Piątek 17.05.2019 11:50

Fanka youtuberki "Aga in America" ZAGŁODZIŁA SIĘ NA ŚMIERĆ

Aga in America Agnieszka Kirchner Keksu

Fanka youtuberki "Aga in America" ZAGŁODZIŁA SIĘ NA ŚMIERĆ

Agnieszce Kirchner udało się zwrócić na siebie uwagę internautów dzięki publikowaniu w sieci kontrowersyjnych nagrań, w których dzieli się dyskusyjnymi sposobami na "zachowanie zdrowia" i uniknięcie chorób. Sama twierdzi, że głodówką leczyła się z nowotworu mózgu.

Polska youtuberka wyjechała do Kostaryki, żeby WYLECZYĆ RAKA... WODĄ. Internauci: "TO SEKTA!"

"Aga in America" pokazała wychudzone ciało po 22 dniach głodówki. "Spójrz mi w oczy i powiedz, że wyglądam jak CHODZĄCY TRUP"

Radykalne metody Kirchner spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony fanek odchudzania się, które masowo zaczęły stosować się do porad idolki. Youtuber o pseudonimie "Keksu" od jakiegoś czasu ostrzegał przed rzekomo zgubnym wpływem treści głoszonych przez Agnieszkę. Na swoim kanale opowiadał o oddziaływaniu promowanej przez nią ideologii na naiwne internautki, które "wyglądają już jak zombie". W swoim ostatnim filmie youtuber postanowił opowiedzieć o przypadku Marceliny, u której na skutek długotrwałego głodzenia się doszło w poniedziałek do zatrzymania krążenia.

Chciałem Wam przekazać smutną wiadomość - zaczął "Keksu". Chciałbym Wam przekazać, że Marcelina z mojego materiału, dla której "Aga in America" była inspiracją, "Frutarianizm = Śmierć", zmarła w poniedziałek wieczorem. W poprzednich filmach opowiadałem, że udało nam się uratować Marcelinę. Już w następnych materiałach jej mama opowiadała o jej przypadku, z wynikami badań w ręku, jak to udało się wybudzić ją z letargu. Czytałem Wam, jak napisała do mnie: "Bardzo żałuję, że nie natrafiłam na Ciebie wcześniej, dziś byłabym może zdrowa". Jak się okazuje, Marceliny nie udało się uratować.

W dalszej części nagrania poruszony "Keksu" czyta maila od matki Marceliny, w którym kobieta przyznaje, że jej córka borykała się z zaburzeniami odżywiania jeszcze zanim Aga założyła kanał, podkreślając, że jej zdaniem "mądrości" youtuberki są dla internautów szkodliwe.

Zmieniła się cała postać rzeczy, jeszcze nie wiem co dalej z tym wszystkim zrobię, ale na pewno tego tak nie zostawię - cytuje "Keksu". Myślę, że niewiele można z tym zrobić. Jest to sytuacja o tyle trudna, bo oprócz Marceliny mam jeszcze syna i córkę. Wiem, że córka miała zaburzenia odżywiania jeszcze zanim Aga założyła kanał. Nigdy nie napisałam, że Aga jest winna tym zaburzeniom. Tylko cały czas uważałam i uważam, że przyczyną pogłębiania się tych zaburzeń jest ideologia, którą ona głosi. Sposób przekazu, który jest zawarty w jej filmach i to, że podtrzymuje to w nastolatkach i korespondencji prywatnej, twierdząc, że można robić tak jak ona i nic złego się nie stanie. Tak było w przypadku Marceliny. Ona nie nazywa tego dietą, tylko stylem życia. I stało się. Trzeba teraz uświadamiać matki, nastolatki i młode kobiety. Niech Marcelina będzie przestrogą.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (521)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 521
Odpowiedz
692 49
zgłoś
Gość$__=🤣😠😠😋😎😎😉😉 17.05.2019 11:52
Anoreksja i otyłość to choroby XXl wieku. Szok
Odpowiedz
76 46
zgłoś
Gość 17.05.2019 11:53
Czy to krewna Dzesiki Myjsedes? -Takie samo nazwisko...
Odpowiedz
557 50
zgłoś
Gość 17.05.2019 11:54
To straszne, że ludzie słuchają się tej chorej sekty
Odpowiedz
422 46
zgłoś
Gość 17.05.2019 11:54
Dziewczyny nie sluchajcie jej! I tak pięknie wygladacie a to co Ona gada to nie prawda
Odpowiedz
970 95
zgłoś
gość 17.05.2019 11:54
Najgorsze, że młode dziewczyny to naśladują. Rola dla Was faceci mówić dziewczynom, że Wam się nie podobają takie szkielety!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 521