Niedziela 19.05.2019 13:15

Apoloniusz Tajner wraca o świcie po weselu z 29-letnią żoną do hotelu. Dominika opuściła imprezę z przyjaciółką... (ZDJĘCIA)

Apoloniusz Tajner Izabela Podolec Dominika Tajner Michał Wiśniewski

18 maja na ślubnym kobiercu stanęli prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner oraz jego młodsza o 36 lat ukochana, Izabela Podolec. Po tym, jak państwo młodzi powiedzieli sobie sakramentalne "tak", prominentne towarzystwo przeniosło się do restauracji na dachu stołecznego Centrum Olimpijskiego, gdzie odbyło się huczne wesele świeżo upieczonych małżonków. Na imprezie nie zabrakło kilku znanych twarzy, wśród których wypatrzeć można było córkę Apoloniusza, Dominikę Tajner oraz jej męża, Michała Wiśniewskiego, z którym celebrytka jest aktualnie w separacji.

Apoloniusz Tajner ożenił się z 29-latką. Wśród gości weselnych Korzeniowski, Czerkawski, Małyszowie i... Michał Wiśniewski (ZDJĘCIA)

Stołecznym fotografom czyhającym pod lokalem udało się sfotografować znanych gości świętujących "najważniejszy dzień w życiu" Tajnera, przy okazji uwieczniając moment, w którym Wiśniewski delektuje się papierosem na tarasie w towarzystwie tajemniczej blondynki. Po kilku godzinach celebracji Dominika opuściła imprezę w towarzystwie przyjaciółki, z kolei jej ojciec zakończył zabawę o świcie, wybierając się z ukochaną do pobliskiego hotelu.

Myślicie, że Dominika dobrze się bawiła na ślubie ojca?

« Poprzednie 1/14

Apoloniusz Tajner wraca o świcie po weselu z 29-letnią żoną do hotelu. Dominika opuściła imprezę z przyjaciółką...

2Apoloniusz Tajner wraca o świcie po weselu z 29-letnią żoną do hotelu. Dominika opuściła imprezę z przyjaciółką...