Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda narzeka na brak wsparcia w obliczu doniesień o nieuczciwym procesie z Haidarem: "Już nigdy nie będę taka, jak kiedyś"

247
Podziel się:

W sobotę celebrytka nagłośniła artykuł o "zmowie milczenia" i podejrzanych kulisach jej spraw sądowych. Współczujecie jej?

Doda narzeka na brak wsparcia w obliczu doniesień o nieuczciwym procesie z Haidarem: "Już nigdy nie będę taka, jak kiedyś"

Wygląda na to, że mimo solennych zapewnień największa skandalistka w branży jeszcze długo nie zniknie z show biznesu. W ostatnim czasie o Dodzie zrobiło się znowu głośno przy okazji procesu z byłym narzeczonym, Emilem Haidarem, od którego celebrytka miała próbować wyłudzić milion złotych, grożąc mu wyjawieniem wyjątkowo kompromitujących materiałów.

Jeszcze do niedawna Dorota obracała całą sytuację w żart, zapraszając fanów oraz media do stawienia się na majowej sprawie i zapewniając, że zdjęcia Haidara z dildo "to prawdziwe złoto". Nastawienie 35-latki diametralnie się zmieniło, gdy przeczytała artykuł Kto chce zniszczyć Dodę? opublikowany w serwisie Życie Stolicy. Dziennikarz śledczy Łukasz Pawelski wypunktował w nim liczne nieprawidłowości, do których, w jego opinii, miało dojść przy procesach z udziałem gwiazdy.

Piosenkarka oczekiwała, że tekst Pawelskiego, w którym autor zwraca uwagę na wysokie prawdopodobieństwo naruszenia zasad uczciwego procesu, wywoła medialną burzę i sprawi, że celebrytka z miejsca zostanie oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Tak się nie stało, a rozczarowana gwiazda postanowiła wyrazić dręczące ją poczucie bezsilności i zawodu przy pomocy instagramowego postu, w którym wytknęła innym brak wsparcia w tak istotnym dla niej momencie.

Odkąd stanęłam na scenie, równolegle postawiłam też moje życie do pionu. Od początku swojej kariery pomagałam we wszystkich akcjach charytatywnych - zaczęła wyliczać gwiazda. Kiedy inni nie mieli czasu, ja nigdy nie odmówiłam. Zebrałam ponad 100 tysięcy dawców szpiku, zjechałam kilkadziesiąt domów dziecka, domów samotnej matki i szpitali onkologicznych. Bez względu na polityczny klimat w kraju wspierałam LGBT, czasami dostając za to po dupie. Kiedy którykolwiek z moich znajomych z mediów poprosił mnie o wsparcie, zawsze mógł na nie liczyć, mimo że temat dla innych niewygodny. Zorganizowałam największą w Polsce akcję przeciwko hejtowi, zrzeszając ponad stu artystów na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". A kiedy ja potrzebuje wsparcia, nie dostaję nic.

Rabczewska przyznała, że brak reakcji na jej "niedolę" wywołał u niej dojmujący smutek, przez który "nigdy już nie będzie taka, jak kiedyś". Przy okazji udostępniła wiele mówiącą grafikę z podpisem: "Żeby zło zwyciężyło, wystarczy, żeby dobrzy ludzie byli bezczynni".

To dla mnie gorzka lekcja, po której już nigdy nie będę taka, jak kiedyś. To chyba jeszcze bardziej dołujące niż treść artykułu, który wczoraj otworzył mi oczy - zakończyła.

