Wtorek 26.02.2019 23:30

Fit Lovers wspominają romantyczne początki związku: "Musiałem na niej ten związek wymusić, przyprzeć ją do ściany"

Kuba Wojewódzki Fit Lovers Pamela Stefanowicz Mateusz Janusz Stanisław Soyka

Fit Lovers wspominają romantyczne początki związku: "Musiałem na niej ten związek wymusić, przyprzeć ją do ściany"

Gośćmi pierwszego po zimowej przerwie odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli Stanisław Soyka oraz Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Kariera absolwentów trójmiejskiego AWF-u rozpoczęła się sześć lat temu, gdy założyli własny kanał na YouTube. Z czasem stali się tak popularni, że zainteresował się nimi TVN i zaprosił do udziału w żebraczo-podróżniczym programie Ameryka Express.

Podczas emisji sezonu widzów zaniepokoiły łączące ich relacje. Szczególnie rzuciło się to w oczy w piątym odcinku, gdy Mateusz wulgarnie skarcił Pamelę za to, że zaśmiała się, gdy on uderzył się w głowę, a potem przeszedł do rękoczynów i popchnął ją tak gwałtownie, że straciła równowagę. Rozżalona chciała nawet opuścić program, ale Mateusz przekonał ją, że w końcu nic się takiego strasznego nie stało.

Zobacz: Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers: "Agresor, świr! Jak nie ma kamer, to MOCNIEJ LEJESZ?"

Zrobiło się wtedy zamieszanie... Poza tym Pamela i Mateusz zapisali się w pamięci widzów akrobatycznymi sztuczkami, włączając w to zwyczaj świętowania każdego sukcesu za pomocą podnoszenia nogi przez Pamelę.


Prowadzący powitał widzów i gości w towarzystwie stosu książek swojego autorstwa. Czy to oznacza, że Nieautoryzowana biografia nie sprzedaje się najlepiej…?

Podobno nie pijecie alkoholu... - zagaił prowadzący.

Tak… To znaczy nie - odpowiedział Mateusz.

To mnie rzeczywiście ominęło, ale od zawsze to było dla mnie odstraszające. I zapach i smak - wyjaśniła Pamela, imiennie wywołana do odpowiedzi przez Wojewódzkiego, który chyba nie do końca był pewien, czy Mateusz pozwoli jej wypowiadać się we własnym imieniu. Ludzie piją alkohol, żeby się dobrze bawić, z tego co wiem. Mi to nigdy nie było potrzebne.

A nie czujesz... - zaczął Kuba, ale w tym momencie wtrącił się Mateusz.

Jak ją poznałem, to też się zdziwiłem, no bo studia, imprezowy tryb życia… - zaczął szczebiotać niepytany. Ja z alkoholem mam tak samo, jak Pamela.

Wtedy nie wytrzymał prowadzący, zaniepokojony faktem, że uwaga koncentruje się na gościach i zaczął wypytywać Fit Lovers o swoje szanse na zostanie mięśniakiem.

Rower, rolki, woda, trampoliny. Po roku będziesz się stosunkowo lepiej czuł - radził Mateusz.

Masz szeroką obręcz barkową - dodała zachęcająco Pamela. Obserwując to, co dzieje się za granicą, to trend do bycia fit będzie się rozwijał.

Ale jak niedawno pojechałem do Władysławowa to uświadomiłem sobie, że nadwaga jest naszą narodową religią - wtrącił Wojewódzki. I jak to pogodzić?

Zapomniałem, jakie było pytanie... - wyznał Mateusz.

W odpowiedzi na pytanie Wojewódzkiego, czy umiejętność podnoszenia nogi znacząco ubarwia życie seksualne, Pamela i Mateusz postanowili wyrazić emocje za pomocą choreografii.

No więc widzisz, że to się do niczego nie przydaje - stwierdziła sceptycznie Pamela po zakończonym pokazie.

Mateusz wspomniał też początki historii miłosnej pary.

Na początku związku musiałem ją przyprzeć do ściany - wyznał Mateusz. Jakoś nie mogłem jej przekonać, żeby dała mi szansę, musiałem to na niej wymusić. Powiedziałem jej, że nigdy nie zaakceptuję żadnego chłopaka u jej boku, bo ja jestem dla niej najlepszy. To znaczy to tak nie brzmiało...

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (149)

Odpowiedz
18 2
zgłoś
Gość 27.02.2019 02:35
Gość:
Anti: Boze i tacy ludzie zarabiają pewnie z 20 tys miesiecznie mając w glowie totalne 0, a ludzie z o wiele większym wyksztalceniem ledwo dają radę z msca na miesiac. Niesprawiedliwe...
Jak widac bycie wyksztalconym nie rowna sie posiadaniem umiejetnosci zarabiania pieniedzy.
Niekoniecznie. Inteligentny i wykształcony człowiek może być niezainteresowany pewnymi sposobami zarabiania pieniędzy. Ludzie mają różne poglądy na ten temat. Proponuję poczytać, np. Mieć czy być? Fromma.
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 27.02.2019 02:44
Ni piszemy i nie mówimy MI na początku zdania. To nie jest poprawnie.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gość 27.02.2019 03:30
Poczatki najczesciej sa romantyczne
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 27.02.2019 03:33
Hihihi🔥
Odpowiedz
1 4
zgłoś
Gość 27.02.2019 04:11
Anti: Boze i tacy ludzie zarabiają pewnie z 20 tys miesiecznie mając w glowie totalne 0, a ludzie z o wiele większym wyksztalceniem ledwo dają radę z msca na miesiac. Niesprawiedliwe...
A na cholerę ludziom z jakimkolwiek zawodowym wykształceniem taka kasa? Coś tam komuś naprawią, zainstalują, zaprojektują, skonstruują zaprogramują albo czegoś kogoś nauczą i mają ile im potrzeba. Potrzebujących pomocy raczej nie zabraknie.
Ładowanie komentarzy…