Sophie Turner szczerze o Joe Jonasie: "Byłam bardzo niestabilna, a on uratował mi życie"

40
Podziel się

Gwiazda "Gry o tron" przyznała, że gdyby nie mąż, nie poradziłaby sobie z presją sławy.

Sophie Turner szczerze o Joe Jonasie: "Byłam bardzo niestabilna, a on uratował mi życie"

W listopadzie 2016 roku do mediów przedostała się informacja o tym, że znana z serialu Gra o tron Sophie Turner i popularny muzyk Joe Jonas zaczęli się spotykać. Celebryci niemal od razu stali się jedną z najpopularniejszych par młodego pokolenia. Amerykańscy gwiazdorzy poznali się za pośrednictwem Instagrama i - jak sami przyznali - już pierwsze spotkanie utwierdziło ich w przekonaniu, że są bratnimi duszami. Ku zdziwieniu większości zakochani po niespełna roku znajomości ogłosili zaręczyny, a dwa tygodnie temu zdecydowali się na spontaniczny ślub w Las Vegas. Narzeczeni udali się do jednej z tamtejszych kaplic, gdzie ślubu udzielił im mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya. Cała ceremonia kosztowała ich zaledwie 600 dolarów.

Pod koniec kwietnia okazało się, że życie Turner nie zawsze miało się tak dobrze, jak ma to miejsce obecnie. Aktorka zdradziła wówczas, że od dłuższego czasu zmaga się z depresją i przyznała się do tego, że miewała nawet myśli samobójcze.

W wywiadzie udzielonym ostatnio magazynowi Times kontynuowała temat, przyznając, że nagła sława i dorastanie na oczach wszystkich było dla niej bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem.

Wolałabym, żeby moje dorastanie nie przebiegało na oczach całego świata. Byłabym znacznie zdrowsza psychicznie, gdyby moje życie nie było stale dokumentowane odkąd skończyłam 13 lat - stwierdziła gorzko.

Gwiazda Gry o tron zdradziła również, że z presją sławy pomaga jej radzić sobie mąż. Turner pokusiła się nawet o stwierdzenie, że w pewnym sensie ukochany uratował jej życie:

Byłam bardzo niestabilna mentalnie. Powiedział mi: "Nie mogę z tobą być, dopóki nie pokochasz siebie. Nie chcę, żebyś kochała mnie bardziej niż siebie". Myślę, że w pewien sposób uratował mi życie.

Aktorka ujawniła również, że zdarzyło im się raz zerwać na jeden dzień, jednak oboje szybko zrozumieli, że był to ogromny błąd:

To był najgorszy dzień w naszym życiu. Przez chwilę oboje mieliśmy wątpliwości. Na szczęście już 24 godziny później zachowywaliśmy się jak gdyby nigdy nic - podsumowała.

KOMENTARZE
(40)
gość
9 miesięcy temu
Nie sądziłam,ze Joe Jonas jest tak mądrym facetem. "Nie chcę,żebyś kochała mnie bardziej niż siebie"
Gość
9 miesięcy temu
Dobrze jest miec kogo ktory nas wesprze w kazdej sytuacji. Kazdemu zycze takiej osoby.
Gość
9 miesięcy temu
Dokładnie! Najważniejsze jest pokochanie siebie. Dobrze, że to zrozumiała. Dlatego myślę, że to małżeństwo może się udać, pomimo jej młodego wieku
Gość🧸
9 miesięcy temu
Miło przeczytać ze ktoś ma prawdziwego faceta iu boku ja wiem Że na swojego bym nie mogła liczyć jeśli chodzi o uczucia ...
gość
9 miesięcy temu
Lubię ją w grze o tron. Ładną ma urodę :)
Najnowsze komentarze (40)
gość
8 miesięcy temu
wyglądają jak naprawdę świetni kumple, to chyba najlepszy bilet na udane małżeństwo
gość
9 miesięcy temu
wyszła za mąż za dzieciaka?
Gość
9 miesięcy temu
Spohie jest brytyjka więc określenie amerykańscy gwiazdorzy w odniesieniu do tej dwójki raczej nie pasuje.
gość
9 miesięcy temu
jaś Fasola
gość
9 miesięcy temu
The Queen in the North!
gość
9 miesięcy temu
Pudel oni poznali sie popzrez wspolnych znajomych ( jak sama Turner mowila w wywiadze dla Maria Clair- magazyn ) a nie popzrez Instagram!
gość
9 miesięcy temu
Dlaczego klamiesz Pudel ze poznali sie poprzez Instagram. Jak Turner powiedziala w wywiadzie dla Maria Clair( magazyn) ze poznali sie poprzez wspolnych znajomych !
gość
9 miesięcy temu
Pudel to tv show nazywa sie " Gra o Trony " a nie tron.
gość
9 miesięcy temu
PiS / Konfederacja - Starkowie, KE / PO / Wiosna - Lannisters :)
Gość
9 miesięcy temu
Kurczę, mądry facet.
Gość
9 miesięcy temu
Nie można się tak na kimś uwieszać... Niestety ale wydaje mi się że jak się rozstaną, to ona znów złapie depreche...
Gość
9 miesięcy temu
Wygląda na to, że bracia Jonas to fajni faceci
Gość
9 miesięcy temu
Ach Krolowa Polnocy!
gość
9 miesięcy temu
maż jak Jaś fasola :D