Trwa ładowanie...
Przejdź na

Johnny Depp oskarża Amber Heard: "Namalowała sobie siniaki!"

166
Podziel się:

Aktor przekonuje, że to on był ofiarą fizycznej i psychicznej przemocy ze strony niezrównoważonej żony. Komu wierzycie?

Johnny Depp oskarża Amber Heard: "Namalowała sobie siniaki!"

Od trzech lat trwa batalia między Amber Heard i Johnny’m Deppem. Po zaledwie 15 miesiącach małżeństwa akorka stwierdziła, że jest ofiarą przemocy ze strony nieobliczalnego męża. Publikowała zdjęcia posiniaczonej twarzy i ze szczegółami opisywała przebieg domowych awantur.

Johnny od początku nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. Przez rok zbierał dowody na swoją niewinność, aż wreszcie pozwał Amber o zniesławienie. Za zniszczenie wizerunku domaga się od niej 50 milionów dolarów.

Aktor dostarczył m.in. zeznania portierki i ochroniarza, którzy ponoć widzieli Amber w świetnej formie kilka dni po rzekomym pobiciu. Gwiazdor kina jest pewien, że Heard ukartowała wszystko wspólnie z siostrą.

Johnny przekonuje, że Amber zmyśliła całą historię, a nawet... namalowała sobie siniaki.

Sfabrykowane zarzuty dotyczące przemocy domowej wobec pani Heard są kategorycznie i wyraźnie fałszywe. Stanowczo zaprzeczałem oskarżeniom pani Heard od momentu, gdy pierwszy raz pojawiła się w sądzie w 2016 roku z namalowanymi siniakami, aby uzyskać tymczasowy zakaz zbliżania się do niej. Świadkowie i nagrania z kamer pokazują, że ani wcześniej, ani później w ciągu tego samego tygodnia nie miała siniaków. Będę zaprzeczał do końca swojego życia, bo nigdy nie maltretowałem pani Heard ani żadnej innej kobiety - mówi Depp.

Ponadto aktor twierdzi, że to on był ofiarą przemocy ze strony Amber i do zeznań dołączył zdjęcia obrażeń, jakich miał doznać w trakcie małżeństwa. Oprócz tego Heard miała się uciekać do specyficznej przemocy psychicznej... Depp zeznał, że ona lub "jeden z jej znajomych"... wypróżnił się w jego łóżku "dla żartu" tuż przed ich wspólnym wyjazdem na festiwal Coachella.

Po latach jestem w końcu w stanie udowodnić swoją niewinność, demaskując każdy element tej mistyfikacji. Jej kłamstwa są wewnętrznie niespójne i są bezpośrednio sprzeczne z zeznaniami świadków i dowodami w postaci zdjęć i nagrań - mówi aktor.

Depp dodaje, że Amber "cynicznie wykorzystywała ruch #metoo do uwiarygodnienia swoich kłamstw".

"Dowody" pani Heard opierają się przede wszystkim na słowach jej i jej znajomych, którzy fałszywie oskarżyli mnie o przemoc, chociaż żaden z nich nie potwierdził, że był jej naocznym świadkiem. Zrobili to pod groźbą kary za krzywoprzysięstwo i pomimo dowodów na to, że to ja byłem jej ofiarą - podsumowuje.

Wierzycie, że Amber od początku kłamała?

KOMENTARZE
(166)
gość
3 lata temu
ja mu wierze, Vanessy nie bil a ta nagle zaczal? to sie nie dzieje nagle
Gość
3 lata temu
Ja mu wierzę, od początku mi się ta typiara nie podobała, widać że to cyniczna manipulantka
Gość
3 lata temu
Tez myślę że ona kłamie. Facet gdyby był przemocowcem to vanessa dostalaby nie raz, a go twardo broni. To się nie dzieje nagle
Kasia
3 lata temu
Następny Kazimierz Marcinkiewicz :) Coś ostatnio Panowie nie mają szczęścia do młodszych partnerek. Może takie historie dadzą co niektórym do myślenia... :)
gość
3 lata temu
Było widać na filmie jaki był agresywny, tłukł szafkami w kuchni...ordynarnie się wyrażał....
Najnowsze komentarze (166)
HEJ MISIACZKU
10 miesięcy temu
Moim zdaniem to właśnie Amber zawiniła. Nie dość, że emocjonalnie skrzywdziła Pana Deppa, bo była z nim tylko dla sławy i pieniędzy, to jeszcze WYPRÓŻNIŁA SIĘ MU NA ŁÓŻKO albo ZGASIŁA PALĄCEGO SIĘ PAPIEROSA NA TWARZY JOHNNY'EGO. Ale on jej nie tknął. Jedyne co zrobił, to rozbił kilka szklanek i kopnął w szafkę. nie wspominając już, że modelka miała ponad dwóch kochanków ):
ann
2 lata temu
a ja myślę, że to była obopólna przemoc
Gość
3 lata temu
cala krew z mozgu odplynela w dol, wiec nie myslal biedak, ale nie on jeden...
Gość
3 lata temu
Najgorszy typ kobiety
Gość
3 lata temu
Wierze jemu-14 lat byl z Vanessa Paradis i nigdy nie podniosl reki (sama sie wypowiedziala w tym temacie) Heard jest dobra aktorka-to jej trzeba przyznac,nie wierze ze ja uderzyl
xXx
3 lata temu
Oczywiście, że wierzę, że p. Amber Heard od początku kłamała. Dla WIĘKSZOŚCI kobiet urodzonych po 1980 roku przemoc wobec partnerów jest zupełnie naturalnym i oczywistym zachowaniem. Kreowanie się na ofiarę również.
gość
3 lata temu
Oczywiście, że ściemnia! Co na to #metoo?!?!?
zawaha
3 lata temu
Ej, nie lepiej będzie jeśli zostanie wprowadzony jeden prosty podatek od funduszu płac? Przynajmniej coś takiego jest w "szóstce"" założeń Gwiazdowskiego"
Marek
3 lata temu
Gwiazdowski prponuje wprowadzić system niekorzystny dla złodziei podatkowych. Gdzieś to przeczytałem.. wyjaśni ktoś o co chodzi? Bo brzmi całkiem nieźle
Zigy
3 lata temu
Sądy są od rozstrzygania sporów a nie od administracji. Gwiazdowski dobrze mówi!
myszka
3 lata temu
Polskę stać na więcej, a nie tylko wieczne nagonki jednej parii na drugą. Niewiadomo czy sie smiać czy płakać... ja chyba będę za Gwiazdowskim, przynajmniej proponuje coś nowego
Nick
3 lata temu
przydałoby się więcej dobrze płatnych fachowców w urzędach państwowych, jak ludzie z Fair Play przeniosą część władzy z warszafki do innych miast i troche pozmienia w jeje funkcjonowaniu,to moze załatwianie spraw urzędowych nie będzie takim utrapieniem.
jestem za
3 lata temu
Zmieńmy sposób funkcjonowania partii politycznych! Polska Fair Play chce zakończyć samowolkę polityczną! to jest to!
bbb
3 lata temu
Polska może mieć większe szanse dzięki decentralizacji, którą proponuje ruch Gwiazdowskiego. Polecam zapoznać się z jego założeniami.. serio'
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie