Sobota 20.04.2019 20:00

Dramat żony Samuela Pereiry: "Wywiózł dzieci trzy tygodnie temu! Utrudnia mi z nimi spotkania!"

Samuel Pereira Maria Mackiewicz Maria Mackiewicz-Pereira

Dramat żony Samuela Pereiry: "Wywiózł dzieci trzy tygodnie temu! Utrudnia mi z nimi spotkania!"

Samule Pereira to dziennikarz związany z Prawem i Sprawiedliwością i szef internetowego serwisu TVP Info, który swojego czasu "zasłynął" ze zlecenia kontrowersyjnego materiału o strajkujących lekarzach. W artykule przedstawiono rezydentów walczących o podwyżki jako miłośników zagranicznych podróży, gustujących w kawiorze i drogich trunkach. Po opublikowaniu artykułu wybuchł skandal, a autor materiału, Ziemowit Piast Kossakowski został zawieszony. Jednak jak sugerują dziennikarze stacji, to szef TVP Info miał stać za zmanipulowanym materiałem. Dziennikarz znany jest z prawicowych poglądów i ostatnio ostro krytykował kartę warszawską kartę LGBT podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego.

Samuel Pereira krytykuje powstanie hostelu interwencyjnego dla osób LGBT: "Przecież teraz każdy na gigancie powie: "Tata nie lubi gejów""

Skandaliczny materiał o lekarzach i "kanapkach z kawiorem" powstał na zlecenie... szefa TVP Info?

Pereira znany jest także z walki o model "tradycyjnej rodziny". W 2011 roku ożenił się z Marią Mackiewicz, blogerką modową i fotografką. Mackiewicz szybko awansowała z prowadzącej stronę Make My Place na specjalistkę od mediów społecznościowych w Kancelarii Beaty Szydło. Kompetencji kobiety musiał bronić jej mąż, który napisał nawet na Twitterze, że ocenianie jej "tylko jako żony jest nieuczciwe". Mackiewicz w 2018 roku przeszła do Ministerstwa Środowiska i wciąż chętnie udziela się w Internecie.

W jednym z wywiadów Samuel przyznał, że zakochał się nie tyle w Marii, co w "jej miłości do Ojczyzny". Wygląda jednak na to, że patriotyzm nie zdołał wystarczająco scementować związku Pereirów. Maria zamieściła na Twitterze poruszający wpis, z którego dowiadujemy się, że kobieta ma sądowo uregulowane spotkania z dziećmi. Kontakt z latoroślami ma utrudniać Pereira, a sprawa wylądowała na policji:

Dziś Policja spisała protokół, już trzeci. W sprawie utrudniania mi kontaktu z dziećmi. Nie pozostaje mi nic innego niż prosić by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie.

Na swoim profilu na Instagramie Pereira dokumentuje wycieczkę ze swoimi pociechami nad morze. Podjęliśmy próbę kontaktu z obiema stronami konfliktu, jednak do tej pory żadne z nich nie skomentowało sytuacji.

W odpowiedziach na wpis Marii czytamy, że Twitter nie jest miejscem, by załatwiać rodzinne spory.

Spodziewaliście się takiej sytuacji w rodzinie prawicowego dziennikarza?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (756)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 756
Odpowiedz
49 29
zgłoś
Gość 20.04.2019 20:02
Life is brutal
Odpowiedz
58 12
zgłoś
Gość 20.04.2019 20:03
Że co ja pacze?
Odpowiedz
112 23
zgłoś
gość 20.04.2019 20:04
Chorzy ludzie
Odpowiedz
71 20
zgłoś
Gość 20.04.2019 20:05
Szuja
Odpowiedz
482 206
zgłoś
Gość 20.04.2019 20:07
PiSowska patologia. Oddaj dzieci złodzieju !!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 756