Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Dominiki Tajner wybudził się ze śpiączki! "Jego stan jest stabilny"

95
Podziel się:

Chłopiec dostał drgawek i bardzo wysokiej temperatury, po czym stracił przytomność, ale sytuacja jest już ponoć opanowana.

Syn Dominiki Tajner wybudził się ze śpiączki! "Jego stan jest stabilny"
bEDukZnV

Ostatnie kilka tygodni nie było łaskawe dla Dominiki Tajner. Jej mąż, Michał Wiśniewski, rzekomo zazdrosny o jej przyjazne stosunki z trenerem z Tańca z Gwiazdami, postanowił złożyć w sądzie papiery rozwodowe. Zapomniał przy tym kompletnie jak Dominika wyciągnęła go z finansowego dołka i zrehabilitowała w oczach społeczeństwa. Co więcej, swoją decyzję piosenkarz utrzymywał w ścisłej tajemnicy, Tajner została więc postawiona przed faktem dokonanym.

Wyglądało już na to, że Dominika powoli wraca do siebie po trudnym rozstaniu. Zdecydowała się nawet na usunięcie tatuażu z imieniem Michała ze swojego przedramienia. Niestety, wtedy spadł na nią jeszcze większy cios.

bEDukZnX

W ostatni piątek media obiegła wiadomość, że jej 13-letni syn Maksymilian, owoc małżeństwa z Juliuszem Idzikiem, stracił przytomność i został natychmiast przetransportowany do jednego ze stołecznych szpitali.

Zdaniem Super Expressu stan chłopca był bardzo ciężki:

Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka. Maks stracił przytomność i trafił na OIOM.

bEDukZod

Na szczęście wygląda na to, że sytuację udało się już opanować. W sobotę tabloid poinformował, że chłopca udało się nawet wybudzić ze śpiączki.

Udało się zbić gorączkę, a Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt - zdradził przyjaciel rodziny w rozmowie z dziennikiem.

Super Express zaznaczył też, że w tych trudnych chwilach wsparcie Dominice okazał Michał Wiśniewski, który traktował Maksymiliana jak własnego syna.

Pudelek życzy Maksowi szybkiego powrotu do zdrowia, a Dominice wytrwałości!

bEDukZoe
bEDukZof
bEDukZoy
KOMENTARZE
(95)
Gość
2 lata temu
Michał wiśniewski wygląda jak bakteria z filmu " było sobie życie "
gość
2 lata temu
zdrowia dla chłopca :)
Lajla
2 lata temu
Uff.. Wszystkiego dobrego!!
bEDukZoz
Gość
2 lata temu
Zdrowia dka wszystkich
gość
2 lata temu
Całe szczęście... Życzę zdrowia!
Najnowsze komentarze (95)
Gość
2 lata temu
Polska zrobiła sobie majówkę, nie ma jak zdiagnozować chłopaka. Co za pusta kobieta
gość
2 lata temu
może się dobrał do beztrosko pozostawionych w szufladzie ''środków'', dopalaczy, czy czegoś w tym stylu, nastolatki są ciekawskie i bez wyobraźni.
Gość
2 lata temu
Tak, pielęgniarki i lekarze, są cudowni, w serialach!!!! A ona musi lizać inaczej byłaby potraktowana jak każdy z nas, czyli nijak!!
gość
2 lata temu
nie zrozumiem nigdy, dlaczego kobiety/mężczyźni robią sobie takie tauaże - z imieniem/podobizną ukochanej/ego ;)
gość
2 lata temu
co bral?dopalacze czy cos mocniejszego?
gość
2 lata temu
Wszystko trzeba napisać publicznie, jakaś nieznana Tajner setna żona Wiśniewskiego musi zawiadomić cała Polskę , ze jej syn dostał drgawek - ciekawe co on na to powie za kilka lat ! Żenada!
Gość
2 lata temu
zdrowia!
Gość
2 lata temu
Co oni jeszcze wymyślą żeby o nich pisać
bEDukZor
Antyfanka Wiś...
2 lata temu
Dominiko, życzę Tobie siły, zdrowia dla Twojego Syna i życzę dużo dobrej miłości. Jak mogłaś wyjść za takiego durnia, jak Wiśniewski.
Gość
2 lata temu
czyje by dziecko nie było celebrytów czy jakie choroba straszna rzecz
Gość
2 lata temu
Za dużo dopalaczy
Gość
2 lata temu
Wiem co przeżywa bo przeszłam to samo przed świętami z moim 1.5 rocznym synkiem😞 można umrzeć ze strachu... Także dużo zdrówka....
gość
2 lata temu
Jest lepiej, super! Wyzdrowieje.
gość
2 lata temu
może to coś od kleszcza KZM neuroborelioza albo bartonella
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDukZpk
bEDukZpl
bEDukZpm
bEDukZpn
bEDukZpo
bEDukZoT