Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gimper w finale "Tańca z Gwiazdami!" Odpadła Tamara Gonzalez Perea

753
Podziel się:

Głosowanie widzów zaskoczyło chyba wszystkich. Uważacie, że to sprawiedliwy wynik?

Gimper w finale "Tańca z Gwiazdami!" Odpadła Tamara Gonzalez Perea

W ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami z programem pożegnali się Jakub Kucner i Lenka Klimentowa.

W programie zostały już tylko trzy pary. Po raz pierwszy w historii show to widzowie zadecydowali, jakie tańce uczestnicy wykonają w półfinale. Najpierw paso doble zatańczyli Gimper i Natalia Głębocka. Ich taniec nie wzbudził zachwytu jurorów.

Nawet nie wiem, czy mogę to nazwać tańcem. Te ruchy są bardzo dziwne. Jak ty się znalazłeś w tym półfinale - nie wiem - oceniła surowo Iwona Pavlović.

Z kolei Andrzej Grabowski, posługując się łacińską sentencją, zasugerował, że Gimper prześlizguje się do kolejnych odcinków tylko dzięki głosom internautów. Występ został oceniony na 19 punktów.

Następnie walca zatańczyli Joanna Mazur i Jan Kliment. Niewidoma biegaczka przyznała, że jest zadowolona z wyboru, bo woli tańce standardowe.

Joanka dobrze się czuje w mojej ramie - cieszył się Janek.

Występ wzbudził zachwyt jury.

Joasiu, wiem, dlaczego znalazłaś się w półfinale, tańczysz fantastycznie i nie biorę pod uwagę w ogóle twojej niepełnosprawności. Życzę ci głównego trofeum - powiedział Grabowski.

Tak czystego walca angielskiego nie widziałam w wielu edycjach. Dzisiaj do słowa "walc" dostawiam literę "z" i mówię: "Walcz Joasiu o finał, bo na niego zasługujesz!" - skomentowała Iwona.

Para otrzymała aż 30 punktów.

Następnie Rafał Maserak i Tamara Gonzalez Perea zatańczyli paso doble. Iwona zachwycała się "pomysłową i trudną choreografią", a Andrzej stwierdził, że jest "zauroczony". Występ spodobał się też Oli Jordan i łącznie został oceniony na 28 punktów.

W drugiej części programu uczestnicy zatańczyli jeszcze raz. Najpierw Gimper ubrany w biało-czarny kostium zmierzył się z cha-chą. Ola Jordan stwierdziła, że youtuber "jest ładną zebrą", ale nie była zachwycona jego tańcem. Iwona była jeszcze surowsza.

Widzę, że kochasz taniec, ale nie wiem, czy taniec pokochał ciebie. Zatańczyłeś gorzej niż ostatnio, ani grama poprawy - orzekła.

Para dostała zaledwie 14 punktów.

Mazur i Kliment po raz kolejny pokazali swój wysoki poziom w rumbie. Po ich występie na scenę wtargnął Misiek Koterski z naręczem bzu i apelował, żeby głosować na Joannę. Pavlović była zachwycona zmysłowym tańcem biegaczki.

W tym programie nikt nie tańczy tak dobrze, jak ty - podsumowała jurorka.

Zachwytów nie szczędzili też Grabowski i Jordan. Łącznie występ oceniono ponownie na 30 punktów. Stawkę zamknęli Tamara i Rafał, tańcząc energicznego jive’a, który zdobył 29 punktów. Na podstawie ocen jurorów i głosów widzów zadecydowano, że w finale na pewno wystąpi Joanna Mazur.

Tamara i Gimper zmierzyli się ze sobą w dogrywce. Blogerka wykonała taniec współczesny, a youtuber quickstep w stroju Alladyna. Jury nie ukrywało, że w finale chce zobaczyć Macademian Girl i to jej przyznało więcej punktów.

Apel jurorów nie odniósł jednak skutku i z programem pożegnała się Tamara, co wywołało buczenie i gwizdy z widowni.

Uważacie, że to sprawiedliwy wynik?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(753)
gość
5 lata temu
To jest skandal!!! Ten Gimber nie powinien nawet tak daleko zajsc!!! Skandal!!!! Jakies gimbusy na niego smsuja! Nie ma to nic wspolnego z tancem!
Gość
5 lata temu
Człowieku miej na tyle honoru i wycofaj się z programu!
Gość
5 lata temu
Żenada... Po prostu żenada
Gość
5 lata temu
Trochę to przesada, bo tańcem tych wygibasów nazwać nie można, no ale cóż...
gość
5 lata temu
Porażka Tamary podwójna, raz, że przegrała, dwa, że przegrała z kompletnym antytalentem tanecznym.
Najnowsze komentarze (753)
Gość
5 lata temu
Żenadą jest takie pokazywanie Gimpera w czarnym świetle i wybielanie wszystkich innych. To jest niesprawiedliwe i te wyselecjonowane zdjęcia... dno i manipulacja. On nigdy się nie wywyższał i zawsze powtarzał, że wie o tym jak tańczy. Pozdrawiam.
gość
5 lata temu
wygra sprawna inaczej
gość
5 lata temu
program ustawiony wygra niewidoma normalni nie maja szans
opola
5 lata temu
na pewno wygra ta niewidoma program ustawiony
TAMARA-NIEZGR...
5 lata temu
ta tamara to najbardziej niezgrabna kobieta swiata---nogi chude patyki przy wielkim tyłku zero wciecia zeby jak u konia--p******a kobieta
Matt
5 lata temu
#FairPlay proponuje stabilny system podatkowy, jestem jak najbardziej za!
gts
5 lata temu
Dominik Łężak, bezpartyjny ze śląskiego ma pomóc Fair Play we wprowadzaniu Jow!!!
gts
5 lata temu
Gwiazdowski zrzesza bezpartyjnych i proponuje jawny system podatkowy, świadczenia dla pracowników, lepsze emerytury, oby tak było
oscar
5 lata temu
Będą wprowadzone Jow!!! W końcu posłowie zaczną być odpowiedzialni przed wyborcami. Polska Fair Play gwarantuje w końcu demokratyczne prawa. Co o tym sądzicie?
ozi
5 lata temu
Jesteście za jawnością władzy? Polska Fair Play proponuje przeniesienie urzędów państwowych do innych miejscowości. Nie sądzicie że daje to wiekśze szanse na rozwój?
Gość1
5 lata temu
Rozliczyliście już PIT w tym roku? Ja też ale mam tego dostc! Polska Fair Play obiecuje likwidację PITu, co wy na to?
Bobo
5 lata temu
Gwiazdowski proponuje naprawę Polski w 6 krokach, jak tak o tym czytam to zaczynam wierzyć ze to faktycznie może się udać
ItalionoM
5 lata temu
Słyszał już ktoś o Polsc FairPlay Roberta Gwiazdowskiego?? Polecam się zapoznać z tematem. #idzienowe
gość
5 lata temu
przestałam oglądać po akcji z biedną, pokrzywdzoną... Było wiadomo, że musi wygrać Joanna Mazur i Jan Kliment. Ewentualnych przeciwników wywalić. Osoba, która powinna wygrać i zasługiwała na to, odpadła jako pierwsza. Koniec z mamieniem.
...
Następna strona