Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mają WIELOMILIONOWE DŁUGI! Nie spłacali zaciągniętych kredytów...

360
Podziel się

Rozwód Wiśniewskich to jak widać tylko jeden z ich problemów... Współczujecie?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mają WIELOMILIONOWE DŁUGI! Nie spłacali zaciągniętych kredytów...
bDIDpXqt

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej to w ostatnim czasie jedno z największych zaskoczeń polskiego show biznesu. Nie tylko ze strony fanów i znajomych pary, ale także samej zainteresowanej, która trenując do kolejnych odcinków _**Tańca z gwiazdami**_, po prostu nagle otrzymała od troskliwego męża papiery rozwodowe. Zachowaniem Wiśniewskiego była wyraźnie zniesmaczona jego była żona numer dwa, Mandaryna, natomiast Magda Femme wykorzystała okazję, aby wbić mu szpilę i życzyła po prostu "miłego rozwodu". Taki obrót wydarzeń pociągnął za sobą także lawinę plotek, jakoby piosenkarz miał już na oku kolejną wybrankę, 20-letnią wokalistkę Ich Troje Agatę Buczkowską.

Nagłe zainteresowanie mediów i trudna sytuacja osobista z pewnością nie pozostały obojętne dla samopoczucia obu stron, jednak najwyraźniej będą się oni musieli zmierzyć jeszcze z niejednym wyzwaniem. Jak donosiWirtualna Polska, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska mają wspólnie kilka milionów złotych długów, które są wynikiem zaciągniętych przez nich kredytów. W 2006 roku piosenkarz zdecydował się wziąć aż 2,4 miliona złotych kredytu na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie.

bDIDpXqv

Podobny problem ma Dominika, która wzięła ze SKOK-u Wołomin milion złotych kredytu i do tej pory... nie spłaciła ani złotówki. Zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość w postaci działki, jednak odsetki w obu przypadkach wciąż rosną.

Mam teraz inne problemy na głowie niż komentowanie takich treści - skomentowała doniesienia Dominika w rozmowie z reporterem Faktu.

Michał Wiśniewski, dla odmiany, postanowił nie komentować sprawy. Przypomnijmy, że piosenkarz jakiś czas temu oficjalnie ogłosił bankructwo, co, w obliczu postępowania upadłościowego, jego syndyk Katarzyna Hausa tłumaczy jako powód niepłacenia należności.

Myślicie, że Wiśniewscy uporają się w końcu z demonami przeszłości?

bDIDpXqB
bDIDpXqC
bDIDpXqW
KOMENTARZE
(360)
gość
2 lata temu
Ma na oku 20-letnią wokalistkę? ...a co ona na to? Musiałaby być niespełna rozumu, żeby zadać się z kimś takim.
gość
2 lata temu
grubo
karee
2 lata temu
2.8 mln na 64-metrowe mieszkanie? Chyba ze ścianami ze złota! Na Mokotowie luksusowe mieszkanie z marmurami do wprowadzenia się, stumetrowe, kosztuje 1.5 mln.
bDIDpXqX
Gość
2 lata temu
Co to za 64 metrowe mieszkanie ze wział na jego zakup 2,8 mln????
Gość
2 lata temu
Nie rozumiem co kobiety w nim widzą...
gość
2 lata temu
a gdzie jest teraz sąd zwykły człowiek zostałby w samych skarpetach
gość
2 lata temu
Zastaw się a postaw się.Staropolskie obyczaje:)))))
gość
2 lata temu
Żyje się...
Gość
2 lata temu
Jakim trzeba być nienormalnym człowiekiem żeby wyjść za mąż za 3 krotnego rozwodnika.
Zuzanka
2 lata temu
No jeszcze jego przypadek rozumiem, bo to kosmita. Ale ona? Jak można nie spłacać kredytów? Miałam o niej ciut lepsze zdanie. Z drugiej strony kobieta, która zostaje żoną Wiśniewskiego ma coś wspólnego z facetem, ktory wiąże się z Edzią diwą G. :)
Gość
2 lata temu
i długi takie no prosze
gość
2 lata temu
SKOK Wołomin dawał takie kredyty swoim wybranym klientom, jak wybieranym?
Matytlda
2 lata temu
Przecież Dominika kupiła jego dom
bDIDpXqP
Gość
2 lata temu
A pan Wiśniewski twierdził , że początkiem ich znajomosci było doradztwo finansowe którego pani Dominika udzielała panu Wisniewskiemu. Może skutki tego doradztwa finansowego są powodem jego decyzji o rozwodzie...
...
Następna strona
bDIDpXrr