do prawicy, ogłosiła, że sama głosowała na Andrzeja Dudę i ostatecznie pogrążyła SLD: Ogórek oskarża SLD: "NIE WIEM, NA CO LICZYLI! Budżet wynosił 0 złotych!"

Dopiero teraz, po czterech latach, Leszek Miller nieco szerzej opowiedział o kampanii z udziałem Magdaleny. Były premier udzielił wywiadu Dziennikowi Gazecie Prawnej, w którym bezlitośnie ocenił byłą współpracowniczkę:

To jest kobieta, która chce odnosić sukces, być oglądana. Nie zrobiła kariery na lewicy, to znalazła sobie inną drogę i jest na prawicy. Popełniają błąd wszyscy, którzy jej nie doceniają. Jest bardzo inteligentna, dysponuje rozległą wiedzą na różne tematy i liczy na to, że zrobi wielką karierę polityczną przy pomocy prawej strony - powiedział. (...) W pewnym momencie miałem jej tak dosyć, że chciałem ogłosić, że nie jest naszą kandydatką.

bCMVJEzx

Leszek Miller dość barwnie opisał także zachowanie Ogórek w trakcie jednego z politycznych wyjazdów. Podobno wszyscy politycy płci męskiej byli zachwyceni Magdaleną:

Robiła wrażenie. Pamiętam, jak w czasie kampanii było w Madrycie spotkanie kierownictwa Partii Europejskich Socjalistów. Przyjechali liderzy, którzy zajmowali ważne funkcje w lewicowej polityce. My pojechaliśmy tam z Magdaleną Ogórek - wspomina gorzko Miller. Tam praktycznie byli sami mężczyźni. Widziałem miny tych poważnych polityków. Maślane oczy, nadskakiwanie. A ona? Trzepotanie rzęsami, poprawianie włosów, miny, a wszystko jakby wyreżyserowane.

Jak myślicie, kiedy Miller przejrzał na oczy?

bCMVJEzy
bCMVJEzz
bCMVJEzS
KOMENTARZE
(201)
gość
rok temu
Wstyd mi jako kobiecie, że niektóre przedstawicielki mojej płci używają d...do osiągania swoich celów i psują opinię.
Gość
rok temu
Ciekawi mnie jedno. Te wszystkie rzeczy, ktore sie mowi o kims nieobecnym obok ciebie. Czy tych samych slow by uzyl mowiac o niej do niej. Niech kazdy sobie sam pomysli :)
Gość
rok temu
Chorągiewka.Urody jej odmówić nie można ale jak widać ładna buzia to nie wszystko...
bCMVJEzT
Www
rok temu
Ogorkowa pomylka wszechczasów
Gość
rok temu
Cwaniara
Najnowsze komentarze (201)
hmmm
rok temu
Nie jestem do końca przekonana czy akurat on powinien po niej jechać, skoro był jednym z tych którzy ją w tych wyborach w ogóle wystawili... To jak dać sobie z liścia, czy strzelić w kolano.
GOSC
rok temu
MILLER NA EMERYTURE JUZ CZAS
Gość
rok temu
Drogi Leszku, swoją decyzją zakpiłeś sobie z SLD, ludzi lewicy i waszych wyborców. Dokonałeś niemożliwego czyli przegrałeś miejsce w parlamencie. To kompromitacja
Baron
rok temu
Kobieta bez charakteru, beznadziejna
Adi
rok temu
Miller odkryl prawdziwa Ogorek. Toz ta kobieta zrobi wszystko,doslownie wszystko zeby byc na fali. Ostatnia ustawka tylko to potwierdza.
gość
rok temu
narzeka na nią bo nie chciała mu wskoczyć do łóżka
gość
rok temu
I tak należało zrobić. A tak ośmieszył się L.Miller i stracił w oczach ludzi którzy go cenili. Barbi była koszmarna , panowie oceniali jej nogi a nie na to co... ,, mówiła,,
gość
rok temu
Miller wdać liczył na coś więcej,ale nie dla psa kiełbasa. Latał za ogórkową z wywieszonym jęzorem . Teraz obgaduje. Zawsze doopy adorował ,ale na tym się kończyło. Rozumiem to.
bCMVJEzL
Gość
rok temu
Za to Miller polityk roku normalnie...
AggaaB
rok temu
moze i choragiewka.. ale p Miller niech zamilknie z krytyka bo to nie ładnie krytykować tak kobiete, nie wygrali a teraz z zazdrosci oczernia p. Ogorek
Gość
rok temu
To ona przejrzala na oczy.
Swiety odezwa...
rok temu
Ale sliniles sie do niej oblesniaku a wnusia dziwadlo czym trzepoce?.
gość
rok temu
pani Ogórek ma doktorat, wyrosła zmądrzała a pan Miller tylko sie postarzał ! W*n ze starymi typami z polityki
Dutek
rok temu
Ta Ogórek to wykształcona jest, z dużą wiedzą książkową, ale honoru trzeba przyznać że nie ma wcale. Życiowa inteligencja marna, tylko książkowa na wysokim poziomie.
...
Następna strona
bCMVJEAn