"Szansa na sukces" wraca na antenę TVP! Kto zastąpi Wojciecha Manna?

81
Podziel się

Program, który zapoczątkował karierę Justyny Steczkowskiej czy Kasi Stankiewicz wkrótce powróci do telewizji. Tęskniliście?

"Szansa na sukces" wraca na antenę TVP! Kto zastąpi Wojciecha Manna?

Powrót Szansy na sukces na antenę Telewizji Polskiej to doskonały dowód na to, że polscy widzowie uwielbiają ponadczasowe formaty. Zanim zalała nas fala produkcji telewizyjnych typu talent show, kulturowy program prowadzony przez Wojciecha Manna był prawdziwą kuźnią wokalnych talentów i tytułową "szansą" na przebicie się w show-biznesie. Produkcja kolejnych odcinków zakończyła się niespodziewanie w 2012 roku, jednak niedawno TVP postanowiła dać formatowi kolejną szansę i planowali jego szumny powrót do telewizji.

Największą niewiadomą był w tym przypadku nowy prowadzący Szansy na sukces, bowiem Telewizji Polskiej najwyraźniej nie udało się nakłonić Manna do powrotu. Konieczne było zaangażowanie nowej twarzy, która jednocześnie byłaby na tyle znana, aby zapewniła odświeżonej wersji programu oglądalność. Według niedawnych doniesień o tę posadę starali się między innymi Tomasz Wolny, Damian Michałowski znany z _**Wyspy Przetrwania**_ czy Artur Orzech, wieloletni komentator transmisji Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ostatecznie pogłoski okazały się prawdziwe, a Telewizja Polska postanowiła zaangażować do nowej wersji formatu właśnie Artura Orzecha. Zdaniem władz TVP dziennikarz słynie z profesjonalizmu i nienagannej aparycji, a jego niekiedy cięty język może pomóc w ponownym wypromowaniu programu. Udział Artura Orzecha w Szansie na sukces jest już podobno przesądzony.

_**Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten program**_ - powiedział dziennikarz w rozmowie z _**Super Expressem**_.

Warto wspomnieć, że Szansa na sukces zapoczątkowała karierę takich gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej jak Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Tomasz Makowiecki czy Kasia Cerekwicka. Na informację, kiedy Szansa na sukces powróci na antenę, będziemy musieli jednak jeszcze chwilę poczekać.

KOMENTARZE
(81)
Gość
rok temu
Jedyne godne zastępstwo akurat
Me
rok temu
Wielkie kariery Steczkowekiej i Stankiewicz?Obydwie panie są piosenkarkami jednego hitu.
gość
rok temu
Wraca? Zastąpi? To już nigdy nie będzie to samo...Pan Wojciech w tej formule idealnie wpisał się w tamte czasy.
Gość
rok temu
I to był program na poziomie, nie to co to badziewie serwowane nam dzisiaj.
gość
rok temu
Artur Orzech ... koniecznie !!!
Najnowsze komentarze (81)
gość
rok temu
Skoro Orzech będzie prowadził, to tak !!! I nie piszcie, że program zdjęto niespodziewanie, jakby tajemnicą było, że to przez odejście Manna. Przecież była informacja, że po jego odejściu nagrano jeszcze jeden odcinek z innym prowadzącym, ale nigdy go nie wyemitowano, czy to nie wy sami o tym pisaliście??? Archiwum newsów nie prowadzicie? Co z tamtymi uczestnikami, którym odebrano szansę? Ale skoro Orzech ma prowadzić, to jak najbardziej jestem za.
gość
rok temu
Kurski wymysl coś sam
gość
rok temu
Nikt nie ma szans- niestety będzie on tylko podróbą . Wojciech MAN jest jedyny i wspanialy i jest nie do zastąpienia. Zmieńcie lepiej nazwę i formułę tego programu, bo się jedynie ośmieszycie. !!!
Gość
rok temu
7. kwietnia wraca o 21.15
gość
rok temu
Nie skopcie tego jak Big Bradera,
gość
rok temu
Super, będę oglądać :)
gość
rok temu
Super,super program ! Czekam z niecierpliwoscia na wznowienie tego programu. Pan Orzech z pewnoscia zastapi pana Wojciecha godnie.Czas ucieka,a nie ma ludzi niezastapionych !Pan Orzech ma bardzo rozlegla wiedze muzyczna i wrodzony talent do konferans
Gość
rok temu
Jak schudnąć, help
gość
rok temu
fajny program stawiam na p. orzecha super osobowość
gość
rok temu
Bez Pana Wojtka nie będzie programu !!!!
Gość
rok temu
Reżymowej TV nie oglądam.
Gość
rok temu
Damian 👏
gość
rok temu
Super , świetny program
Gość
rok temu
Michałowski byłby świetny!
Gość
rok temu
Wolę Orzecha od Manna. Ktoz tak dobrze wybral q TVP? Nie wierze.
Piotrek z pol...
rok temu
Szansa na sukces to Pan Wojtek Mann nikt nie jest w stanie go zastąpić. KOŁO FORTUNY Pana (Pijanowski) to nie to samo
Zurek
rok temu
Lepszy od mana
gość
rok temu
Mann tak mamrocze że nic go sie nie da zrozumieć... zęby? Sztuczna szczęka?
gość
rok temu
No i dopbrze, bo Mann już za stary i za gruby.
Gość
rok temu
Może Torbi?
Gość
rok temu
co jak co ale szansa na sukces wypromowala jako jeden z niewielu tego typu programow dobrych artystow farna steczkowska stankiewicz
Ida
rok temu
Szansa na sukces tylko z Wojciechem Manem ! Nikt nie jest tak dobry jak on :)
gość
rok temu
Chajzera młodego wezcie on wam zapewni oglądalność
Gość
rok temu
Dobra zmiana. Man nie był zabawny tylko karykaturalny, tak zaniedbany gruby człowiek wystarczy ze zrobi krok i już jest śmiesznie. Orzech to profesjonalista, mega relacje z eurowizji i nie wyglada jak beczka sadła