Współczujecie jej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(247)
Gość
4 lata temu
Polska hejterka numer jeden, agresywna i bezkarna. I ona domaga się sprawiedliwości? Niech lepiej już zamilknie, to jej wyjdzie na dobre
gość
4 lata temu
Ofiara wlasnej niepopularnosci. Nikt sie nie zmowil, nikt na nia sie nie uwzial. Regularnie od 15 odwala popeline i mysli, ze jest bezkarna.
Gość yes
4 lata temu
A pamietacie jak w programie atakowała Steczkowska?
Gość
4 lata temu
Ciężko zapracowała na to żeby nikt jej już w nic nie uwierzył
Gość
4 lata temu
hahaha jakie poparcie nagle haha ciekawe ;D Dodo sobie opłaciło artykulik w pakiecie ze sweet komciami jak widać.
Najnowsze komentarze (247)
Pol
4 lata temu
Niestety dorotko ale za wszystko w zyciu kiedys trzeba bedzie zaplacic ... te 5 min slawy bedzie cie duzo kosztowac .... karma karma i jeszcze raz karma
Ted
4 lata temu
Czego to jeszcze nie wymyśli ten pojemnik na silikon byleby zdobyć zainteresowanie
Gość
4 lata temu
Dno
gość
4 lata temu
żeby zło zwyciężyło - odezwał się "dobry" człowiek - żałosne.
gość
4 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Czy przeczytaliście w ogóle ten artykuł że śledztwem dziennikarskim? To jest sprawa gdzie w której są nieprawidłowości prawne, powiązania prywatne policjant-prokurator-adwokat, sprzedawanie informacji tajnych, celowe opóźnienia działań śledczych. Jeżeli to wszystko zostanie potwierdzone, to polecą głowy. A teraz ćwiczenie z empatii - postawcie się na jej miejscu. A przede wszystkim, przeczytajcie najpierw artykuł śledczy! Dla wielu to będzie trudne, bo jest dużo słów i mało obrazków.[/cytat]Gdybyś dokładnie przeczytał/a ten artykuł to wyrażnie jego autor pisze, że nie jest to niezgodne z prawem. Można to rozważać jedynie od strony etycznej. I po co wprowadzasz innych w błąd[/cytat]Opłaciła cię ta biedaczka, bo w kółko powtarzasz to samo.
gość
4 lata temu
Bujaj się aktorko ze spalonego teatru, myślisz, że nabierzesz wszystkich na litość, a to twoja wyrachowana gra przed rozprawą, skończ z tym i dramatami; chorobami, omdleniami, szpitalem itp. Powinnaś dostać to na co zasługujesz- surową karę to może się czegoś nauczysz.
Gość
4 lata temu
Jestem z Tobą Walcz dzielnie, dobro zawsze zwycięza.
gość
4 lata temu
robienie z siebie ofiary... szantazowanie ludzi...kto normalny trzyma smsy byłych i innych ludzi....
zyczliwa
4 lata temu
Doda jestem z toba, wspieram ciebie w tych trudnych chwilach, nie zapomne twojego zaangazowania w akcje charytatywne, pamietam z jaka desperacja walczylas o zycie przyjaciela, ktore ostatecznie wygral . Rozumiem, ze mozesz czuc sie rozczarowana, ale gleboko ufam ze wyswiadczone dobro wroci do ciebie ze zwiekszona sila
zyczliwa
4 lata temu
Doda jestem z toba, wspieram ciebie w tych trudnych chwilach, nie zapomne twojego zaangazowania w akcje charytatywne, pamietam z jaka desperacja walczylas o zycie przyjaciela, ktore ostatecznie wygral . Rozumiem, ze mozesz czuc sie rozczarowana, ale gleboko ufam ze wyswiadczone dobro wroci do ciebie ze zwiekszona sila
Gość
4 lata temu
Spójrzcie na to ile osób DODA spoliła w jedną całość a później wychodźcie z hejtem ( Polska cebula się odzywa ) Ten kraj nigdy się nie zmieni i zawsze będzie zacofany i gdyby było więcej takich ludzi ten Kraj byłby cywilizowany . Wspieramy cię Dorota
Gość
4 lata temu
PUDEL USUNĄŁ KOMENTARZE!!!!!!
Rozkoszny Jan...
4 lata temu
Co wy od niej chcecie jest pikna jak ja
gość
4 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"]Czy przeczytaliście w ogóle ten artykuł że śledztwem dziennikarskim? To jest sprawa gdzie w której są nieprawidłowości prawne, powiązania prywatne policjant-prokurator-adwokat, sprzedawanie informacji tajnych, celowe opóźnienia działań śledczych. Jeżeli to wszystko zostanie potwierdzone, to polecą głowy. A teraz ćwiczenie z empatii - postawcie się na jej miejscu. A przede wszystkim, przeczytajcie najpierw artykuł śledczy! Dla wielu to będzie trudne, bo jest dużo słów i mało obrazków.[/cytat]Gdybyś dokładnie przeczytał/a ten artykuł to wyrażnie jego autor pisze, że nie jest to niezgodne z prawem. Można to rozważać jedynie od strony etycznej. I po co wprowadzasz innych w błąd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie