Wtorek 19.02.2019 16:45

Wieniawa spaceruje pod TVN-em w szpilkach i za dużym płaszczu za 9 TYSIĘCY (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa Julka Wieniawa modapudelek

Miniony rok, mimo rozstania z Antkiem Królikowskim, był dla Julii Wieniawy bardzo owocny. Jej kariera, zarówno jako aktorki, piosenkarki i po prostu szeroko pojętej influencerki, rozwinęła się tak bardzo, że zapewne przerosła oczekiwania samej 20-latki.

Zobacz: Wieniawa świętuje MILION obserwatorów na Instagramie

Zdaje się, że Julka nie postanawia zwalniać tempa, a wręcz stale rozszerzać zakres celebryckich możliwości. Ostatnio współpracowała z jedną z marek, wydając własną linię ubrań. Co ciekawe, sprzedały się błyskawicznie. Na profilu gwiazdki niemal co zdjęcie możemy oglądać skrzętnie dobrane stylizacje, a sama Wieniawa wydaje się aspirować do roli szafiarki.

Ostatnio paparazzi przyłapali celebrytkę, gdy opuszczała studio Dzień Dobry TVN. Tego dnia Julia miała na sobie wielki, lekko za duży, pluszowy płaszcz za 9 tysięcy złotych. Ten sam, tylko w innym odcieniu miała na sobie jakiś czas temu ciężarna Iza Janachowska. Ekspertka od wesel najwyraźniej zainwestowała w dobry rozmiar, bo prezentował się na niej nieco inaczej.

Zobacz: Ciężarna i stylowa Izabela Janachowska wychodzi z TVN-u z torebką za 29 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, mimo zimy, Julia zapomniała o rajstopach, a jej nogi przyozdobiły szpilki, odsłaniając nagie stopy.

Udana stylizacja?

« Poprzednie 1/14

Wieniawa spaceruje pod TVN-em w szpilkach i za dużym płaszczu za 9 TYSIĘCY

2Wieniawa spaceruje pod TVN-em w szpilkach i za dużym płaszczu za 9 TYSIĘCY