Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To było STADO DZIKÓW! Bym chyba zginęła..."

399
Podziel się

"Mieszkam w takiej miejscowości, gdzie te dziki atakują nawet miasto. Ludzie boją się wyjść do pracy" - wyznaje Iwona.

"To było STADO DZIKÓW! Bym chyba zginęła..."
bDzQLoth

Życie Iwony Węgrowskiej wypełnione jest dramatycznymi wydarzeniami. Jak zapewne pamiętacie, celebrytka twierdziła, że przed występem w programie Hit generator "ktoś dolał jej kwasu do napoju". W listopadzie zeszłego roku piosenkarka udała się zaś do redakcji Super Expressu, by opowiedzieć, jak wjechała w stado dzików. Historia nie odbiła się szerokim echem, więc postanowiła teraz o niej przypomnieć. W nowym wywiadzie podaje więcej dramatycznych szczegółów:

Była 23 godzina. Niestety trochę szybko jeżdżę, nie ukrywam, zawsze się gdzieś spieszę. Mieszkam w takiej miejscowości, gdzie te dziki atakują nawet miasto. Naprawdę wchodzą prawie że do domów – straszy w rozmowie z Wp tv. Miasto Mikołów, ja mieszkam niedaleko Mikołowa, w tym roku tych dzików było mnóstwo. Mam tam znajomych i skarżyli się, że dziki im do domów wchodzą i nie mogą wyjść do pracy. One po prostu szukały pożywienia. Zatrzymałam się, bo miałam tak auto rozwalone, że nie mogłam jechać, to one normalnie w śmieciach. Ktoś jest tak złośliwy, że wyrzuca wszystko przez okno. Gdyby tego nie było, to podejrzewam, że tych dzików nie byłoby na drodze, bo one normalnie przelatują przez drogę, ale wręcz one siedziały na tej drodze i grzebały w śmieciach. Jak wszyscy szukają pożywienia.

Były na drodze, było ich z osiem. To było takie większe stado tych dzików - relacjonuje. Pamiętam jechałam lewym pasem. Specjalnie nie jechałam prawym pasem, bo wiedziałam, że te dziki są i nie chciałam się narazić. Jechałam lewym pasem, ale te dziki węszyły, naprawdę szukały jedzenia. W ostatniej sekundzie skręciłam na prawy pas. I niestety tam też były te dziki, bo to było takie stado, które przechodziło przez drogę. Dzikom się nic nie stało, bo nie zobaczyłam żadnego martwego dzika. One przeleciały mi przez tą szybę. Na szczęście mam auto dosyć wysokie i nie wpadły mi do środka, bo tak, to bym chyba zginęła.

bDzQLotj

Na szczęście Iwonie nic się nie stało, a dziki jedynie, jak to napisał Super Express, "obiły jej zderzaki", i złośliwie dodał jej zdjęcie w eksponującej biust sukience.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy jej wypadek samochodowy. Poprzedni opisywała w duchu Pojedynku na szosie Spielberga... Zobacz: Węgrowska: "MIAŁAM WYPADEK! Kierowca chciał mnie zepchnąć!"

bDzQLotK
KOMENTARZE
(399)
gość
9 lat temu
Okolice Mikołowa przepraszają za Węgrowską
gość
9 lat temu
Po tym newsie to juz nie zasne.Jestem roztrzesiona.
gość
9 lat temu
co się z tą kobitką porobiło ! no chyba że to element kreacji.
bDzQLotL
gość
9 lat temu
choroba postępuje?
gość
9 lat temu
Anonymous też mówią o New World Order na youtube, ludzie przez waszą ignorancję już wkrótce czekają was zgliszcza dawnego życia. Rządy totalitarne, jeden rząd światowy, z jedną walutą (Euro jak i cała Unia to chytry plan wprowadzenia światowego kryzysu, nic więcej). Staniemy się niewolnikami systemu. Plan zacznie spełniać się wraz z nadejściem 3 wojny światowej, ataku terrorystycznego na Olympics 2012 w Londynie i zniszczeniem Big Bena.
Najnowsze komentarze (399)
gość
9 lat temu
waw [#V=YO#-xP4r8h33Ro#401#331#]
gość
9 lat temu
jej ona się wypowiadać nie umie, słowa powtarza zdania ulożone nie logicznie co ona z polskiego miała??
gość
9 lat temu
Oł sied....jest 23:26 a ja nie mogę przestać się śmiać a dzieci śpią. Kuźwa o czym ona gada???? I to w jaki sposób?!!! Bez ładu, składu, łamiąc wszystkie zasady polszczyzny. Błędy stylistyczne na każdym kroku.
gość
9 lat temu
Po tonie wypowiedzi wnioskuję i potwierdzam swoje podejrzenia - woda z mózgu wyparowała , a on wypadł uchem .
gość
9 lat temu
Zamin zacznieszkogoś od buraka wyzywać zajrzyj do słownika języka polskiego, bo dla Ciebie to chyba dość obcy język, cha cha cha!!!!!!!
gość
9 lat temu
o boże, popłakałam się ze śmiechu :)
gość
9 lat temu
kurna, zanim pomyslalam, to juz przeczytalam. Szokujace...
gość
9 lat temu
Iwonka, z ciebie to dzik jest....
bDzQLotD
Gin
9 lat temu
Jest i nasza mistrzyni yntelygentnych wypowiedzi!
gość
9 lat temu
I co sie tak dziwi .Dziki zawsze pojda za l***a
gość
9 lat temu
Chyba ja p******o.
gość
9 lat temu
masakra
gość
9 lat temu
co za paszczur . . .
gość
9 lat temu
ale obciach!
...
Następna strona
bDzQLouf