Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zakłopotany Roznerski o swojej urodzie: "Zawsze krępuje mnie ten temat"

157
Podziel się:

Mikołaj ma już najwyraźniej dość wizerunku "najprzystojniejszego aktora w Polsce"." Ja uważam zupełnie inaczej".

Zakłopotany Roznerski o swojej urodzie: "Zawsze krępuje mnie ten temat"
bEKFUkrp

Miesiąc temu Mikołaj Roznerski odebrał Telekamerę dla najlepszego aktora. Podobnie jak rok wcześniej, został uhonorowany statuetką za rolę Marcina Chodakowskiego w M jak miłość. Czyli tylko brakuje mu tylko jednej do zdobycia Złotej Telekamery. Trzymamy kciuki, żeby się udało.

Niestety, od kilku lat ranga tych nagród systematycznie spada. Czy ktoś jeszcze pamięta, że przez 12 lat na ceremonię rozdania były zapraszane zagraniczne gwiazdy? Ten zwyczaj zarzucono 10 lat temu, a tegorocznej gali nie pokazała nawet żadna telewizja.

bEKFUkrr

To, oczywiście, nie umniejsza zasług Roznerskiego, chociaż nie brakuje złośliwych opinii, jakoby braki warsztatowe nadrabiał urodą.

Sam Mikołaj ma do tego dystans i bardzo się stara, by ludzie nie oceniali go w taki sposób. Ostatnio uznał, że role w komediach romantycznych przeszkadzają mu w osiągnięciu statusu prawdziwego aktora, więc postanowił je znacznie ograniczyć. Swój talent szlifuje na deskach teatru, który jest najsurowszym testem aktorskich umiejętności.

W wywiadach wręcz błaga, by nie szufladkować go jako ładnego. Lubi żartować, że ma kaczy głos, gra jak drewno, a wiele osób zauważa w jego twarzy łudzące podobieństwo do knura. I nie tylko...

Mam takie zdjęcie z dzieciństwa, na którym jestem ja, mój brat i osioł. I nie wiesz, który to osioł - stwierdził samokrytycznie w programie Kuby Wojewódzkiego.

bEKFUkrx

Mimo to pytania o urodę ciągle powracają. Ostatnio w tygodniku Na żywo... Na pytanie, jak odbiera opinie, że uchodzi za najprzystojniejszego aktora w Polsce, Mikołaj zręcznie zmienia temat.

Ja sądzę zupełnie inaczej - komentuje krótko. Zawsze krępuje mnie rozmawianie o męskiej urodzie, więc może pomińmy ten temat. Z wiekiem podchodzę do wszystkich opinii z większym dystansem. Oczywiście, gdy dostałem Telekamerę, następnego dnia ukazały się nieprzychylne publikacje na mój temat od ludzi, którzy mnie nie lubią. Pomyślałem, że byłoby lepiej, gdybym nie dostał tej nagrody, wtedy miałbym święty spokój. Dziwi mnie, że ktoś jest w stanie wymyślić aż tyle obraźliwych określeń. Mam swoich wiernych widzów, dla których gram, ich opinie są konstruktywne i dla mnie najważniejsze. Jestem szczęśliwym mężczyzną, mam w domu dwójkę osób, które kocham. Nie chcę mówić o swoim życiu prywatnym, bo to jest mój zamknięty świat. Gdy ma się mądrą partnerkę to samemu zaczyna się mądrze postępować.

_

bEKFUkry

_

bEKFUkrz

_

_

bEKFUkrS
KOMENTARZE
(157)
Gość
3 lata temu
Słaby aktor. Dziwne ze dostał telekamere w kategorii aktor..kiedy aktorkę zgarnia Joanna kulig...dysproporcja straszna.
Gość
3 lata temu
Niezbyt urodziwy. Piotruś pan
Gość
3 lata temu
Nastepny po ciachorowskim i bobku wielbiciel siebie i narcyz.
bEKFUkrT
Gość
3 lata temu
Oglądam m jak miłość i powiem szczerze że lepiej od niego grają bracia bliźniacy bez szkoły aktorskiej
Gość
3 lata temu
😂😂😂Żart
Najnowsze komentarze (157)
gość
3 lata temu
Nie wygląda źle, ale aktorsko to drewno
gość
3 lata temu
najprzystojniejszy aktor w Polsce to Maciej Zakościelny i jeszcze kilku innych ale na pewno nie ten tu wypicowany narcyz w dodatku z niedojrzałym systemem wartości
gość
3 lata temu
Jaki najprzystojniejszy, kto wydaje te opinie??? Przeciętna uroda, marny talent. Wszystko.
Gość
3 lata temu
Świetne ciało. Wysoki facet. I... Tyle
Poważnie ?!
3 lata temu
Najprzystojniejszy ? On mnie się wcale nie podoba
Gość
3 lata temu
Drewniak
Gość
3 lata temu
Ma taką azjatycką urodę
Gość
3 lata temu
Kompletnie nie mój typ
bEKFUkrL
Gość
3 lata temu
To jest przystojny aktor ? Ha ha ha
Gość
3 lata temu
Najprzystojniejszy aktor? Przecież na niego już patrzeć się nie da. Aktor jednej miny. Słabo gra, jedynie co widać na ekranir to jego narcyzm
gość
3 lata temu
bez przesady,przecież ma zeza, masakra
gość
3 lata temu
bez przesady,przecież ma zeza, masakra
gość
3 lata temu
zyzowaty Leoncio
Gość
3 lata temu
O B L E S N Y zyzolni tyle w temacie 🤪😜
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKFUksE
bEKFUksF
bEKFUksG
bEKFUksH
bEKFUksI
bEKFUksn