Sobota 09.03.2019 08:30

Rosati potwierdza: "Policja WSZCZĘŁA POSTĘPOWANIE za znęcanie się ojca mojego dziecka nade mną"

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Rosati potwierdza: "Policja WSZCZĘŁA POSTĘPOWANIE za znęcanie się ojca mojego dziecka nade mną"

Nie jesteśmy jeszcze nawet na pólmetku roku, a już można uznać, że dramat rodzinny Weroniki Rosati jest jednym z najważniejszych wydarzeń w show biznesie. Oto bowiem Weronika, której życie miało w końcu się ułożyć u boku cenionego ortopedy, postanowiła opowiedzieć mediom o tym, co miał robić jej były partner i ojciec jej córki:

Rosati: "NIE BĘDĘ MILCZEĆ. Jestem ofiarą przemocy domowej. Warto zapłacić każdą cenę, by odzyskać godność"

Póki co nie znamy oficjalnego stanowiska Roberta Śmigielskiego w tej sprawie. Uznany ortopeda na pytanie o to, czy wie coś na temat zgłoszenia przez Weronikę na policję sprawy pobicia, odpowiedział tylko:

Dowiaduję się tego od państwa redakcji. Jeśli tak jest to uważam, że to celowa gra mojej byłej partnerki, by mnie zdyskredytować.

Teraz aktorka na instagramowym profilu potwierdza, że rzeczywiście złożyła doniesienie przeciwko ojcu swojej córeczki Elizabeth:

Oficjalnie moge potwierdzić że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemy partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną. Myślisz, że ci uwierzą? Bóg i aktoreczka? Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzine, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał - insynuuje.

Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką… Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić. Żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. Jak myślicie będę posądzona o mściwość, że jestem dziwką?

ZOBACZ TEŻ: Górniak, Zielińska, Kulig i Siwiec wspierają Rosati: "Kochana moja, serce mi pęka. Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle, co Ty"

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (792)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 792
Odpowiedz
1462 131
zgłoś
Gość kar 09.03.2019 08:33
Bardzo dobrze pani Weroniko. Trzymam kciuki za Panią.!!!!
Odpowiedz
1875 152
zgłoś
Gość 09.03.2019 08:33
Ja jej wierzę! Brawo za odwagę, bardzo dobrze, że powiedziała o tym głośno! Celebryci i bogacze myślą, że są bezkarni!
Odpowiedz
1079 128
zgłoś
Gość 09.03.2019 08:33
Jesteśmy z Toba Weroniko!
Odpowiedz
121 308
zgłoś
Gość 09.03.2019 08:34
Teraz WIELKA poszkodowana Esterka
Odpowiedz
124 278
zgłoś
jas 09.03.2019 08:34
czy On wiedział w co sie pakuje ?wystarczy zapoznac sie z Jej życiorysem szkoda gadac a tak nawiasem wybitna rola w filmie USA pod prysznicem nikt na Swiecie by tego lepiej nie zagrał dlatego zaproszono wybitna z Polski
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 792