Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Kulig też urodziła synka. Miesiąc po Joannie

61
Podziel się

"Dziecko w rodzinie to zawsze cud" - komentuje z radością ich brat. "Ania poszła w ślady Joasi".

Siostra Kulig też urodziła synka. Miesiąc po Joannie
bDnaduWd

W połowie lutego w klinice gwiazd Cedars-Sinai Medical Center w Los AngelesJoanna Kulig urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka znosiła ciążę tak świetnie, że niemal do samego porodu wspierała Pawła Pawlikowskiego w promocji filmu Zimna wojna za oceanem. Przy okazji podpisała kontrakt w najsłynniejszą agencją aktorską na świecie CAA, reprezentującą interesy między innymi Marion Cotillars, Jessiki Chastain i Cate Blanchett i zaczęła otrzymywać scenariusze hollywoodzkich filmów.

Z porodem też idealnie zdążyła między promocją filmu a ceremonią rozdania Oscarów. Jednak mimo spekulacji, jakoby Kulig zamierzała zostać na stałe w Stanach Zjednoczonych, których obywatelem z racji miejsca urodzenia jest już jej syn, aktorka planuje wrócić z dzieckiem do Polski. Oczywiście jeszcze nie teraz.

bDnaduWf

Malutkie dziecko, daleka podróż - zwraca uwagę brat Joanny, Piotr Kulig, w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Nawet nie wiem dokładnie, kiedy Joasia wróci do Polski.

Na domiar szczęścia miesiąc po narodzinach synka Joanny, jej młodsza o dwa lata siostra Anna też została mamą. Jej synek przyszedł na świat w klinice w Szwajcarii, gdzie mieszka i pracuje siostra aktorki.

34-letnia Anna, podobnie jak Joanna i trzecia siostra, Justyna, jest uzdolniona artystycznie. Skończyła szkołę muzyczną w Nowym Sączu, po czym... w przeciwieństwie do obu sióstr, które wybrały aktorstwo, postanowiła zostać finansistką i dostała się na kierunek zarządzania finansami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Karierę w Szwajcarii ułatwiła siostrze Joanny znajomość języków. To właśnie Anna uczyła starszą siostrę niemieckiego, gdy ta ubiegała się o rolę w niemieckiej produkcji.

bDnaduWl

Ania poszła w ślady Joasi, która w połowie lutego urodziła Jasia - komentuje z radością Piotr Kulig. A dziecko w rodzinie to zawsze cud. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam moich siostrzeńców.

_

bDnaduWm

_

bDnaduWG
KOMENTARZE
(61)
Gość
2 lata temu
A ja też jestem w ciąży 😁 to moje pierwsze dziecko i bardzo się cieszę , ale też stresuje
gość
2 lata temu
Joasia, zdolna, wykształcona, skromna i sympatyczna dziewczyna - robi karierę BEZ pleców i skandali. Po przeciwnej stronie taka Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś.
Gość
2 lata temu
Naprawde robicie artykul o tym, ze siostra Aski urodzila dziecko?
bDnaduWH
Gość
2 lata temu
a co to za osiagniecie dziecko urodzic? ja tez mam dziecko i jakos nie oczekuje gratulacji i uwielbienia gdyz oto poczelam i powilam dziecie...wychowac dobrze na szczesliwego czlowieka ktory nie krzywdzi innych to juz wiekszy wyczyn...a urodzic kazde zwierze potrafi ot co...madki..
gość
2 lata temu
gdzie ona skonczyla studia aktorskie?
Najnowsze komentarze (61)
gość
2 lata temu
nie pokazujcie tej małpy
Gość
2 lata temu
Info o Annie A wszędzie zdjęcia Asi... dziwne
Gość
2 lata temu
Marion Cotillard. Francuska aktorka. Rozumiem że redaktory się kobietami nie interesują, bo wolą swoich, ale minimum wiedzy ogólnej by się przydało.
Gość
2 lata temu
Jakość? Mogła na ilość postawić to może mogłaby się pochwalić którymś dzieckiem a tak tylko ty jesteś! Żadna jakość i żadna ilosc
Gość
2 lata temu
Romy to ona by mogła buty podawać,prosta jak szpadel
Gość
2 lata temu
Kogo obchodzą te wieśniaczki dajcie już spokój..
Gość
2 lata temu
Kogo obchodzą te wieśniaczki dajcie już spokój..
Gość
2 lata temu
Kogo obchodzą te wieśniaczki dajcie już spokój..
bDnaduWz
gość
2 lata temu
Skończyła szkole teatralna w Warszawie
gość
2 lata temu
fenomen sióstr Kulig zaskakuje nawet bakterie.... dwie ,przeciętne aktorki , ze wskazaniem na Joanne bo ta druga to zwczajna wozipięta na plecach nieco bardziej znanej siostry . Tylko znanej z jakiej racji ?? Reasumując - du..y nie urywa...
Gość
2 lata temu
I to są prawdziwe kobiety,a pani Joanna spełnia się jako aktorka i matka. Nie musi się zalic jak pani Cielecka.
gość
2 lata temu
Śmieszy mnie gadanie, że każde dziecko w rodzinie to cud. Bez przesady, naprawdę. Nie oszukujmy się, że jest tak różowo.
gość
2 lata temu
Dziecko to nie cud tylko natura.
Gość
2 lata temu
A kogo to obchodzi....
...
Następna strona
bDnaduXb