Trwa ładowanie...
Przejdź na

Witkowski ostro o ślicznotce: "Bardzo bym nie chciał, żeby został PUSTYM CELEBRYTĄ"

94
Podziel się

"Szulim i Chajzer, skoro tak go kochają, powinni pomóc mu się zahaczyć w TVN na dłużej, np. w śniadaniówce lub serialu" - napisał kontrowersyjny pisarz. Ma rację?

Witkowski ostro o ślicznotce: "Bardzo bym nie chciał, żeby został PUSTYM CELEBRYTĄ"
bCZFrJXF

Choć emisja tegorocznej reedycji Big Brothera trwa od zaledwie kilku tygodni, program już uważany jest za spektakularną klapę. O niepowodzeniu TVN-u świadczyć może malejąca z tygodnia na tydzień oglądalność oraz fakt, że nawet sami uczestnicy coraz częściej dobrowolnie decydują się na opuszczenie domu Wielkiego Brata. Powodem małego zainteresowania mają być głównie nieciekawe "gwiazdy" show, które - według wielu widzów - nawet w połowie nie dorównują swoim poprzednikom sprzed osiemnastu lat.

Trzeba przyznać, że najbardziej "kolorowym" z mieszkańców domu Big Brothera był niewątpliwie Łukasz "ślicznotka" Darłak - były chłopak Michała Witkowskiego, którydał się poznać szerszej publiczności jako wyjątkowo ambitny pretendent do miana celebryty. Mimo szczerych chęci wygranej, w niedzielę Darłak musiał opuścić program, przyznając przed kamerami, że "jest w szoku, bo to nie był jego czas".

bCZFrJXH

"Porażkę" Darłaka postanowił skomentować jego stary znajomy, Witkowski, który w facebookowym wpisie w brutalny sposób wyjaśnił Łukaszowi, że ciężko mu będzie teraz spełnić swój sen o zabłyśnięciu na celebryckim firmamencie.

Witamy ślicznotkę w realu! - zaczął pisarz. Witajcie w życiu, żeby powiedzieć tytułem filmu o Amwayu :-) Teraz będzie przez chwilę błyszczeć a potem szybko pojawi się problem, co zrobić, aby przedłużyć swoje pięć minut. Bo problemem Łukasza jest to, że nie ma zawodu, który automatycznie sprawia, że się jest gwiazdą - nie śpiewa w Opolu, nie gra ostatnio w serialach... Będzie musiał zdecydować się na jakąś działalność, która upoważnia do łażenia czerwonym dywanem i stawania na ścianie na zawsze. Bardzo bym nie chciał, żeby został pustym celebrytą od bywania, ale nawet na to trzeba popracować. Bardzo miły i mądry chłopak, trochę zagubiony i nie do końca wyciągający wnioski z moich porad i doświadczeń zawartych w powieści "Fioletowe światło", gdzie Waldek Mandarynka po opuszczeniu Domu miał dokładnie taki sam problem.

W dalszej części wpisu Michał zwrócił uwagę na nieskrywaną sympatię Agnieszki Woźniak-Starak i Filipa Chajzera do Darłaka, która powinna zapewnić młodemu "psychologowi" ciepłą posadkę w TVN-ie.

bCZFrJXN

Szulim i Chajzer, skoro tak go kochają, powinni pomóc mu się zahaczyć w TVN na dłużej, np. w śniadaniówie lub serialu. Przede wszystkim, o czym mówię mu od lat, powinien przenieść się do Paryża Północy, Warszawą zwanego, bo poza nią nie da się robić w showbizie. Poza tym powinien postawić na seriale, ponieważ psycholog to nie jest zawód predysponujący do bycia gwiazdą, a o to mu od lat chodzi. W BB intuicyjnie doskonale rozumiał, jak się zachowywać, ta odmowa mycia kibla, płacz na wizji, rewelacja, retardacja z przyznaniem się do gejostwa - tak długo się przyznawał, że w końcu zrobił z tego "bardzo ważne wydarzenie" na pierwszą stronę Super Expressu. Polecam teraz wziąć do BB Jacykowa, żebym znowu miał swojego "byłego" w programie! - zakończył.

Myślicie, że Łukasz Darłak ma realne szanse na zostanie pełnoprawnym celebrytą?

bCZFrJXO
bCZFrJYi
KOMENTARZE
(94)
gość
rok temu
Witkowski stary p***l wykorzystal chopaka seksualnie i jesczze sie z niego nabija
Gość
rok temu
dlaczego w Niemczech zdjecia dziecka levych są w gazetach z twarza a w Polsce nie? co?
Gość
rok temu
Co ja czytam
bCZFrJYj
Gość
rok temu
Pusty światek celebrytów i pisarza, którego znam ze ścianek- nie z twórczości :D
Gość
rok temu
Witkowski jest starym capem zazdrosnymi dlatego piszę o nim tak ostro
Najnowsze komentarze (94)
gość
rok temu
zamknij twarz Witkowski....Twoja świetność już dawno przeminęła, o ile w ogóle była. I błagam...nie pisz że to Twój były bo stawiasz Łukasza w złym świetle.
gość
rok temu
TVN na siłę promuje Lukasza a ponowny udział w BB to skandal
gość
rok temu
Witkowski monitorował jego pobyt w Big, wrzucał posty na jego temat i wspólne fotki, on po prostu jeszcze Łukanio nie przebolał
gość
rok temu
STOP HEJT... a pudelek kpi z chłopaka.. "ślicznotka" o fajnym, bystrym chłopaku.. żenada..
Gość
rok temu
Stara g****a c***a
gość
rok temu
witkowski stary ramol o co ci chodzi , myslisz zekogos obchodzi twoje jestectwo
gość
rok temu
Ja byłam z Łukaszem na roku, razem studiowaliśmy psychologię w Krakowie.
Gość
rok temu
Przecież już grał w serialu TVN, w 19+
bCZFrJYb
gość
rok temu
Powinien dostać program w TVN w czasie antenowym pomiędzy "Szkołą" a "Szpitalem", np. "Fajne i kumpelskie walenie na antenie".
biba
rok temu
uwielbiam go
Gość
rok temu
Fuvx
Gość
rok temu
Współczuję jego rodzicom. Nie chciałbym być na ich miejscu.
Gość
rok temu
Nie wiem jak można ulegać modzie,zwłaszcza meblowania mieszkania.Dom to ciepło. ...S biel jaka jest w kodzie to zimno,chłód do tego te szarości, szkło i metal.brr.Może tylko ja takie ma odczucia?
Lawyer Gość
rok temu
Obrzydliwi goście!!
...
Następna strona
bCZFrJYD