Niedziela 19.05.2019 15:15

Doda narzeka na brak wsparcia w obliczu doniesień o nieuczciwym procesie z Haidarem: "Już nigdy nie będę taka, jak kiedyś"

Dorota Rabczewska Doda Emil Haidar Emil H.

Doda narzeka na brak wsparcia w obliczu doniesień o nieuczciwym procesie z Haidarem: "Już nigdy nie będę taka, jak kiedyś"

Wygląda na to, że mimo solennych zapewnień największa skandalistka w branży jeszcze długo nie zniknie z show biznesu. W ostatnim czasie o Dodzie zrobiło się znowu głośno przy okazji procesu z byłym narzeczonym, Emilem Haidarem, od którego celebrytka miała próbować wyłudzić milion złotych, grożąc mu wyjawieniem wyjątkowo kompromitujących materiałów.

Były narzeczony Dody został ZGWAŁCONY na Seszelach? "Ma dowody, że popełnione zostało przestępstwo z art. 197 KK"

Jeszcze do niedawna Dorota obracała całą sytuację w żart, zapraszając fanów oraz media do stawienia się na majowej sprawie i zapewniając, że zdjęcia Haidara z dildo "to prawdziwe złoto". Nastawienie 35-latki diametralnie się zmieniło, gdy przeczytała artykuł Kto chce zniszczyć Dodę? opublikowany w serwisie Życie Stolicy. Dziennikarz śledczy Łukasz Pawelski wypunktował w nim liczne nieprawidłowości, do których, w jego opinii, miało dojść przy procesach z udziałem gwiazdy.

Doda sugeruje, że jej procesy były prowadzone w sposób nieuczciwy? "Jestem roztrzęsiona i nie mogę dojść do siebie"

Piosenkarka oczekiwała, że tekst Pawelskiego, w którym autor zwraca uwagę na wysokie prawdopodobieństwo naruszenia zasad uczciwego procesu, wywoła medialną burzę i sprawi, że celebrytka z miejsca zostanie oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Tak się nie stało, a rozczarowana gwiazda postanowiła wyrazić dręczące ją poczucie bezsilności i zawodu przy pomocy instagramowego postu, w którym wytknęła innym brak wsparcia w tak istotnym dla niej momencie.

Odkąd stanęłam na scenie, równolegle postawiłam też moje życie do pionu. Od początku swojej kariery pomagałam we wszystkich akcjach charytatywnych - zaczęła wyliczać gwiazda. Kiedy inni nie mieli czasu, ja nigdy nie odmówiłam. Zebrałam ponad 100 tysięcy dawców szpiku, zjechałam kilkadziesiąt domów dziecka, domów samotnej matki i szpitali onkologicznych. Bez względu na polityczny klimat w kraju wspierałam LGBT, czasami dostając za to po dupie. Kiedy którykolwiek z moich znajomych z mediów poprosił mnie o wsparcie, zawsze mógł na nie liczyć, mimo że temat dla innych niewygodny. Zorganizowałam największą w Polsce akcję przeciwko hejtowi, zrzeszając ponad stu artystów na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". A kiedy ja potrzebuje wsparcia, nie dostaję nic.

Rabczewska przyznała, że brak reakcji na jej "niedolę" wywołał u niej dojmujący smutek, przez który "nigdy już nie będzie taka, jak kiedyś". Przy okazji udostępniła wiele mówiącą grafikę z podpisem: "Żeby zło zwyciężyło, wystarczy, żeby dobrzy ludzie byli bezczynni".

To dla mnie gorzka lekcja, po której już nigdy nie będę taka, jak kiedyś. To chyba jeszcze bardziej dołujące niż treść artykułu, który wczoraj otworzył mi oczy - zakończyła.

Współczujecie jej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (268)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 268
Odpowiedz
726 212
zgłoś
Gość 19.05.2019 15:17
Polska hejterka numer jeden, agresywna i bezkarna. I ona domaga się sprawiedliwości? Niech lepiej już zamilknie, to jej wyjdzie na dobre
Odpowiedz
84 33
zgłoś
gość 19.05.2019 15:20
jest przegrywem
Odpowiedz
104 27
zgłoś
Gość 19.05.2019 15:20
hahaha jakie poparcie nagle haha ciekawe ;D Dodo sobie opłaciło artykulik w pakiecie ze sweet komciami jak widać.
Odpowiedz
128 19
zgłoś
Gość yes 19.05.2019 15:21
A pamietacie jak w programie atakowała Steczkowska?
Odpowiedz
36 78
zgłoś
Gość 19.05.2019 15:21
Ma rację. Dużo dobrego dla ludzi zrobiła, a teraz jak ona potrzebuje pomocy to jest sama. Pomijając już fakt, że to naprawde kryminałem grozi zamieszanym w próbe zniszczenia jej.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 268