Środa 10.04.2019 20:45

Anna Lewandowska odpowiada na pytanie internauty: "KIEDY SYN?"

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska odpowiada na pytanie internauty: "KIEDY SYN?"

Ciąża Anny Lewandowskiej była wielkim medialnym wydarzeniem, które ona sama przekuła w dochodowy biznes, wydając książkę o byciu "healthy mamą" oraz sygnując swoim nazwiskiem luksusowe koszule do karmienia. Mała Klara jeszcze przed narodzinami została okrzyknięta mianem "royal baby", a media rozpisywały się na temat każdego nowego zdjęcia, jakie w czasie ciąży żona Roberta zamieszczała na Instagramie.

Od narodzin dziewczynki minęły już dwa lata, a fani chętnie widzieliby Annę w kolejnej ciąży. Zresztą nie tylko oni. Również rodzina Roberta namawia celebrytkę na kolejne dziecko.

Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny - mówiła jakiś czas temu teściowa Lewandowskiej w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Przypomnijmy: Rodzina Anny Lewandowskiej: "Trzeba szybko NOWEGO POTOMKA"

Anna sprytnie wykorzystuje zainteresowanie swoim brzuchem i co jakiś czas daje internautom sygnały, które mogłyby świadczyć o tym, że spodziewa się drugiego dziecka.

Zobacz: Ania Lewandowska planuje kolejne dziecko? Ten wpis zastanawia...

Teraz znowu droczy się z fanami. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym gra z Robertem i Klarą w piłkę. Jeden z internautów zapytał, "kiedy syn", bo kadra potrzebuje piłkarzy. Anna odpowiedziała, zamieszczając trzy emotikony z wytkniętym językiem.

To jeszcze nasiliło podejrzenia o to, że dziecko może być już w drodze, zwłaszcza, że niedawno serwis Pomponik cytował informatora z otoczenia trenerki, który twierdził, że Lewandowska planuje ogłosić radosną nowinę w Dzień Dobry TVN w swoim cyklu Sztuki Walki. Spekulacje wywołały też ostatnie zdjęcia Anny z imprezy z Usainem Boltem, na których celebrytka zasłaniała brzuch rękami.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2019 22:37
Nigdy!!!!!!!! Lewandowscy nie będą mieli NIGDY syna tylko same córki