Poniedziałek 20.05.2019 10:45

Dominika Tajner weźmie udział w "Ameryka Express". Z Qczajem!

Dominika Tajner-Wiśniewska Daniel Kuczaj Qczaj Justyna Żyła Ameryka Express

Dominika Tajner weźmie udział w "Ameryka Express". Z Qczajem!Dominika Tajner-Wiśniewska chyba nie będzie zbyt dobrze wspominała swojej przygody z Tańcem z gwiazdami. Nie dość, że dotrwała zaledwie do drugiego odcinka, to jeszcze czwartego dnia po feralnym dla niej odcinku otrzymała pozew rozwodowy, który, jak się okazało w tajemnicy przed nią przygotowywał mąż, Michał Wiśniewski.

Jakby tego było mało, w połowie edycji syn Dominiki w ciężkim stanie trafił do szpitala. Prawdopodobnie zachorował na wirusowe zapalenie mózgu. Obecnie jego stan jest już stabilny, ale tego, co jego mama przeżyła, zanim lekarze postawili właściwą diagnozę, trudno sobie nawet wyobrazić


Na koniec producenci Tańca z gwiazdami zdążyli jej jeszcze popsuć wesele taty, Apoloniusza Tajnera, które odbyło się w miniony piątek w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Dominika wpadła tylko na składanie przysięgi, bo musiała gnać na próbę do finałowego odcinka programu, a po nagraniu udało jej się jeszcze wrócić na końcówkę wesela.

Jedyną korzyścią okazały się nawiązane w programie przyjaźnie, głównie z Justyną Żyłą i Danielem Kuczajem. To właśnie na nich mogła liczyć w trudnych chwilach.

Do Daniela nabrała nawet takiego zaufania, że gdy TVN zwrócił się do niej z propozycją wzięcia udziału w kolejnym sezonie programu Ameryka Express, postanowiła zabrać ze sobą właśnie jego.

Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę - ujawnia z rozmowie z magazynem Party znajomy celebrytki. Dlatego zaprosiła Quczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami".

Podobno jej przyjaciółka, Justyna Żyła też otrzymała propozycję od producentów, ale jeszcze się nad nią zastanawia.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (82)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 82
Odpowiedz
142 9
zgłoś
Onieee 20.05.2019 10:46
A ja muszę trawę skosić 🤔
Odpowiedz
15 16
zgłoś
gość 20.05.2019 10:47
to selfie tajner wisniewskiej i bylej jak jej tam bylej zyly to doslownie jakas masakra
Odpowiedz
53 10
zgłoś
Gość 20.05.2019 10:47
A czy Justyna żyła tez wystąpi w nowym agencie?
Odpowiedz
167 23
zgłoś
Gość 20.05.2019 10:47
To bedzie fajny duet. Mysle ze ten kuczaj moze sprawic ze Dominika zyska na popularnosci
Odpowiedz
31 14
zgłoś
Gość 20.05.2019 10:47
On ma tyle pozytywnej energii.. napewno jej się to przyda 🙂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 82