Sophie Turner i Joe Jonas spontanicznie pobrali się w Las Vegas! (FOTO)

60 reakcji
0
0
60
Podziel się

Na ceremonii nie zabrakło sławnych znajomych, a ślubu celebryckiej parze udzielił mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya.

Sophie Turner i Joe Jonas spontanicznie pobrali się w Las Vegas! (FOTO)

Gdy w listopadzie 2016 roku wyszło na jaw, że znana z serialu_**Gra o Tron**_ Sophie Turner i muzyk Joe Jonas zaczęli się spotykać, celebrycka para z miejsca stała się jedną z najpopularniejszych "it-couples" młodego pokolenia w amerykańskim show biznesie. Jak się później okazało, aktorka poznała się z piosenkarzem za pośrednictwem Instagrama i - jak sami przyznali - już pierwsze spotkanie utwierdziło ich w przekonaniu, że "oboje spotkali na swojej drodze bratnią duszę". Wzajemne uczucie było tak silne, że, ku powszechnemu zdziwieniu, Joe i Sophie zaręczyli się niespełna po roku związku. Zakochani ogłosili radosną nowinę przy pomocy instagramowego postu przedstawiającego ich splecione dłonie, a na palcu Sophie lśnił pierścionek zaręczynowy.

Huczny ślub pary miał się odbyć latem tego roku we Francji, jednak zgodnie z najnowszymi doniesieniami, para nie mogła czekać ani chwili dłużej i spontanicznie pobrała się w Las Vegas. W środę, niedługo po zakończeniu gali Billboard Music Awards 2019, na której występowali Jonas Brothers, narzeczeni udali się do jednej z tamtejszych kaplic, gdzie ślubu udzielił im mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya. Ponoć ceremonia kosztowała Jonasa i Turner... 600 dolarów.

W "najważniejszym dniu" towarzyszyło Sophie i Joe'owi spore grono sławnych znajomych, w tym bracia pana młodego Nick i Kevin, Priyanka Chopra czy Diplo, który transmitował ślub na żywo. Chwilę po tym, jak Brytyjka powiedziała idolowi nastolatek "sakramentalne tak", świeżo upieczeni małżonkowie wskoczyli w ubraniach do jacuzzi, obsypując się przy tym całusami.

60
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(60)
gość
11 miesięcy temu
Niech będą szczęśliwi!
Gość
11 miesięcy temu
Oczywiście że taki ślub jest ważny. Nie wiem skąd masz takie informacje, ale te śluby są ważne, o ile młodzi wszystko ogarną w terminach. Najpierw załatwisz licencję, a potem idziesz do dowolnej kaplicy, w której zatrudnieni są urzędnicy (nikt już nie wnika jak zdobyli uprawnienia, ale jest to legalne, nawet z rąk Elvisa)
Gość
11 miesięcy temu
No i fajnie ;)
Gość
11 miesięcy temu
Jeśli nie zgłosiła z mężem tego ślubu w polskim usc po powrocie że stanów, to w jaki sposób ma być legalny? To już kwestia nowożeńców, czy chcą taki ślub zalegalizować, czy nie. Ale co do zasady te śluby są legalne
Gość
11 miesięcy temu
Zrobili po swojemu i fajnie, nie warto patrzeć na oczekiwania
Najnowsze komentarze (60)
Gość
11 miesięcy temu
Już
gość
11 miesięcy temu
pewno ze sa legalne... ludzie czy wyscie przyjaciol nie ogladali?!?! ross i rachel :D
gość
11 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego jak 'zalegalizowanie ślubu w Vegas w Polsce'. Jeśli chcesz może w Polsce ZAREJESTROWAĆ ślub wzięty w innym kraju ( oficjalnie masz na to czas do 3 miesięcy po ślubie, ale ja to zrobiłam po 1,5roku i nie było problemu). Taka rejestracja nic nie zmienia, poza tym że dostajesz dokument Polski ( wszystkie dane przepisane z Vegas + musisz zdecydować o nazwiskach) i urząd skarbowy oraz ZUS dostają info że jestescie małzenstwem.
Gość
11 miesięcy temu
Pasują do siebie mimo różnicy wzrostu. Szczęścia.
Gość
11 miesięcy temu
Równie spontanicznie się rozwioda..
gość
11 miesięcy temu
Zrobili farsę z bardzo ważnego dnia w życiu każdego człowieka, który decyduje się na ślub.
gość
11 miesięcy temu
ślub jest jak najbardziej ważny, nawet w Polsce o ile młoda para uda się do tłumacza przysięgłego bo papiery stamtąd trzeba przetłumaczyć a potem złożyć w USC. W Las Vegas udajesz się do urzędu i tam otrzymujesz licencję na ślub, która jest ważna 12 miesięcy z tym papierkiem idziesz do kaplicy i bierzesz ślub.
gość
11 miesięcy temu
Sprawdźcie w słowniku co oznacza określenie "spontanicznie".
Gość
11 miesięcy temu
Super romantycznie i super para congratulations!!!
gość
11 miesięcy temu
ej w USA za 35 dolarów można wziąć taki fake ślub i sobie wybrać zeby typek przebrany za elvisa biegał wkoło was.
gość
11 miesięcy temu
Nieprawda, takie małżeństwo jest ważne także w Polsce. Wiem z doświadczenia ;)
gość
11 miesięcy temu
A ty "półniaku| gdzie zarabiasz 15 tysiaków? Nie pitol
gość
11 miesięcy temu
serio nic nie kumasz? ladnie ci ktos wyjasnil, a ty dalej swoje.
gość
11 miesięcy temu
Gratulacje
...
Następna strona