Środa 15.05.2019 15:30

Iwona Węgrowska mędrkuje po Eurowizji: "Musiałam uszy zatkać, bo aż bolały"

Iwona Węgrowska Eurowizja Tulia

Iwona Węgrowska mędrkuje po Eurowizji: "Musiałam uszy zatkać, bo aż bolały"

Dziesięć lat temu Iwona Węgrowska zadebiutowała na Pudelku dzięki stwierdzeniu, że nie może śpiewać, bo "ktoś jej dolał kwasu do napoju". Struny głosowe leczyła miesiącami, a niemiły incydent okazał się początkiem jej dramatów. W kolejnych latach Iwona została zaatakowana przez stado dzików, a wcześniej ktoś próbował zepchnąć jej samochód z drogi.

PRZYPOMNIJMY: Węgrowska przyznaje: "Facet mnie okradł, mój ojciec ma wizje"!

Piosenkarka nie zrezygnowała jednak ze swojego muzycznego powołania i kariery w show biznesie. Pod koniec zeszłego roku zaliczyła niechlubny występ z Dominiką Zamarą w DDTVN, a ostatnio poddała się metamorfozie u Sablewskiej. Niektórzy dopiero po odcinku z gościnnym udziałem piosenkarki uwierzyli, że Maja naprawdę zna się na swoim fachu.

PRZYPOMNIJMY: Sablewska poddała metamorfozie Węgrowską! Jak wyszło?

Węgrowska wielokrotnie wypowiadała się na temat innych artystów. Kiedy oceniała wątpliwy talent Sióstr Godlewskich, zaznaczyła, że "stękać przy śpiewie" umie tylko ona i Edyta Górniak. Tym razem 36-latka swoje rzetelne oko skierowała na wczorajszy półfinał Eurowizji. Poruszona porażką Tulii zamieściła na Facebooku wymowny wpis:

Obejrzałam wczorajszą Eurowizję. Poziom niski, jakiego chyba jeszcze nigdy nie było - zaczęła recenzję.

Przyznała, że doskonale rozumie stres związany z występami. Sama wielokrotnie przechodziła przez sceniczne piekło:

Ja wiem, że to jest ogromny stres i trema zjada połowę możliwości wokalnych artysty, ale głosować na kogoś, kto kompletnie nie czuje rytmu czy intonacji, to już jest paranoja - złościła się.

Iwona nie wierzy, że na Eurowizji liczy się talent. Sama kiedyś startowała w polskich eliminacjach, jednak nie została wybrana:

Dlatego zawsze uważałam, że Eurowizja to jest nic innego jak "Układ". Kibicowałam naszym bardzo, ale się też zawiodłam. Niestety! Ogólnie wczoraj oglądając i słuchając niektóre kraje (nie będę wymieniać), musiałam uszy zatkać, bo aż bolały. Za to były dwa kraje, które mnie poruszyły pozytywnie i to bardzo.

Zgadzacie się z mądrościami Iwony?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (215)

Odpowiedz
2 2
zgłoś
Gość 16.05.2019 01:07
Tak pisk i wycie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 16.05.2019 01:42
Polska I Portugalia wypadly najgorzej.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 16.05.2019 02:04
Niestety, miała rację. Tak dramatycznie złego konkursu chyba jeszcze nie było. Tulia też nie zachwyciła, ale przynajmniej trzymała poziom artystyczny. Zamiast krytykować te dziewczyny, które włożyły mnóstwo starań i zaangażowania w przygotowanie występu, należy zapytać kto w TVPIS wpadł na pomysł, aby na konkurs z muzyką rozrywkową, wysłać kapelę ludową!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 16.05.2019 05:00
To czemu artystka sama nie zaspiewa
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 16.05.2019 05:57
Eurowizja to nudne piosenki byle jakoch wykonawcow
Ładowanie komentarzy…