Środa 20.03.2019 15:51

"M jak Miłość": Dawny ukochany Magdy ponownie zawalczy o jej serce

M jak Miłość seriale Marcin Bosak

"M jak Miłość": Dawny ukochany Magdy ponownie zawalczy o jej serce

Wątek Kamila (Marcin Bosak) w serialu M jak Miłość zakończył się blisko 12 lat temu. Po wielu problemach oraz nieudanym związku z Magdą (Anna Mucha) Kamil uciekł z Warszawy, ale nikt z jego przyjaciół nie ma pojęcia, co było z nim dalej.

Tymczasem Kamil niespodziewanie wraca i wiele wskazuje na to, że znowu namiesza w życiu Magdy. Najpierw spotka się z Kingą (Katarzyna Cichopek), aby szczerze porozmawiać. Pozna szczegóły ze wspólnego życia jej i Piotrka (Marcin Mroczek), które go ominęły.

Powrót Kamila odbije się także na związku Magdy z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Prawnik będzie zazdrosny o dawnego ukochanego partnerki. Czy jednak słusznie? W Kulisach serialu wypowiedzieli się zarówno Marcin Bosak, jak i odtwórczynie głównych ról.

- Uwodzicielski, tajemniczy. To jest powrót, na który miliony czekały. Powrót Kamila jest nierealny, nierealistyczny. Okazuje się, że wszyscy jesteśmy razem, jak za dawnych lat – tak skomentowała nowy wątek Anna Mucha.
- Anka widzi szansę, aby rozwalił związek Magdy i Andrzeja - doda bez wahania Weronika Rosati.
- Relacja Magdy i Kamila była bardzo intensywna, dużo się działo, była też toksyczna. Czerwona lampka się włącza, choć Magda jest szczęśliwa w związku, ale ten Kamil... jest obezwładniający - przypomniała Katarzyna Cichopek.
- Dla Magdy Kamil tu poniekąd przyjeżdża. To znaczy, żeby jakoś w pewien sposób załatwić coś, co nie zostało domknięte w przeszłości - wyjaśnił Marcin Bosak.
- Kamil jest po to, żeby mieszać. Kamil się urodził po to, żeby burzyć ten porządek naturalny, który wszystkim się udaje ustawić. Wkracza on i jest absolutne tornado - serialowa Magda nie ma wątpliwości co do intencji Kamila.

Niespodziewany powrót dawnego bohatera zmąci poukładany świat paczki przyjaciół. Czy Kamil zostanie na dłużej? Wiele wskazuje na to, że tak. Jak to zniesie Andrzej? Czy Anka znowu będzie knuć przeciwko Budzyńskiemu i Magdzie? Wszystko wyjaśni się w najbliższych odcinkach M jak Miłość.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (7)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-7 z 7
Odpowiedz
24 0
zgłoś
gość 20.03.2019 15:56
Dojdzie do tego, że przed pudla wkręcę się w m jak miłość... 🙄😂😂
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.03.2019 16:01
Maroon 5
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 20.03.2019 17:35
Ale musial byc przelew od mjm
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.03.2019 20:02
Odgrzewany kotlet
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.03.2019 22:58
Ale super !
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-7 z 7